Bądź ekspertem!

Ekspert to nie osoba, która zna się na wszystkim. Takich pseudoekspertów pełno jest w mediach, ale nie o takich ludziach mówię.

Mówię o ludziach, którzy naprawdę znają się na tym co robią. Po pierwsze posiadają wiedzę teoretyczną, obojętnie czy to szkolną czy samodzielnie zdobytą, źródło nie mam tutaj dużego znaczenia. Wielu rzeczy w szkole się nie nauczysz, bo nie od tego są szkoły, z kolei jednak pewne rzeczy powinieneś wiedzieć ze szkoły, bo to ułatwia dalsze uczenie się. Po drugie ich wiedza została przez nich wdrożona i sprawdzona w realnym życiu.

Bądź więc ekspertem, który jest otwarty i gotowy na uczenie się właściwie non-stop. Edukacja permanentna zachodzi przez całe życie. Bądź też odważny na tyle, aby uzyskaną wiedzę wprowadzić w życie, wykorzystać do budowania biznesu i zarabiania.

Mnóstwo osób kupuje szkolenia i kursy. Duża część z nich w ogóle do nich nie zagląda! A wśród tych, którzy zapoznają się z ich treścią, duży odsetek żadnej z poznanych porad nie zastosują w swoim życiu!

Mam nadzieję, że nawet jeśli tak do tej pory postępowałeś, to skończysz z takim postępowaniem już teraz!

Obojętnie w jakiej dziedzinie chcesz być ekspertem. Masz duże szanse, aby tak się stało, ale musisz podjąć działanie już dzisiaj, teraz.

Tym bardziej, że prowizje, wynagrodzenia w programach partnerskich, MLM i innych ebiznesach nie będą czekać. Każdy dzień zwłoki, to dzień straty. 

This article was written by Przemysław Pufal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *