10 motywów dla WordPress w temacie wiosennym

Wiosna jest prawdopodobnie najbardziej wyczekiwaną przez wszystkich porą roku. Zanim jednak piękna pogoda zagości na dobre, można pomyśleć nad odnowieniem projektu dla istniejącej strony internetowej oraz stworzyć witrynę od zera. Tym bardziej, gdy wybraliśmy dla Was świeże templatki dla WordPress, które przyniosą wiosnę na Waszą stronę.

Podane motywy mają nie tylko stylowy projekt, lecz także zawierają wszystkie niezbędne opcje do tworzenia profesjonalnych stron www. Zostały zaprojektowane przez różne zespoły deweloperów, ale to w żaden sposób nie ogranicza ich funkcjonalności. Przeciwnie, zasilane są przez wtyczki, z których wcześniej mogliście korzystać oraz posiadają opcje, których potrzebujecie na przyszłej stronie. Oprócz tego każdy z motywów był sprawdzony przez zespół specjalistów marketplace zanim okazał się na stronie TemplateMonster.

Do zalet wybranych motywów należy zaliczyć responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi. To pozwala właścicielom smartfonów i tabletów korzystać z Waszych stron bez żadnych ograniczeń w funkcjonalności. Oprócz tego templatki nieprzeciążone są nadmierną ilością elementów graficznych oraz różnymi skryptami. Dlatego będą szybko załadowywać się zarówno na komputerze, jak i na urządzeniu mobilnym.

Kod motywów został stworzony zgodnie do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. A więc nie musicie dostosowywać go do tych wymagań ręcznie, Wasza strona na pewno będzie przyjazna dla SEO. A jeśli będziecie chcieli dodać nowe opcje do witryny, możecie skorzystać z wtyczek dostępnych na repozytorium WordPress. Templatki będą kompatybilne z nimi.

Gdy podczas budowania oraz prowadzenia strony pojawi się jakikolwiek problem, możecie skorzystać z pomocy specjalistów wsparcia technicznego. Dostępni są 24/7 i z chęcią pomogą rozwiązać problem sami oraz skierują go do autorów produktu. W każdym razie Wasz problem będzie rozwiązany w jak najkrótszym czasie.

Zapraszamy do przeglądu wiosennych motywów dla WordPress.

Uwaga: Klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Zobacz live demo zobaczysz działanie każdej skórki!

Roseworld

Poszukujecie stylowe rozwiązanie do stworzenia blogu hobbistycznego? Na pewno musicie zwrócić uwagę na motyw Roseworld. Ma nie tylko wspaniały projekt, lecz także posiada szereg rozszerzeń, które pomogą przedstawić różne typy informacji na stronie. Jeśli nie jesteście przedstawicielami płci pięknej i chcielibyście zmienić biało-różowe barwy, możecie skorzystać z wygodnych opcje personalizacji. Dzięki nim możecie także wprowadzić dodatkowe zmiany na stronę www.

Pierwsze, co zobaczą osoby odwiedzające po wejściu na stronę główną, to sekcja z najnowszymi artykułami. Poniżej znajduje się sekcja z wpisami posortowanymi według popularności i kategorii. To pozwala odwiedzającym szybko znaleźć interesujący temat i przejść do niego. Czytelnicy mogą także zapisać się na newsletter, aby dostawać powiadomienia o publikacji nowych wpisów na blogu.

Funkcjonalność motywu jest realizowana w oparciu o Cherry Framework 5.1. Dzięki temu możecie korzystać z rozwijanego menu, galerii, mediateki, newslettera i PopUpu, managera paska bocznego oraz opcji mediów społecznościowych. Templatka posiada także dodatkowe rozszerzenia od zespołu ZEMEZ: JetElements i JetBlog. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowe opcje, możecie skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Motyw jest kompatybilny z nimi.

ZOBACZ>>>

Ramsay

Uwielbiacie podróżować i chcecie podzielić się swoim doświadczeniem z czytelnikami? Dzięki motywowi Ramsay będziecie mogli stworzyć nowoczesny blog i dodawać tematyczne wpisy, fotografie i wideo. A dzięki udanemu połączeniu kolorów, uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości strony. Do innych zalet projektu warto także zaliczyć proste efekty animacyjne, które nie odwracają uwagi od czytania wpisów.

Na stronie głównej znajduje się dynamiczny suwak, do którego możecie dodawać popularne i nowe wpisy. Poniżej jest sekcja z najwyżej ocenianymi artykułami. Odwiedzający mogą także zapoznać się z autorem blogu i śledzić go w popularnych sieciach społecznościowych. Oprócz tego mogą przejść do najnowszych wpisów, które umieszczone są w porządku chronologicznym. Przejść do pozostałych rozdziałów strony można przez rozwijane menu górne.

Motyw Ramsay zawiera kluczowe opcje do tworzenia blogu. Do Waszego użytku pozostają rozwijane menu, dynamiczny suwak, kalendarz, galeria i opcje mediów społecznościowych. Oprócz tego do templatki był dodany wizualny edytor stron Visual Composer. Z jego pomocą możecie tworzyć unikatowe projekty stron i zarządzać nimi dzięki technice „Przeciągnij i upuść”. Motyw także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe typografie do zawartości tekstowych na stronie.

ZOBACZ>>>

Hanna

Podany motyw ma uniwersalny projekt, co pozwala dostosować go do różnych tematów niszowych. Ponadto zawiera 8 układów dla strony głównej i żaden nie zawiera elementów tematycznych. Warto także wspomnieć o wygodnych opcjach zarządzania wyglądem, które zebrane są w sekcji „Personalizacja”. Dzięki nim można szybko wprowadzać zmiany do projektu strony bez edytowania kodu templatki.

Strona główna ma bardzo prosty projekt. Jeśli nie brać pod uwagę suwaka, to na niej umieszczone są wpisy według czasu ich publikacji i kilka dodatkowych widgetów w panelu bocznym. Takie proste rozwiązanie ma na celu pomóc osobom odwiedzającym szybko znaleźć interesujący artykuł i przejść do niego. W stopce strony można odszukać odnośniki do profili blogu w popularnych sieciach społecznościowych i fotografie z Instagrama.

Wybierając ten motyw możecie korzystać z rozwijanego menu, dynamicznego suwaka, opcji mediów społecznościowych, kalendarza itd. Oprócz tego motyw jest kompatybilny z WooCommerce, Visual Composer, WPML, MailChimp i innymi popularnymi rozszerzeniami dla WordPress. Dlatego możecie szybko rozszerzyć jego funkcjonalność. Podany motyw również ma poprawny kod, który został stworzony w zgodzie do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

ZOBACZ>>>

FrameMe

Z pomocą tego motywu można stworzyć stylowy projekt dla studia fotograficznego. Chociaż oczywiście można szybko dostosować go do realizacji własnego portfolio fotograficznego. Dlatego macie nie tylko szereg funkcji, lecz także rozbudowane opcje personalizacji pozwalające wprowadzać zmiany do wyglądu strony i sprawdzać ich rezultat na bieżąco. Oprócz tego w paczce z motywem znajdziecie obrazki komercyjne, które możecie stosować na blogu bez żadnych ograniczeń.

Strona główna zastępuje wizytówkę  studia fotograficznego. Na niej znajdują się główne informacje o firmie i oferowanych usługach. Tutaj jest sekcja z informacją powitalną, oferowanymi usługami i ciekawymi akcjami. Odwiedzający mogą także zapoznać się z fotografiami z galerii i wpisami tematycznymi z blogu. Dostać się do pozostałych rozdziałów można za pomocą rozwijanego menu górnego oraz widgetów nawigacyjnych umieszczonych w stopce.

Motyw FrameMe opiera się o Cherry Framework 5.1.4 i posiada popularne wtyczki Cherry. To są Cherry Projects, Cherry PopUps, Cherry Team Members, Cherry Socialize itd. Oprócz tego do templatki były dodane JetElements i manager rezerwacji. Dzięki temu możecie stworzyć profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozszerzeń. Motyw jest całkiem kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Roseline

Poszukujecie rozwiązanie do stworzenia bloga modowego? Wtedy na pewno musicie zwrócić uwagę na podany motyw. Ma nowoczesny projekt, w którym główny nacisk został położony na jakościowe obrazki i stylowe efekty animacyjne. Dzięki tym ostatnim strona „ożywa” podczas poruszania się po niej oraz najechania na elementy nawigacyjne. Przy tym strona nie jest przeciążona elementami graficznymi i skryptami, dlatego będzie szybko załadowywać się nawet przy słabym internecie.

Na stronie głównej znajduje się dynamiczny suwak, który można używać do prezentacji artykułów oraz udostępnienia ważnych informacji. Także tutaj są różne sekcje z popularnymi i najnowszymi wpisami oraz artykułami posortowanymi według kategorii. Osoby odwiedzające mogą także zapoznać się autorem blogu i śledzić go na Facebooku, Twitterze i innych popularnych sieciach społecznościowych.

Motyw Roseline zawiera tylko podstawowe opcje bez żadnych dodatkowych rozszerzeń. Ale to w żaden sposób nie ogranicza jego funkcjonalności. Dostępne opcje wystarczą, aby ruszyć z nowoczesnym blogiem. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych wtyczek, możecie je zainstalować z repozytorium WordPress. Możecie być  pewni, że strona nie „posypie się”. Podany motyw jest także responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>>

WhiteLight

Z pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesne portfolio dla fotografa i oferować swoje usługi w Internecie. Jego projekt został wykonany w jasnych kolorach, co pozwała w dodatkowy sposób wyróżnić fotografie na stronie. Oprócz tego w projekcie wykorzystane są ciekawe efekty animacyjne, realizowane za pomocą HTML i CSS oraz Parallax. Jednak te efekty nie odwracają uwagi odwiedzających podczas zapoznawania się z treściami zawartymi na stronie.

Strona główna ma bardzo prosty układ. Na niej znajduje się jedynie portfolio w postaci kafelek. Każdy kafelek prowadzi do odpowiedniego albumu z fotografiami. Dlatego, aby dostać się po pozostałych rozdziałów, należy użyć menu, które jest ukryte w „Hamburgerze”. Wybór takiego prostego rozwiązania dla strony głównej sprawia, że odwiedzający mogą szybko zapoznać się z pracami fotografa i skontaktować się z nim.

Motyw WhiteLight został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.1.4, dlatego zawiera rozbudowane wtyczki Cherry. To pozwala Wam korzystać z MegaMenu, galerii, mediateki, newslettera i PopUpu, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google. Templatka również ma poprawny kod, który został stworzony w zgodzie  do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna dla SEO.

ZOBACZ>>>

Happyones

Jeszcze jedno uniwersalne rozwiązanie do stworzenia bloga hobbistycznego. Jego projekt został wykonany w przyjemnych ciepłych barwach z głównym naciskiem na jakościowe obrazki. Oprócz tego wszystkie opcje zarządzania wyglądem zostały przeniesione do sekcji „Personalizacja”. Dzięki temu możecie szybko wprowadzać zmiany do projektu strony i sprawdzać je na bieżąco.

Po wejściu na stronę główną można zapoznać się z nowymi i popularnymi artykułami oraz wpisami posortowanymi według kategorii. Oprócz tego na tej stronie jest krótka informacja o autorze oraz galeria z fotografiami z Instagrama. Dostać się do pozostałych rozdziałów strony można przez rozwijane menu górne oraz używając różne widgety nawigacyjne, które znajdują się w panelu bocznym oraz w stopce witryny.

Do motywu były wbudowane popularne wtyczki Cherry, w tym Cherry Projects, Cherry PopUps, Cherry Team Members, Cherry Socialize itd. Templatka zawiera także wizualny edytor stron Elementor, który pozwala tworzyć unikatowe projekty stron i zarządzać elementami na nich za pomocą myszki. Dodatkowo macie  do użytku wtyczkę JetElements, która dodaje nowe elementy do wizualnego edytora. Motyw także wspiera popularne wtyczki dla WordPress, w tym WPML, MailChimp itd. Dlatego zawsze możecie dodać nowe opcje na stronę www.

ZOBACZ>>>

Spront

Jeszcze jeden ciekawy motyw do stworzenia bloga poświęconego modzie (i innym tematom również). Templatka posiada dodatkowe 3 układy strony głównej, które będą pasowały do innych tematów niszowych. Oprócz tego dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji można szybko wprowadzać zmiany do wyglądu strony bez edycji kodu. Wystarczy wybrać odpowiednie ustawienia w sekcji „Personalizacja”.

Strona główna zawiera suwak i dodatkowe sekcje do promocji popularnych wpisów. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą zapoznać się z polecanymi artykułami, które zostały wybrane przez autora. Także na tej stronie znajdują się najnowsze wpisy, które umieszczone są w porządku chronologicznym. Informacja o autorze oraz przyciski do profili bloga w popularnych sieciach społecznościowych można znaleźć w stopce.

Do podanego motywu był dodany dynamiczny suwak, MegaMenu i kilka modułów JetPack. Oprócz tego templatka zawiera galerię i różne widgety. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji, możecie zainstalować popularne wtyczki dla WordPress. Podany motyw jest kompatybilny z nimi. Ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

Shootz

Z pomocą tego motywu można stworzyć portfolio webowe dla prezentacji fotografi. Templatka ma nowoczesny projekt, w którym zostały połączone jakościowe obrazki i jaskrawe kolory. Oprócz tego w projekcie były wykorzystane stylowe efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie www. A dla szybkiego zarządzania wyglądem strony macie rozbudowane opcje personalizacji.

Pierwsze, co widzi odwiedzający po wejściu na stronę główną, to zdjęcie fotografa i informacja powitalna od niego. Poniżej znajduje się sekcja z biografią fotografa i oferowanymi usługami. Na tej stronie można znaleźć także galerię z fotografiami i wpisy tematyczne z bloga. Osoby odwiedzającego mogą również zapisać się na newsletter oraz polubić stronę fotografa w popularnych sieciach społecznościowych.

Do motywu były dodane funkcjonalne wtyczki Cherry i galeria TM. Dzięki temu macie wszystkie niezbędne opcje do stworzenia profesjonalnego portfolio. Oprócz tego motyw wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać ciekawe typografie na stronie www. Ma poprawny kod, który został stworzony w zgodzie do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Motyw także jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>>

Flashing

Kolejny ciekawy motyw do stworzenia portfolio fotograficznego oraz bloga poświęconego fotografii. Ma nowoczesny projekt, który został wykonany w jaskrawych kolorach i zawiera stylowe efekty animacyjne. Motyw zawiera rozbudowaną galerię, która pozwala w wygodny sposób przedstawiać fotografie na stronie. Oprócz tego ona zawiera szereg innych opcje, dzięki oparciu o Cherry Framework.

Na stronie głównej znajduje się pełnoekranowy suwak. Do niego można dodać najlepsze zdjęcia i krótką informację o oferowanych usługach z linkami do odpowiednich stron. Dlatego, aby dostać się do pozostałych rozdziałów witryny, należy skorzystać się z menu „Hamburger”, które znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Także na tej stronie są linki do profilu bloga w popularnych sieciach społecznościowych.

Funkcjonalność podanego motywu realizowana jest za pomocą Cherry Framework 5.0. Oprócz rozbudowanych wtyczek Cherry do templatki był dodany także zestaw elementów JetElements. Dodaje on szereg dodatkowych opcji i wzbogaca wizualny edytor treści Elementor, który również był włączony do motywu. Podana templatka także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Ma poprawny kod, który odpowiada wymaganiom SEO.

ZOBACZ>>>

Autor: Janusz Kamiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.