10 najlepszych motywów WordPress – jesień 2017 r.

Autor: Janusz Kamiński

Lato powoli zbliża się do końca i jest to sygnałem do rozpoczęcia aktywności we wszystkich ludzkich działaniach, w tym i biznesie. Dlatego, jeśli planujecie przedstawić swój nowy projekt w Internecie, musicie przyspieszyć  z realizacją strony, aby zaprezentować ją w nowym sezonie jesiennym. W przypadku, gdy zostawiliście lato na urlop i nie mieliście jeszcze czasu na poszukiwania odpowiedniego projektu do witryny internetowej, nie przejmujcie się. Na naszej stronie możecie znaleźć  ciekawe zestawy z motywami dla WordPress i wybrać najlepszą templatkę dla siebie. Oprócz tego przygotowaliśmy najnowsze templatki dla popularnego CMS, które zbudowane są zgodnie najnowszymi trendami w projektowaniu stron internetowych. To wszystko pomoże Wam wybrać najlepsze rozwiązanie do przedstawienia pomysłu w Internecie.

Poniższe motywy dla WordPress stworzone są przez zespół deweloperów z TemplateMonster. Dzięki temu  były zrealizowane nie tylko kreatywne projekty i stylowe efekty animacyjne, lecz także szereg opcji. Funkcjonalność templatek jest zabezpieczona przez najnowszą wersję Cherry Framework 5.0, co pozwala korzystać z różnych wtyczek i widgetów Cherry do tworzenia profesjonalnych stron www. Oprócz tego do templatek był włączony Power Builder i moduły treściowe. Z ich pomocą można zarządzać zawartością strony dzięki technice „Przeciągnij i upuść”.

Do innych zalet motywów od TemplateMonster można zaliczyć responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi. To pozwala użytkownikom korzystać  z pełnej funkcjonalności strony bez różnicy na to, jakie urządzenie było wybrane przez nich. Także kod templatek odpowiada standardom W3C i rekomendacjom wyszukiwarek internetowych. A więc nie musicie optymalizować kodów motywów od podstaw. One od razu będą przyjazne dla SEO.

W zależności od typu licencji motywu, w paczce z produktem znajdziecie pliki PSD i obrazki komercyjnie (dla licencji do jednorazowego użytku one są). Przy tym każda z templatek zawiera rozszerzoną dokumentację i posiada dożywotne wsparcie techniczne. Dlatego, jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania lub problemy związane z instalacją oraz użyciem motywu, możecie się zgłosić do pracowników firmy. Oni są dostępni 24/7.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Zobacz live demo zobaczysz działanie każdej skórki!

HotelBliss

Jeśli poszukujecie funkcjonalnego rozwiązania do stworzenia strony dla hotelu, podana templatka spełni wszystkie Wasze potrzeby. Została zbudowana w oparciu o Cherry Framework 5.0, dzięki czemu zawiera szereg opcji. Oprócz tego motyw ma nowoczesny projekt, w którym główny nacisk został położony na duże obrazki prezentujące hotel.

Strona główna jest wizytówką  hotelu. Na niej znajduje się pełnoekranowy suwak, który można używać do celów reklamowych. Poniżej suwaka umieszczone są sekcje z informacją o hotelu, pokojach, śniadaniach oraz fotografie z profilu na Instagramie. Także tutaj jest manager rezerwacji, co pozwala odwiedzjącym szybko wybrać i opłacić interesujący pokój. A jeśli chcą dostawać informację o aktualnych akcjach i wydarzeniach, mogą zapisać sią na newsletter.

Jak napisałem powyżej, podana templatka zawiera wtyczki Cherry, które znacznie rozszerzają jej funkcjonalność. Oprócz tego do motywu jest dodany Power Builder i 25+ modułów treściowych. Z ich pomocą można tworzyć nietypowe projekty wpisów lub stron i zarządzać nimi jednym kliknięciem myszką. Templatka również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

ZOBACZ>>> 

 

Jordan

Podany motyw jest poświęcony tematom winiarskim, dlatego będzie idealnie pasować do stworzenia strony dla firmy pracującej w tej dziedzinie. Chociaż nie ma żadnego problemu, aby wykorzystać go do realizacji na przykład blogu hobbistycznego. Templatka posiada wszystkie niezbędne rozszerzenia dla realizacji tego celu. Oprócz tego ma rozbudowane opcje personalizacji, co pozwala szybko modyfikować wygląd strony i sprawdzać zmiany na bieżąco.

Na stronie głównej można znaleźć krótką informację o winiarni, oferowanych produktach i opiniach klientów. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą przejść do rozdziału z winami i kupić interesujące produkty. Zrobić zamówienie można bezpośrednio ze strony głównej, korzystając z odpowiedniego managera zamówień. Przycisk do niego znajduje się na górze tej strony.

Motyw Jordan rozpowszechnia się na licencji GPL, co pozwala używać go do tworzenia dowolnej liczby stron www. Templatka opiera się również o ostatnią wersję Cherry Framework. Dzięki temu możesz korzystać z rozwijanego menu, managera zamówień, kalendarza, mediateki, opcji mediów społecznościowych itd. Także ten motyw wspiera fonty webowe Google i posiada mapę Google.

ZOBACZ>>>

 

Travelop

Z pomocą podanego motywu możesz stworzyć  nowoczesny blog poświęcony podróżom. Jednak może być dopasowany do innych celów niszowych. Tym bardziej, że odnosi się do produktów GPL, a więc może być używany wielokrotnie. Oprócz tego motyw posiada wszystkie opcje niezbędne do stworzenia dobrego blogu bez stosowania cudzych rozwiązań.

Projekt motywu ma 2-kolumnowy układ, co pozwala w wygodny sposób umieszczać wszystkie elementy na witrynie www. Po prawej stronie znajdują się artykuły do czytania, a po lewej – widgety, które ułatwiają nawigację po stronie. Oprócz tego do użytku dostępne są widgety do wyświetlania informacji o autorze, zapis na newsletter i linki do profili blogu w populatnych sieciach społecznościowych.

Motyw Travelop zawiera tylko kluczowe wtyczki Cherry, których starczy do realizacji tego typu stron www. A jeśli będziesz potrzebował dodatkowych funkcji, możecie je  łatwo wprowadzić. Motyw jest kompatybilny z popularnymi rozszerzeniami na stronie wordpress.org. Oprócz tego ma poprawny kod. A więc nie musisz dopasowywać go do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

ZOBACZ>>> 

 

Creative Design

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego rozwiązania do stworzenia strony firmowej dla biura architektonicznego, trafiłeś na dobry motyw. Po pierwsze  ma dynamiczny projekt, w którym zostały połączone efekty animacyjne realizowane za pomocą HTML i CSS oraz Parallax. Po drugie motyw opiera się o Cherry Framework, co pozwala  korzystać z 100+ różnych opcji podczas realizacji strony internetowej.

Po wejściu na stronę główną można znaleźć niezbędne informacje o firmie i oferowanych usługach. Tutaj jest sekcja z informacją powitalną, przeglądem usług oraz pracowników biura. Oprócz tego odwiedzający mogą zapoznać się z realizowanymi projektami, przeglądając foto z galerii. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez rozwijane menu górne oraz przez menu umieszczone w stopce strony.

Chociaż podany motyw został zbudowany w oparciu o poprzednią wersję Cherry Framework, to zawiera wszystkie niezbędne opcje do tworzenia profesjonalnej strony www. Do Twojego użytku dostępne są MegaMenu, galeria z filtrami, zakładki ulubionych stron, chmura tagów, opcje mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw zawiera wtyczki z rodziny MotoPress – wizualny edytor treści i suwak. Dzięki nim można dodawać zawartość na stronę i zarządzać jednym kliknięciem myszki.

ZOBACZ>>>

 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Channel

Ten motyw będzie pasował  do tworzenia blogów o podróżach, lecz także do realizacji stron dla biur podróży. Taki szeroki spektrum zastosowań templatki jest możliwy dzięki obecności szeregu opcji, które pozwalają spełnić wszystkie Wasze potrzeby. Oprócz tego motyw zawiera pliki PSD i rozszerzoną dokumentację, co pozwala zmodyfikować jego wygląd odpowiednio do Waszych pomysłów.

Na stronie głównej znajduje się pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać obrazki promujące działalność firmy. Poniżej umieszczone są sekcje z informacją powitalną, popularnymi oraz ostatnio dodanymi artykułami. Na dole strony znajduje się formularz kontaktowy, który pozwala odwiedzającym zadać dodatkowe pytania managerowi firmy.

Funkcjonalność tego motywu jest realizowana za pomocą Cherry Framework 4.0. Dzięki temu możecie korzystać ze 100+ rożnych opcji. Kupując templatkę otrzymacie również roczną licencję na wizualny edytor treści MotoPress i wizualny suwak MotoPress. Z ich pomocą można zarządzać elementami strony dzięki technice „Przeciągnij i upuść”.

ZOBACZ>>>

 

Adv

Jeśli poszukujesz stylowego motywu do stworzenia portfolio dla fotografa, musisz zwrócić uwagę na Adv. Ma kreatywny projekt, który został wykonany w biało-żółtych kolorach z dodaniem czarnego. Takie połączenie kolorów pozwoli skupić uwagę odwiedzających na zawartości strony. Oprócz tego motyw zawiera funkcjonalną galerię, dzięki której można w różny sposób przedstawiać swoje prace klientom.

Strona główna nie posiada tradycyjnego suwaka. Zamiast niej znajduje się sekcja z informacją powitalną od fotografa. Poniżej umieszczone są informacje o oferowanych usługach, foto z galerii i opinie klientów. Osoby odwiedzające mogą przejść do blogu i zapoznać się z ostatnimi artykułami tematycznymi. Oprócz tego mogą dołączyć do grona fanów w popularnych sieciach społecznościowych. Linki do profili fotografa są w stopce strony

Motyw Adv został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 4.0. To pozwala korzystać z rozwijanego menu, rozbudowanej galerii, kalendarza, chmury tagów itd. Motyw wspiera fonty webowe Google, dzięki czemu możeciecie używać  ponad 500 stylowych typografii do wyróżnienia tekstu na stronie internetowej. Templatka ma również poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

ZOBACZ>>> 

 

The Garden Decor

Podany motyw jest poświęcony tematowi projektowania ogrodów. Chociaż może być też łatwo dopasowany do innych tematów biznesowych. Templatka odnosi się do nowej lini produktów TemplateMonster, dlatego posiada rozbudowane opcje personalizacji. To pozwala modyfikować wygląd strony bez wchodzenia w kod. Templatka zawiera rozszerzoną dokumentację. Z jej pomocą możecie zapoznać się z możliwościami produktu i zbudować stronę www według własnych potrzeb.

Projekt motywu został wykonany w biało-czarnych kolorach z lekkim akcentem zielonego. Zielonego używa się do wyróżnienia elementów nawigacyjnych oraz elementów graficznych. Wybór takiego rozwiązania pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartości strony. Tym bardziej, że obrazki są dobrze wyróżnione na białym tle. Motyw ma również wygodną nawigację. Dzięki temu odwiedzający mogą szybko znaleźć interesującą informację.

Podany motyw jest na 100% GPL. Oznacza to, że możecie używać go do stworzenia nieograniczonej liczby stron www. Oprócz zalet tego typu licencji do templatki były dodane wtyczki i widgety wchodzące w najnowszą wersję Cherry Framework. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Zawiera także mapę od Google.

ZOBACZ>>>

 

Roadlaw

Jak wynika z nazwy tego motywu, jest on przeznaczony do tworzenia stron dla szkół jazdy. Templatka ma kreatywny projekt, w którym zostały połączone z jednej strony prostota, a z drugiej – funkcjonalność. Zrealizowany dzięki użyciu minimalnej ilości efektów animacyjnych i dodaniu tylko niezbędnych widgetów na stronę. Takie rozwiązanie pozwoliło znaczniej przyspieszyć czas ładowania strony na mobilnych urządzeniach klientów.

Po wejściu na stronę główną odwiedzający mogą znaleźć odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące kursów i szkoły. Na niej jest sekcja z informacją powitalną, przeglądem kursów jazdy, cenami i krótką informacją o instruktorach nauki jazdy. Odwiedzjący mogą znaleźć opinie byłych klientów oraz przejść do ostatnich artykułów na blogu. A jeśli wynikną dodatkowe pytania – zgłosić je do managera strony, używając odpowiedniego formularza kontaktowego.

Motyw Roadlaw opiera się o Cherry Framework wersji 5.0. Dzięki temu do templatki są dodane: rozwijane menu, mediateka, kalendarz, opcje mediów społecznościowych itd. Do Twojego użytku jest Power Builder i moduły treściowe. Z ich pomocą można dodawać różne typy zawartości na stronę i zarządzać nimi dzięki technice „Przeciągnij i Upuść”.

ZOBACZ>>> 

 

IronMass

Jeśli macie  klub sportowy i chcecie powiedzieć o nim w Internecie, będziecie potrzebowali funkcjonalnego motywu dla realizacji tego celu. IronMass jest właśnie takim rozwiązaniem, które spełni wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. W jego projekcie użyte są jakościowe obrazki, jaskrawe kolory i stylowe efekty animacyjne. Dzięki temu strona przypadnie do gustu Waszym klientom.

Po wejściu na stronę główną można znaleźć informacje o oferowanych usługach, trenerach, przejść do najnowszych artykułów z blogu. Psoby odwiedzające mogą znaleźć także opinie członków klubu i zobaczyć fotografie z profilu na Instagramie. Dostać się do pozostałych informacji można za pomocą rozwijanego menu górnego oraz linków do głównych działów w stopce strony.

Motyw IronMass rozpowszechnia się na licencji GPL 3.0. Dzięki temu możecie go przebudowywać i używać do tworzenia stron o różnych tematach. Wśród kluczowych funkcji templatki można wydzielić obecność rozwijanego menu, opcji mediów społecznościowych, chmurki tagów, przycisku „Powróć do góry strony” itd. Funkcjonalność motywu można rozszerzyć za pomocą wtyczek z serwisu wordpress.org.

ZOBACZ>>> 

 

BookGroup

BookGroup to funkcjonalne rozwiązanie do stworzenia strony dla wydawnictwa. Oprócz szeregu wbudowanych opcji, motyw ma kreatywny projekt. W nim zostały połączone proste efekty animacyjne, jakościowe obrazki i duża typografia. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości strony, a nie na jej wyglądzie.

Na stronie głównej znajduje się pełnoekranowy suwak, do którego można dodać informacje o aktualnych akcjach w wydawnictwie. Oprócz suwaka strona zawiera sekcję z przeglądem usług, cenami i artykułami tematycznymi z blogu. Przed zamówieniem odwiedzający mogą zapoznać się z opiniami byłych klientów. A jeśli mają dodatkowe pytania, mogą zgłosić je do managera strony przez formularz kontaktowy.

Motyw odnosi się do produktów GPL producenta, a więc może być używany do realizacji innych stron www. Oprócz tego posiada szereg opcji dostępnych dzięki oparciu o Cherry Framework. Przy tym możecie  zawsze dodać brakujące opcje instalując popularne wtyczki dla WordPress.

ZOBACZ>>> 

 

Więcej szablonów>>>

2 Comments

  1. lila

    Travelop super dla mnie

  2. Kinga

    muszę przyznać rację, że najlepsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.