blogowanie i ebiznes

Blog za darmo do zarabiania

Chcesz mieć bloga o finansach za darmo?

Nie zapłacisz ani za domenę, ani za hosting!

Oczywiście samodzielnie trzeba o niego dbać i wstawiać wpisy o tematyce finansowej. I oczywiście wszystko po to, aby zarabiać. Blog będzie połączony z programem partnerskim, w ramach którego otrzymasz materiały, narzędzia, pozycjonowanie i przeszkolenie.

Masz więc bloga, który będzie służył do zarabiania wraz z Programem Partnerskim Comperia Lead.

Zobacz>>>

Zarejestruj się TUTAJ  potwierdź rejestrację a następnie zaloguj i w zakładce Blogosfera kliknij na Start!

Zobacz infografikę albo kliknij na nią i zacznij blogować za darmo zarabiając na tym!

>>>REJESTRACJA W PROGRAMIE<<<

 

About Przemysław Pufal

9 thoughts on “Blog za darmo do zarabiania

 1. Hm, no brzmi to pięknie. No ale czy czasem nie za pięknie? Powiem szczerze, że nie chce mi sie w to wierzyć, że można w taki sposób zarabiać. No ale cóż, spróbuję, może się uda. Zobaczymy, zobaczymy. Pomysł już mam, może uda się go zrealizować. Zaraz o tym więcej poczytam, może okaże się, że to coś dla mnie.

  1. A skąd te wątpliwości, że można tak zarabiać? A ja i dziesiątki osób, które znam i żyją z programów partnerskich? To jest dowód!

 2. Najbardziej atrakcyjnym elementem ich oferty jest pozycjonowanie – dla wielu osób to problem, trzeba się dużo uczyć by robić to samemu. A nawet jeżeli ktoś wie jak to robić, to wymaga to czasu i często pieniędzy.
  Mnie natomiast interesuje:
  – Do kogo należą treści – do mnie, czy do platformy blogowej? Czy mogą zamkną bloga z dnia na dzień, jeżeli złamię regulamin?
  – Czy mogę na nim promować inne programy partnerskie niż ComperiaLead (nawet konkurencyjne)?
  – Jakie są możliwości zarządzania blogiem? Mam dostęp do wszystkich wtyczek, szablonów, czy też platforma wybrała „jedyne słuszne”?

  1. Gdy dostaje się coś w prezencie, to niestety trzeba się podporządkować regulaminowi. Jak się łamie regulamin, to niestety można się spodziewać kary 🙂 Na pewno nie można na blogu od jednej firmy, reklamować innych. Niestety blog jest okrojony do wtyczek, które wybrała firma. Można wybrać spośród kilku szablonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *