10 nowych motywów WordPress z Elementorem

Koniec 2018 r. przyniósł wielkie zmiany dla wszystkich miłośników WordPress. Twórcy systemu oficjalnie przedstawili wersję 5.0 z Gutenbergiem na pokładzie. Zmiana klasycznego edytora na nowy wizualny kreator zrodziła wielką burzę w społeczeczności WordPress. Jedna część użytkowników powitała z radością pojawienie się Gutenberga, a inna postrzega tę nowość dojść negatywnie. Dlatego już niedługo pojawiło się kilka wtyczek, które przewracają klasyczny edytor do WordPress.

Tak czy siak, zmiana edytora w popularnym CMS w końcu się dokonała. Jeśli uważnie przeanalizować rynek, to widać, że coraz więcej stron www budowanych jest za pomocą wizualnych kreatorów. Dlatego twórcy WordPress musieli odpowiedzieć na nowe wyzwanie rynku i przebudować system zgodnie z potrzebami użytkowników.

Ale Gutenberg to nie jedyny wizualny kreator stron dla WordPress. W jednym z ostatnich wpisów o templatkach pisaliśmy o Elementorze, który już ma ponad 2 miliony aktywnych instalacji! Taka popularność edytora jest spowodowana wygodnym interfejsem użytkownika, szerokim wyborem dodatkowych rozszerzeń i darmowością wtyczki (chodzi o standardową wersję). Oprócz tego na popularnych marketplace można znaleźć coraz więcej rozbudowanych motywów, które posiadają ten edytor na pokładzie.

Nie mieliście jeszcze do czynienie z Elementorem? Macie świetną możliwość wypróbować jego możliwości. Przygotowaliśmy nową listę motywów od TemplateMonster, które zawierają ten kreator. Oprócz tego mają dodatkowe wtyczki Jet, które rozszerzają możliwości Elementora i pozwalają tworzyć unikatowe projekty stron według metody „Przeciągnij i Upuść”.

Do innych zalet poniższych motywów można zaliczyć wygodne opcje personalizacji i obecność obrazków komercyjnych w paczce. Dzięki temu możecie szybko dostosować wygląd strony do własnych potrzeb. Templatki także mają zoptymalizowany kod. Dlatego nie musicie ich dopasowywać do wymagań wyszukiwarek internetowych. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzenia funkcjonalności strony, można skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Podane motywy są kompatybilne z nimi.

Warto także dodać, że wszystkie motywy WordPress ze strony TemplateMonster są wspierane przez wykwalifikowanych pracowników marketplace. Dostępni są 24/7 i z chęcią pomogą rozwiązać wszystkie ewentualne problemy z templatkami.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z motywami.

Klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Zobacz live demo zobaczysz działanie każdej skórki!

 

Kritex

Za pomocą tego motywu można zbudować nowoczesną stronę dla czasopisma oraz portalu informacyjnego. Chociaż możecie wykorzystać go również do tworzenia blogów tematycznych. Templatka posiada gotowe układy dla różnych elementów witryny oraz rozbudowane opcje personalizacji. Oprócz tego do użytku dostępne są ciekawe widgety, które pozwalają wyświetlać różne typu zawartości na stronie.

Ten motyw zawiera podstawowe rozszerzenia, w tym rozwijane menu, newsletter i popup, galerię, manager pasku bocznego i opcje mediów społecznościowych. Oprócz tego do templatki została dodana wtyczka JetElements, która dodaje szereg nowych widgetów do Elementora. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

NEWSmaker

Jeszcze jeden ciekawy motyw do tworzenia stron dla czasopism oraz portalów informacyjnych. Jego projekt został wykonany w czarno-białych kolorach z dodaniem turkusowej barwy. Za pomocą tej ostatniej wyróżniane są elementy na stronie. Także warto zauważyć proste efekty animacyjne. Dodają dynamiczności stronie, ale nie odwracają uwagi odwiedzających podczas czytania wpisów.

Motyw NEWSmaker został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.1. Dzięki temu możecie korzystać z popularnych wtyczek Cherry. Oprócz nich do templatki zostały dodane 2 ciekawe rozszerzenia dla Elementora od zespołu ZEMEZ. To są JetElements i JetBlog. A jeśli wyniknie potrzeba dodania nowych opcji, możecie skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Templatka będzie kompatybilna z nimi.

ZOBACZ>>>

 

Catch Co

Jeśli poszukujecie dobry motyw do tworzenia portfolio fotograficznego oraz blogu poświęconego fotografii, możecie skorzystać z tego motywu. Ma nie tylko charakterystyczny projekt, lecz także zawiera rozbudowaną galerię i szereg widgetów do użytku. Oprócz tego templatka zawiera wygodne opcje personalizacji. Z ich pomocą można szybko dopasować strony do potrzeb projektu.

Oprócz rozbudowanej galerii ten motyw posiada MegaMenu, newsletter, opcje mediów społecznościowych oraz formularz kontaktowy. On także posiada wtyczkę JetElements, która dodaje nowe widgety do wizualnego kreatora. Do innych zalet motywu warto dodać responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>>

 

Frutti

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesny blog poświęcony zdrowemu odżywieniu się. W projekcie skórki udało się połączyć jaskrawe kolory, duże obrazki i ciekawe efekty animacyjne. Dzięki temu strona wygląda stylowo i młodzieżowo. Przy tym projekt motywu nie jest przeciążony elementami graficznymi i skryptami. Dlatego strona będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach internautów.

Podana templatka posiada wszystkie niezbędne opcje, które pozwalają zbudować profesjonalny blog. Do użytku dostępne są rozwijane menu, dynamiczny suwak, newsletter, opcje mediów społecznościowych, galeria, mediateka itd. Motyw także posiada JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetThemeCore. Oprócz tego templatka wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

ZOBACZ>>>

 

Yamiz

Jeszcze jeden ciekawy motyw, który może być stosowany do stworzenia blogu gastronomicznego. Ma charakterystyczny projekt, w którym główny nacisk został położony na jakościowe obrazki i duże typografie. Warto także zauważyć efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie. Do innych przewag projektu warto dodać wygodne opcje nawigacji.

Motyw Yamiz zawiera rozwijane menu, galerię, opcje mediów społecznościowych, formularz kontaktowy itd. Do użytku także jest dostępny Elementor i wtyczka JetElements. Oprócz tego templatka wspiera cudze wtyczki dla WordPress. Dlatego możecie szybko dodać brakujące opcje na stronę. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

ZOBACZ>>>

 

Investory

Motyw ten jest poświęcony finansom i będzie idealnie nadawał się do stworzenia odpowiedniego blogu tematycznego. Jednak w razie potrzeby możecie łatwo dostosować motyw do innych tematów niszowych. Pomogą w tym rozbudowane opcje personalizacji i gotowe układy stron i różnych elementów blogu. Także warto rzucić okiem na widgety, które pozwalają dodać różne typy zawartości na stronę.

Do templatki były dodane popularne wtyczki Cherry, w tym Cherry Socialize, Cherry Search, Cherry PopUps oraz Cherry Sidebars. Także do użytku dostępne są dodatkowe rozszerzenia dla Elementora – wtyczki JetElements i JetBlog. Ten motyw również ma poprawny kod, który został zaprojektowany zgodnie ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Expanor

Jeśli planujecie stworzyć blog podróżniczy, ten motyw idealnie nadaje się do tego celu. Zawiera szereg dodatkowych rozszerzeń, które pomogą w przyszłości rozszerzyć funkcjonalność strony. Sam motyw ma stylowy projekt, w którym połączone są duże obrazki i efekty animacyjne. Dzięki temu strona wygląda młodzieżowo i przyciąga do siebie uwagę odwiedzających.

Motyw Expanor zawiera MegaMenu, galerie, mediatekę, newsletter i popup, opcje mediów społecznościowych, opnie klientów itd. Oprócz tego możecie skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi. Templatka także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe typografie do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie.

ZOBACZ>>>

 

Cauliflower

Za pomocą tego motywu możecie zbudować blog o zdrowym żywieniu. Skórka ma charakterystyczny projekt, który na pewno przypadnie do gustu odwiedzającym. Oprócz dużych obrazków w projekcie wykorzystane są ciekawe efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie. Przy tym motyw nie jest przeciążony elementami graficznymi i skryptami. Dlatego strona będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach internautów.

Wybierając ten motyw możecie korzystać z rozwijanego menu, managera pasku bocznego, formularza dla newslettera i formularza kontaktowego, galerii oraz opcji social media. Dodatkowo do templatki  dołączono wtyczki JetElements i JetBlog od zespołu ZEMEZ. Motyw także jest całkiem responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>>

 

YouMovie

Ten motyw idealnie nadaje się do stworzenia videoblogu oraz portfolio z plikami video. Ma kreatywny projekt, który został wykonany w jaskrawych kolorach. Oprócz tego jest dostępna rozbudowana galeria. Pozwala w najlepszy sposób przedstawić pliki video na stronie. Warto także pochwalić wygodne opcje personalizacji. Z ich pomocą można szybko dostosować wygląd strony do własnych potrzeb.

Oprócz galerii motyw YouMovie zawiera MegaMenu, newsletter i popup, opcje mediów społecznościowych i różne widgety. Templatka także wspiera fonty webowe Google i posiada mapę Google. Do innych zalet motywu warto zaliczyć pliki PSD, które znajdują się w paczce. One pomogą Wam podczas modyfikacji wyglądu strony.

ZOBACZ>>>

 

Slife

Ten motyw pasuje do tworzenia blogów dla różnych tematów niszowych. Taki szerokie spektrum jego zastosowania jest możliwe dzięki wygodnemu projektowi templatki. Po pierwsze, nie posiada charakterystycznych obrazków w układach. Dlatego wystarczy zmienić zawartość suwaka i wpisów, aby strona wyglądała inaczej. Po drugie, do użytku dostępne są ciekawe układy strony głównej i podstron. Za ich pomocą można szybko zmodyfikować wygląd strony.

Ten motyw zawiera podstawowe rozszerzenia, które pomogą zbudować profesjonalny blog. Oprócz tego templatka wspiera popularne wtyczki z repozytorium WordPress. Warto także wydzielić obecność rozbudowanych dodatków dla Elementora. To są JetElements, JetBlocks, JetTab i JetBlog. Motyw również jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>>

 

Autor: Janusz Kamiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.