Lista mailingowa – ankieta

Tworzę materiały edukacyjne na temat listy mailingowej, jej tworzenia, zbierania emaili, pisania wiadomości, obsługi autoresponder.

Będę wdzięczny, jeśli podzielisz się ze mną swoimi uwagami. Dzięki nim będę wiedział co sprawia największe problemy i dostosuję materiały do Twoich oczekiwań!

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Dziękuję!

2 Comments

  1. roma.t.

    Witam. Jest dużo podobnych propozycji bezpłatnych szkoleń ,jak dotąd do żadnego nie przystąpiłam. Powodem jest strach przed ryzykiem ,na który nie mogę sobie pozwolić ,ale także nieumiejętność w poruszaniu się w instalowaniu autorespondera,nie mam listy melingowej itp,,wreszcie nie mam co sprzedawać. Próbuję promować produkty w Programach Partnerskich,też bez powodzenia. Poza tym mam problem ze wzrokiem ,a w związku z tym, zalecenie ograniczenia kontaktu z komputerem. Niby jest poprawa, ale jeszcze biorę leki i te zalecenia. Czy lista jest pomocna w promowaniu produktów? ,generalnie ,do czego jest przydatna?Przemku, jeżeli dasz radę nauczyć mnie, technicznej strony tego przedsięwzięcia ,to może spróbuję.Dziękuję, serdecznie pozdrawiam.

    1. Przemysław Pufal

      Lista jest jednym z narzędzi do zarabiania. Skutecznym. Będzie seria filmów – proszę oglądać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.