10 najnowszych motywów WordPress na jesień 2018 r.

Poszukujecie stylowe szaty graficzne do stworzenia bloga, strony personalnej lub portfolio fotograficznego? Trafiliście więc na dobry temat. 😉 Wybraliśmy najnowsze motywy dla WordPress, które idealnie nadają się do realizacji tego typu stron. Oprócz tego podane templatki zbudowane są w zgodzie z najnowszymi trendami w projektowaniu webowym. Wasza strona na pewno się wyróżni na tle konkurentów.

Poniższe motywy zostały zaprojektowane przez różne zespoły producentów. Jednak wszystkie mają czysty kod i są przyjazne do SEO. Oprócz tego templatki zawierają kluczowe wtyczki i widgety niezbędne do stworzenia profesjonalnej strony internetowej. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzenia funkcjonalności witryny, można skorzystać z popularnych rozszerzeń z repozytorium WordPress. Motywy są kompatybilne z nimi.

Niektóre z poniższych templatek zawierają wizualny kreator stron – Elementor. Jest to popularne rozwiązanie pozwalające tworzyć strony za pomocą metody „Przeciągnij i Upuść”. Więc nie musicie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, aby ułożyć elementy na stronie i dostosować je do potrzeb projektu. Oprócz tego Elementor pozwala tworzyć własne szablony dla osobnych stron oraz używać zewnętrzne templatki. W taki sposób można szybko modyfikować wygląd witryny nawet bez posiadania rozbudowanego motywu.

W paczce z templatką znajdziecie niezbędną dokumentację i obrazki o wysokiej jakości (zależy od produktu). Oprócz tego możecie liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne oferowane przez zespół TemplateMonster. A jeśli wynikną jakieś problemy, rozwiązać go pomogą producenci motywu. Przy tym specjaliści marketplace dostępni są 24/7.

Zapraszam do bliższego zapoznania się ze szczegółami technicznymi poniższych templatek.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Zobacz live demo zobaczysz działanie każdej skórki!

Monstoid2

I zaczyna tę listę nowy Monstroid2, który wstępnie został opisany w recenzji na naszym blogu. Podana templatka została całkowicie przebudowana, dlatego niestety nie jest kompatybilna z poprzednią wersją. Ale tę wadę zastępuje szereg zalet – szybkość działania, szereg gotowych układów, wygodne opcje personalizacji i obecność wizualnego kreatora stron na pokładzie. Dzięki temu możecie  tworzyć unikatowe projekty stron za pomocą metody „Przeciągnij i Upuść”.

Do motywu został dodany Elementor PageBuilder i szereg rozszerzeń do niego, które zostały opracowane przez zespół ZEMEZ. To są JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetTricks, JetBlocks, JetEngine oraz JetWoobuilder. Oprócz tego templatka zawiera rozszerzenia dla WooCommerce i Cherry PopUps. Jest także  kompatybilna z cudzymi wtyczkami dla WordPress. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

ZOBACZ>>>

 

Blogozine

Podany motyw idealnie nadaje się do tworzenia blogu modowego. Jego projekt został wykonany w jaskrawych kolorach i zawiera duże obrazki tematyczne. Oprócz tego w projekcie wykorzystane są stylowe efekty animacyjne. Dzięki temu blog będzie wyglądać młodzieżowo i przyciągać uwagę odwiedzających. Warto także wydzielić rozbudowane opcje personalizacji pozwalające szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Podany motyw zawiera gotowe układy strony głównej, podstron oraz elementów witryny. Oprócz tego w paczce znajdziecie obrazki o wysokiej jakości, które można używać na stronie bez żadnych ograniczeń. Motyw także zawiera Elementor i rozszerzenia do niego: JetElements, JetBlocks, JetTabs, JetBlog oraz JetThemeCore. To wszystko pozwala w wygodny sposób zarządzać wyglądem strony i tworzy unikatowe projekty dla witryny.

ZOBACZ>>>

 

Feminine

Jeszcze jeden motyw, który można stosować do tworzenia blogu modowego. Chociaż zawiera również rozbudowane opcje personalizacji pozwalające dostosować templatkę pod inne tematy niszowe. Pomogą w tym także wtyczki i widgety opracowane przez twórców templatki. Do innych zalet motywu warto zaliczyć czysty kod, który nie jest przeciążony skryptami i elementami graficznymi. Dzięki temu motyw będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach internatów.

Do użytku dostępne są rozwijane menu, dynamiczny suwak, opcje mediów społecznościowych, formularz zapisu na newsletter i formularz kontaktowy. Do motywu został dodany wizualny kreator stron Elementor i dodatkowe wtyczki do niego. To są JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetBlog. Podane rozszerzenia wzbogacają kreator nowymi widgetami i pozwalają Wam zbudować jeszcze bardziej kreatywne strony www.

ZOBACZ>>>

Insightis

Planujecie stworzyć portfolio fotograficzne i przedstawić swoje pracy w Internecie? Podany motyw idealnie nadaje się do realizacji tego celu. Jego projekt został wykonany w postaci landingu. To pozwala odwiedzającym znaleźć wszystkie niezbędne informacje na jednej stronie. Oprócz tego motyw zawiera rozbudowaną galerię pozwalającą w najlepszy sposób przedstawić fotografie na stronie.

Do motywu Insightis były dodane MagaMenu, galeria TM, Cherry Plugins Layouts, Elementor i JetElements. A jeśli wyniknie potrzeba dodania nowych opcji, możecie skorzystać z popularnych wtyczek dostępnych na repozytorium WordPress. Templatka będzie całkiem kompatybilna z nimi. Ona również wspiera fonty webowe Google. Dzięki temu możecie dodawać stylowe typografie do wyróżnienia zawartości tekstowych na stornie www.

ZOBACZ>>>

 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Fashion Daily

Jak mogliście zrozumieć z nazwy tego motywu, jest on przeznaczony do tworzenia blogu modowego. Chociaż możecie również dopasować go do innych tematów niszowych. Tym bardziej, że templatka ma uniwersalny projekt. Dlatego wystarczy zmienić zawartość artykułów, aby strona wygląda zupełnie inaczej. Motyw również zawiera szereg opcji do tworzenia profesjonalnego bloga, więc możecie wyświetlać różne tematy za jego pomocą.

Motyw Hashnews zawiera kluczowe rozszerzenia do tworzenia portalu informacyjnego. Do użytku dostępne są MegaMenu, Ajax Contact Form, formularz zapisu na newsletter, opcje mediów społecznościowych itd. Oprócz tego do templatki był wbudowany wizualny edytor stron KingComposer i ponad 40+ widgetów dla niego. Motyw także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe typografie dla wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie.

ZOBACZ>>>

Slife

Slife to rozbudowany motyw, który pozwoli zrealizować nowoczesny blog hobbistyczny. W jego projekcie główny nacisk położono na duże obrazki i typografie. Przy tym strona główna nie jest przeciążona elementami graficznymi oraz efektami animacyjnymi. Dzięki temu osoby, które pierwszy raz trafiły na nią, mogą szybko znaleźć interesującą informacje. Pomogą w tym także różne widgety, które umieszczone są na stronie www.

Templatka zawiera gotowe układy stron i elementów, dzięki czemu można wybrać optymalny projekt dla blogu. Oprócz tego ona zawiera MegaMenu, manager pasku bocznego, formularz zapisu na newsletter oraz opcje mediów społecznościowych. Do templatki został także dodany Elementor i popularne widgety dla niego – JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetBlog. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

ZOBACZ>>>

 

Investory

Investory to eleganckie rozwiązanie do stworzenia blogu oraz portalu informacyjnego. Jego projekt został wykonany w tradycyjnych biało-czarnych kolorach. Dzięki temu kolorowe obrazki w dodatkowy sposób przyciągają uwagę do poruszanych tematów. Jednak motyw zawiera rozbudowane opcje personalizacji. To pozwala szybko i łatwo zmienić ustawiony schemat graficzny na dowolny inny.

Do motywu były dodane popularne wtyczki Cherry, w tym Cherry Socialize oraz Cherry Search. Motyw także zawiera MegaMenu, mediatekę i wizualny kreator stron Elementor. Ostatni został rozszerzony za pomocą wtyczek JetElements oraz JetBlog, które opracowane są przez zespół ZEMEZ. Kod motywu został stworzony w zgodności do standardów W3C i rekomendacje wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strona będzie przyjazna dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Magnifix

Za pomocą tego motywu można stworzyć stylową stronę dla fotografa. Chociaż można również użyć go do prezentacji własnych umiejętności w Internecie. Projekt motywu został zaprojektowany w postaci landingu, więc wszystkie niezbędne informacje o fotografie, oferowanych usługach oraz portfolio znajduje się pod ręką. Warto także wydzielić efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie. Jednak nie odwracają uwagi odwiedzających od zawartości.

Do podanego motywu zostały dodane MegaMenu, mediateka, galeria i blog. Oprócz tego templatka posiada Elementor. Dzięki temu możecie dodać i usuwać elementy na stornach jednym kliknięciem myszki. Templatka także wspiera popularne rozszerzenia z repozytorium WordPress. To pozwala szybko wzbogacić stronę dodatkowymi opcjami. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

ZOBACZ>>>

Photto

Jeszcze jedno rozwiązanie do tworzenia portfolio fotograficznego na stronie www. Motyw ma ciekawy projekt strony głównej, gdzie w postaci kafelek umieszczone są popularne obrazki z galerii. To pozwala odwiedzjącym ocenić umiejętności fotografa i przejść do bliższego zapoznania się z jego ofertą. Dostać się do pozostałych części strony można za pomocą rozwijanego menu górnego.

Motyw zawiera tylko kluczowe wtyczki i widgety. Jednak wystarczy to do tworzenia profesjonalnego portfolio. Do Waszego użytku dostępne są galeria, rozwijane menu, opcje mediów społecznościowych oraz blog. Templatka także jest kompatybilna z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Dzięki temu można w dowolnej chwili rozszerzyć funkcjonalność witryny. Motyw również jest responsywny i przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

Storycle24

Storycle24 to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia blogów, portali informacyjnych oraz portfolio fotograficznych. Obecnie templatka zawiera 13 motywów potomnych, gotowe elementy nagłówku, stopki i podstron. Oprócz tego do użytku dostępne są wygodne opcje personalizacji. To, razem z szerokim wyborem funkcji, pozwala stworzyć profesjonalną stronę dla różnych tematów niszowych.

Podany motyw zawiera MegaMenu, galerię, mediatekę, managera pasku bocznego, newsletter, suwak, opcje mediów społecznościowych. Oprócz tego do templatki został dodany Elementor i ciekawe rozszerzenia do niego. To są JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetReviews oraz JetTricks. Motyw również wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe typografie do wyróżnienia zawartości na stronie www.

ZOBACZ>>>

Autor: Janusz Kamiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.