Autoresponder

Autoresponder  to narzędzie niezbędne dla każdego kto prowadzi sklep, portal lub bloga. Jak wiadomo, służy do rozsyłania wiadomości email do osób, które zapisały się na listę subskrybentów.

Korzystałem już z różnych autoresponderów, mam więc doświadczenie z tymi, jak się je kiedyś reklamowało, pracownikami, którzy pracują 24 godziny na dobę. Automatyzacja różnych czynności, takich jak wysyłanie na przykład informacji i nowych wpisach czy produktach, przynosi korzyść  w postaci oszczędności czasu. A ten można przeznaczyć na inne działania.

I tak się stało, że zrezygnowałem z autorespondera, a właściwie on ze mnie, ponieważ firma przekształca się w coś innego, ale nie zapewnia ciągłości działania narzędzia. Trzeba było wiec szukać czegoś nowego. I tak oto znalazłem, a raczej wróciłem do oferty, którą dostałem już wcześniej.

GetAll to wielofunkcyjne narzędzie do ebiznesu, ale tu zajmę się na razie autoresponderem, czyli narzędziem do budowy do listy mailingowej.

Zobacz>>> ale przeczytaj wpis do końca 🙂

Co oferuj ten konkretny autoresponder? Oczywiście łatwość obsługi i nowoczesny wygląd nie tylko panelu, ale również wiadomości. Nie lubię narzędzi, które są skomplikowane, a korzystanie z nich wymaga zapoznania się z długachną instrukcją, a potem i tak sprawiają problemy. GetAll jest prosty w obsłudze i przyjemny dla oka.

Użytkownik wybiera metodę zapisu osób na listę mialingową: pojedynczą (single opt-in), czyli bez potwierdzenia lub podwójną (double opt-in), czyli z potwierdzeniem. Po zapisie mogę przekierować osoby gdzie tylko się chce.

To, że przygotujesz emaile w kolejce do wysyłki, czyli follow-up, to nie wszystko. One jeszcze muszą zostać dostarczone, a z tym nie wszystkie autorespondery radzą sobie dobrze. GetAll obiecuje dostarczalność e-maili na poziomie 99%.

Jeśli tak jak ja, masz listy mailingowe w innych firmach, to możesz je tam eksportować i przenieść do nowego. Wgranie listy emaili jest proste i oczywiście darmowe. W razie czego firma zrobi to za Ciebie ręcznie.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Często konieczne jest szybkie wysłanie maili, na przykład gdy chcesz zaprosić osoby z listy na webinar. Tu masz gwarancję szybkiej wysyłki. A ja również dostaję takie zaproszenia, że przychodzą godzinę, dwie po spotkaniu, więc jest to ważna zaleta.

Wiadomości email możesz personalizować, czyli dodawać imię, rozpoznawalność płci, a wszystko automatycznie.

Bardzo fajną funkcją jest możliwości ustawienia czasu wysyłki emaili, ustawiasz go i już nikt nie dostanie od Ciebie automatycznej wiadomości w środku nocy.

Jest również remarketing –  możliwość dostosowania reklamy w zależności od akcji Twoich kontaktów, czyli tego, co wykonali albo nie i jaką wiadomość otworzyli.

Możesz przenosić kliknięciem kontakty między różnymi listami w zależności do Twoich potrzeb i tego, co wcześniej już zrobił i przeczytał kontakt.

Mogę wyczyścić listę z osób nieaktywnych, więc oszczędzam w ten sposób i pieniądze i lista staje się bardziej zaufana dla serwerów.

Mogę stosować split testy tematów wiadomości, czyli zastosować różne wersje a potem do całej listy wysłać z tym tematem, który jest najskuteczniejszy – najwięcej osób otworzyła wiadomość z danym tematem.

Jest też możliwość filtrowania użytkowników na różne sposoby. Mogę na przykład wyodrębnić tych, którzy nie czytali wiadomości i wysłać do nich kolejną, inną, bardziej skuteczną.

Możliwa jest personalizacja stron WWW i wstawienie imienia subskrybenta w dowolnej części strony WWW. Może to być nagłówek, wpis na blogu, lub strona przechwytująca. Z tym spotkałem się na różnych stronach i zastanawiałem się jak to jest zrobione!

Szczegóły tych wszystkich funkcji znajdziesz tutaj>>> 

Nie ma co się łudzić, że nowoczesny autoresponder z takimi funkcjami będzie za darmo. Za ten oczywiście trzeba zapłacić, ale może sobie wybrać różne pakiety, a ich cena jest adekwatna do oferowanych funkcji i jakości usługi.

Zobacz całość>>> 

Autoresponder to tylko jedna z wielu narzędzi oferowanych przez GetAll, ale o innych jeszcze napiszę.

Niecierpliwych zapraszam tutaj>>> 

 

4 Comments

 1. Jola

  ooo super nie wiedzialam

  1. Przemysław Pufal

   Zachęcam do korzystania!

  1. Przemysław Pufal

   Oczywiście! O niefajnym bym nie pisał 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.