10 nowych motywów dla strony opartej o WordPress

10 nowych motywów dla strony opartej o WordPress

Nachodzi wiosna i jest to dobry czas, aby pomyśleć nad odnowieniem projektu strony www. A jeśli nie posiadacie jeszcze strony, ale planujecie ją uruchomić, dzisiejszy temat jest dla Was, jak mordę strzelił J  Przygotowaliśmy dla Was nowy wpis o płatnych szatach graficznych dla WordPress. Zapoznać się z poprzednimi artykułami na ten temat możecie w rozdziale „Blogowanie i ebiznes”. W tych wpisach wybrane są templatki dla różnego rodzaju stron i różnych tematach niszowych. Dlatego na pewno znajdziecie coś ciekawe dla siebie.

Do dzisiejszego wpisu wybraliśmy najnowsze motywy z oferty TemplateMonster. Wśród nich okazały się templatki do tworzenia blogu, portfolio fotograficznego oraz strony osobistej. Przy tym niektóre z nich zawierają więcej opcji i mogą być stosowane do strony biznesowej. A jeśli dodać do tego, że każdy z motywów jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress, możecie używać podane produkty do innych celów.

Poniższe motywy mają poprawny kod, który był napisany zgodnie ze standardami W3C. Oprócz tego są responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu nie musicie się  martwić, że strona będzie źle wyświetlać się na urządzeniach mobilnych internautów. Do innych zalet templatek należy dodać czysty kod, który nie jest obciążony skryptami. A więc Wasze strony uzyskają dobre wyniki w testach GTmetrix oraz Google PageSpeed.

Wybrane motywy dla WordPress były stworzone przez różne zespoły deweloperów, dlatego zawierają alternatywne rozszerzenia. To jednak w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności skórek. Każda z nich zawiera wszystkie niezbędne opcje do tworzenia profesjonalnych stron internetowych.

Razem z motywem dostaniecie rozszerzoną dokumentację i obrazki komercyjne oraz pliki PSD. Dzięki nim będziecie mogli szybko opanować możliwości templatki i dostosować je do potrzeb projektu. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań oraz problemów z produktem możecie liczyć także na pomóc wsparcia technicznego. Pracownicy marketplace dostępne są 24/7 i pomogą rozwiązać problem oraz skierują do autorów templatki.

Więcej informacji o motywach możecie znaleźć w poniższych opisach. 

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Zobacz live demo zobaczysz działanie każdej skórki!

Magic

Pragniecie dodać trochę magii na stronę internetową? Skorzystajcie z uniwersalnego motywu Magic, który pomoże spełnić podany cel. Zawiera 6 stylowych układów strony domowej poświęconych różnym tematom niszowym; 7 gotowych układów nagłówka i stopki oraz 4 style blogu. To razem z wygodnymi opcjami personalizacji pomoże Wam szybko dopasować wygląd templatki do potrzeb projektu. Oprócz tego motyw zawiera rozbudowane rozszerzenia, które pomogą dodawać różne zawartości na stronę www.

Wyróżniającą się cechą motywu Magic są jaskrawe kolory fontów, elementów nawigacyjnych i obrazków. Dlatego Wasza strona będzie wyglądała stylowo i młodzieżowo, powiedzmy nawet hipstersko. Do innych ciekawostek tego projektu należy zaliczyć proste efekty animacyjne. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona maksymalnie na zawartości strony. Oprócz tego każdy z układów strony domowej ma wygodną nawigację, co pozwala odwiedzającym szybko znaleźć interesujący temat.

Motyw Magic został stworzony w oparciu o Cherry Framework 5.1. Dlatego do niego były dodane popularne wtyczki Cherry, w tym Cherry Projects, Cherry Services i Cherry MegaMenu. Oprócz tego do motywu były dodane dodatkowe rozszerzenia od zespołu ZEMEZ TM Wizzard, TM Gallery, TM Dashboard i Power Builder. A w ostatniej edycji motyw otrzymał wizualny edytor stron Elementor i zestaw rozszerzeń do niego – JetElements. To wszystko pozwała stworzyć profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozszerzeń. Oczywiście podany motyw jest też kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress.

ZOBACZ>>>

David Kraemer

Zajmujecie się fotografią i chcecie stworzyć nowoczesne portfolio fotograficzne? Wtedy zwróćcie uwagę na podany motyw. Ma nie tylko kreatywny projekt, który przypadnie do gustu odwiedzającym Wasze strony, lecz także zawiera rozbudowaną galerię. Z jej pomocą będziecie mogli w wygodny sposób przedstawić pracę swoim klientom. Oprócz tego motyw posiada szereg innych opcji niezbędnych do stworzenia profesjonalnej strony www.

Strona główna jest jednocześnie stroną docelową. Na niej znajdują się wszystkie kluczowe informacje o fotografie i jego pracach oraz portfolio fotograficzne. Poruszać się po stronie można dzięki menu górnemu oraz przewijając myszką w górę i dół. Pomoże w nawigacji także przycisk „Powróć do góry strony”, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Osoby odwiedzjące mogą także śledzić fotografa w popularnych sieciach społecznościowych.

Do podanego motywu były dodane rozbudowane wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.1, co pozwala korzystać z MegaMenu, galerii i mediateki, opcji mediów społecznościowych i suwaka. Oprócz tego do templatki dodano wizualny edytor treści Elementor i paczka JetElements, rozszerzająca jego funkcjonalność. Dzięki temu możecie tworzyć unikatowe projekty stron i zarządzać elementami na nich dzięki technologii „Przyciągnij i Upuść”.

ZOBACZ>>>

Flashing

Jeszcze jeden funkcjonalny motyw do tworzenia portfolio fotograficznego oraz bloga poświęconego fotografii. Jego projekt został wykonany w jasnych kolorach z lekkim dodaniem brązowej i niebieskiej barwy. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na portfolio. Oprócz tego w projekcie wykorzystano stylowe efekty animacyjne. To sprawia, że strona zaczyna „ożywać” podczas poruszania się po niej.

Strona główna ma bardzo ciekawy projekt. Na niej znajduje się pełnoekranowy suwak, który służy do promowania Waszych prac oraz informowania odwiedzających o ważnych wydarzeniach. Dlatego, aby dostać się do pozostałych rozdziałów strony, należy skorzystać z menu „Hamburger”. Znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Na tej stronie można znaleźć także linki do profili fotografa w sieciach społecznościowych.

Funkcjonalność motywu Flashing jest realizowana za pomocą Cherry Framework 5.1. Oprócz popularnych wtyczek Cherry, templatka zawiera także zestaw elementów JetElements. Dodaje to szereg dodatkowych opcji i wzbogaca wizualny edytor treści Elementor, który również był włączony do motywu. A jeśli wyniknie potrzeba skorzystania z innych popularnych wtyczek dla WordPress, możecie je śmiało instalować. Podana strona będzie kompatybilna z nimi.

ZOBACZ>>>

ChainBit

Jak wynika z nazwy tego motywu on jest poświęcony kryptowalutom, chociaż może być stosowany do innych tematów niszowych. Skórka zawiera wygodne opcje zarządzania wyglądem, które zostały przeniesione do sekcji „Personalizacja”. Dzięki temu możecie wprowadzać zmiany na stronie i sprawdzać rezultat na bieżąco. Do motywu dodano także rozbudowane wtyczki Cherry, które znaczniej rozszerzają jego funkcjonalność.

Na stronie głównej umieszczone są różne sekcje, które można w razie potrzeby wyłączyć. Miedzy innymi jest krótka informacja o stronie, licznik, ostatnie artykuły z bloga i formularz kontaktowy. Dostać się do pozostałych rozdziałów strony można przez menu ukryte w Hamburgerze oraz dzięki szybkim linkom, które znajdują się w stopce.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Jak pisaliśmy powyżej, do motywy były włączone wtyczki Cherry, w tym Cherry Projects, PopUps, Team Members, Service List. Oprócz tego do tempaltki były dodane JetElements i manager rezerwacji. Także do tego motywu dodano zintegrowany wizualny edytor treści Elementor. Templatka również wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać 500+ stylowych typografii do zawartości tekstowych na stronie. Ma również poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

ZOBACZ>>>

Nelson Fashion

Jeśli chcecie stworzyć blog o modzie i urodzie, podana templatka idealnie nadaje się do tego celu. Ma elegancki projek. Wyróżnione są elementy graficzne i nawigacyjne. W projekcie motywu był wykorzystany efekt animacyjny Parallax, dzięki czemu strona przewija się dynamicznie. Do innych zalet templatki należy zaliczyć szereg różnych motywów i widgetów Cherry.

Pierwsze, co widzi osoba odwiedzająca po wejściu na stronę, to duży obrazek i slogan. Tutaj mogą być Wasze zdjęcia i informacja powitalna. Poniżej znajduje się galeria i wpisy tematyczne. Oprócz tego możecie dodać u dołu strony formularz kontaktowy, aby osoby odwiedzające mogły szybko komunikować się z Wami. Przejść do innych rozdziałów strony można przez rozwijane menu górne oraz menu tekstowe w stopce.

Motyw należy do nowych produktów od ZEMEZ. Zostały w nim połączone możliwości Cherry Framework 5.1 i wizualnego edytora treści Elementor. Oprócz tego do skórki została dodana wtyczka JetElements, rozszerzająca wspomniany edytor treści. Motyw wspiera również fonty webowe Google i zawiera mapę Google. Ma poprawny kod, który został stworzony zgodnie ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

ZOBACZ>>>

PROSpectum

Podany motyw jest poświęcony usługom doradczym. Jednak to nie przeszkadza używać go do tworzenia stron o innej tematyce. Templatka ma nie tylko elegancki projekt, lecz także zawiera szereg elementów do wyświetlenia różnego typu informacji na stronie. Oprócz tego opcje zarządzania wyglądem zostały przeniesione do sekcji „Personalizacja”. To pozwala Wam wprowadzać niezbędne zmiany w projekcie i oglądać je na bieżąco.

Na stronie głównej znajduje się duży obrazek, tzw. Hero Image, informacja powitalna i najnowsze wpisy z blogu. Oprócz tego tutaj jest sekcja z oferowanymi usługami i opiniami zadowolonych klientów. Na stronie znajduje się również mapa Google i niezbędne informacje kontaktowe. Osoby odwiedzające mogą także polubić Waszą stronę w social media. Przyciski do odpowiednich profili można znaleźć w suwaku i stopce.

Motyw opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework. To pozwała używać rozwijane menu, mediatekę, kalendarz, manager pasku bocznego, mapę Google i opcje mediów społecznościowych. Możecie szybko rozszerzyć funkcjonalność szablonu. Motyw wspiera WPML, Yoast SEO, MailChimp, Buddy Press i inne popularne wtyczki dla WordPress. Jest responsywny i przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

TradeBit

Jeszcze jeden ciekawy motyw poświęcony kryptowalutom. Z jego pomocą możecie stworzyć blog i dzielić się swoim doświadczeniem na temat poszukiwania, zgromadzenia i sprzedaży wirtualnych walut. Templatka zawiera dodatkowe widgety, które pomogą przedstawić Wasze usługi użytkownikom. Oprócz tego motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami WordPress.

Projekt szablonu został wykonany w jasnych kolorach, dzięki czemu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości strony. Do innych zalet tego projektu należy zaliczyć użycie jakościowych obrazków i stylowych efektów animacyjnych. Przy tym templatka nie jest obciążona skryptami, dlatego będzie szybko ładowała się na różnych urządzeniach osób odwiedzjących. Należy też wspomnieć o wygodnej nawigacji, która pomoże szybko poruszać się po stronie.

Do motywu były dodane popularne wtyczki Cherry, co pozwała używać rozbudowane opcje do tworzenia blogu. To są MegaMenu, mediateka, newsletter i PopUp, kalendarz, manager pasku bocznego, mapa Google itd. Templatka wspiera także fonty webowe Google. Dzięki temu możecie używać ponad 500 stylowych typografii do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie. Motywów również ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

Namaskar

Poszukujecie kreatywnego rozwiązania do stworzenia bloga poświęconego jodze? Zwróćcie więc uwagę na podany szablon. Ma ciekawy projekt, który na pewno przypadnie  do gustu odwiedzającym. A dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji możecie szybko zarządzać wyglądem strony. Przy tym wszystkie zmiany będą widoczne natychmiast.

Strona główna jest jednocześnie wizytówką dla bloga. Na niej znajdują się informacja powitalna, podstawowe pojęcia dotyczące jogi i najnowsze wpisy tematyczne. W razie potrzeby możecie zastąpić stronę powitalną blogiem. Wtedy będziecie mieli stronę z klasycznym 2-kolumnowym układem (można zmienić w opcjach personalizacji). Na tej stronie znajdują się także widgety, które pomogą odwiedzającym szybko znaleźć interesujące wpisy.

Motyw Namaskar opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework, co pozwala korzystać z ostatnich opcji tego frameworku. Oprócz tego do motywu był dodany Elementor i wtyczka JetElements, która rozszerza jego funkcjonalności. Z ich pomocą możecie tworzyć nietypowe projekty stron i zarządzać elementami na nich dzięki metodzie „Przeciągnij i Upuść”. Motyw również jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>>

FrameMe

Z pomocą motywu FrameMe będziecie mogli stworzyć kreatywne portfolio fotograficzne oraz blog poświęcony fotografii. Szablon zawiera wszystkie niezbędne do tego funkcje, w tym rozbudowaną galerię TM. To pozwala tworzyć różne galerie z obrazkami i w wygodny sposób przedstawić je użytkownikom. Motyw ma też wygodne opcje personalizacji. Dzięki temu możecie szybko zarządzać wyglądem bez edytowania kodu.

Po wejściu na stronę główną można znaleźć wszystkie niezbędne informacje o fotografie. Tutaj jest sekcja z informacją powitalną i krótką biografią oraz galeria z fotografiami. Osoby odwiedzające mogą także zapoznać się z oferowanymi usługami i przejść do wpisów na blogu. Na dole strony znajduje się mapa Google i niezbędne informacje kontaktowe. Tutaj także można znaleźć linki do profili fotografa w popularnych sieciach społecznościowych.

Motyw FrameMe zawiera popularne wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework. To są Cherry MegaMenu, Cherry Projects, Cherry PopUps, Cherry Team Members, WordPress Social Login oraz Cherry Socialize. Oprócz tego do templatki były wbudowane także Elementor i zestaw rozszerzeń dla niego – JetElements. Ten motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

Advezone

Jeszcze jeden motyw poświęcony usługom doradczym, który można szybko przebudować pod stronę o innej tematyce. Pomogą w tym rozbudowane opcje personalizacji i obecność obrazków tematycznych. Należy także wspomnieć o wielkim wyborze widgetów, co pozwala przedstawić na stronie różne typy informacji. Przy tym motyw jest lekki i szybko się załadowuje na różnych urządzeniach mobilnych.

Strona główna jest wizytówką Waszych usług. Na niej znajduje się sekcja z informacją powitalną, licznikiem umiejętności, realizowanymi projektami i partnerami. Odwiedzający mogą zapoznać się także z opiniami byłych klientów i znaleźć Wasze biuro na mapie Google. Przejść do pozostałych rozdziałów witryny można przez rozwiane menu górne oraz szybkie linki, które znajdują się w stopce.

Funkcjonalność motywu jest realizowana za pomocą Cherry Framework. Dzięki temu możecie korzystać z rozwijanego menu, mediateki, kalendarza, newslettera i PopUp’a, opcji mediów społecznościowych itd. Motyw także wspiera popularne wtyczki z serwisu wordpress.org. To pozwała łatwo i szybko dodać brakujące opcje na stronę www. Templatka również ma czysty kod, który został stworzony w zgodnie ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

ZOBACZ>>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.