Motywy WordPress dla bloga i strony osobistej na wiosnę 2020

lutowym wpisie z cyklu o „motywach dla WordPress” wspomnieliśmy krótko o brandingu osobistym. Jednym z kroków tworzenia własnej marki jest strona internetowa. Z jej pomocą możecie powiedzieć o sobie i swoich umiejętnościach w sieci, znaleźć potencjalnych klientów i partnerów. Także warto pamiętać o totalnej digitalizacji świata. Coraz więcej Polaków korzysta z internetu, poszukując produktów i usług online. Według danych od Gemius PBI liczba polskich internautów w styczniu 2020 roku wyniosła ogółem 28,1 mln. Dlatego stworzenie osobistej strony internetowej to dobry pomysł.

Obecnie na rynku istnieje sporo narzędzi do tworzenia blogów, portfolio i witryn. Jednak polecamy WordPress. To uniwersalny system, który posiada sporo rozszerzeń i szat graficznych do realizacji różnych tematów niszowych. W dzisiejszym wpisie zebraliśmy 10 motywów do tworzenia strony osobistej oraz bloga. Każda templatka posiada unikatowy projekt i własne wtyczki i widgety. Za ich pomocą stworzycie stronę, która spełni wszystkie Wasze potrzeby.

Do zalet wybranych motywów można zaliczyć:

  • Obecność własnych rozszerzeń oraz wsparcie popularnych wtyczek dla WordPress. Dzięki temu macie wszystkie kluczowe opcje na pokładzie.
  • Dostępne układy dla stron, elementów witryny i wygodne opcje personalizacji. To pozwoli szybko dostosować motyw do własnych potrzeb.
  • Responsywność i kompatybilność z przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów.
  • Wsparcie techniczne zapewniane przez twórców produktu. W razie pojawienia jakichkolwiek problemów możecie liczyć na profesjonalną pomóc techniczną.

Więcej informacji o motywach dla strony osobistej oraz bloga możecie znaleźć w opisach poniżej.

Uwaga: klikając w „ZOBACZ” a następnie w przycisk „Zobacz live demo” zobaczysz działanie każdej skórki!

Vloglab

Vloglab to rozbudowany motyw do tworzenia bloga oraz strony osobistej. Posiada 3 unikatowe układy dla strony głównej, gotowe projekty dla podstron i elementów witryny. Warto wspomnieć o widgetach, które pozwalają dodawać różne typy zawartości na stronę główną. Zarządzać wyglądem strony pomoże Elementor i dodatkowe opcje personalizacji.

Oprócz Elementora do templatki zostały dodane rozwijane menu, suwak, manager pasku bocznego, galeria, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka wspiera fonty webowe Google. Za ich pomocą możecie wyróżniać zawartości tekstowe na stronie. Motyw ma poprawny kod optymalizowany pod kątem SEO.

ZOBACZ>>>

 

Tommy Artistico

Ten motyw spełni wszystkie potrzeby fotografów. Ma nie tylko kreatywny projekt, lecz także posiada rozbudowaną galerię i inne niezbędne opcje do prezentacji fotografii. W paczce z motywem dostępne są obrazy komercyjne, które możecie stosować na stronie bez żadnych ograniczeń. Także warto wspomnieć o dodatkowych opcjach personalizacji i wizualnym kreatorze stron.

Motyw zawiera MegaMenu, galerię, newsletter i popup, opcje mediów społecznościowych i formularz kontaktowy. Możliwości Elementora zostały rozszerzone za pomocą wtyczek Jet. Do użytku dostępne są JetElemnts, JetBlocks i JetTabs. Templatka także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

ZOBACZ>>>

 

Grase

Za pomocą motywu Grase możecie stworzyć stronę dla designera oraz fotografa. Templatka oferuje dwa układy dla strony głównej i dodatkowe układy dla nagłówka i stopki. Do zalet motywu warto zaliczyć rozszerzone opcje personalizacji. Z ich pomocą możecie szybciej dostosować wybrany układ do własnych potrzeb.

Motyw posiada wszystkie kluczowe rozszerzenia. Do użytku dostępne są rozwijane menu, galeria, opcje mediów społecznościowych, formularz kontaktowy itd. Także możecie skorzystać z cudzych rozszerzeń dostępnych na stronie wordpress.org. Ten motyw jest z nimi kompatybilny. Jest całkowicie responsywny i kompatybilny z przeglądarkami www.

ZOBACZ>>>

 

INGMAR

Jeszcze jeden ciekawy motyw do tworzenia blogu oraz strony osobistej. Jego projekt został wykonany w klasycznych czarno-białych kolorach, co pozwala skupić uwagę na zawartości i jaskrawych obrazach. Warto także wspomnieć o wygodnych opcjach nawigacji. Dostać się do interesującego wpisu można za pomocą menu bocznego, dolnego oraz widgetów.

Do motywu INGMAR były dodane rozwijane menu, suwak, formularz kontaktowy, galeria, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka także wspiera WPML, Yoast SEO, WooCommerce, MailChimp i inne popularne wtyczki dla WordPress. Ma czysty kod, który został optymalizowany pod kątem SEO.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

ZOBACZ>>>

 

Kreeti

Jeszcze jeden wielofunkcjonalny motyw do tworzenia blogów. Posiada 12 unikatowych układów dla strony głównej, które poświęcone są popularnym tematom niszowym. Dlatego można wybrać odpowiedni projekt i dalej go dostosować do własnych potrzeb, używając gotowe układy dla elementów witryny oraz dodatkowe opcje personalizacji.

Motyw został wzbogacony różnymi wtyczkami i widgetami. Do użytku dostępne są MegaMenu, suwak, manager pasku bocznego, newsletter i popup, wyszukiwarka Ajax itd. Oprócz tego motyw wspiera popularne wtyczki dla WordPress i fonty Google. Do zalet templatki można również zaliczyć responsywność, kompatybilność z przeglądarkami internetowymi i przyjazność SEO.

ZOBACZ>>>

 

Median

Prosty i wygodny motyw do stworzenia bloga. Zzostał wykonany w jasnych kolorach, a główny nacisk położono na duże obrazy i typografie. Dzięki temu uwaga internautów będzie skupiona na zawartości. Możecie także skorzystać z różnych widgetów, aby dodać różne typy zawartości na stronę główną.

Wybierając ten motyw możecie skorzystać z rozwijanego menu, galerii, opcji mediów społecznościowych, managera pasku bocznego itd. Templatka jest kompatybilna z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Wspiera także 900+ fontów webowych Google. Z ich pomocą można wyróżniać zawartości treściowe na stronie.

ZOBACZ>>>

 

La Minor

La Minor to rozbudowany motyw do stworzenia strony osobistej. Ma elegancki projekt i posiada wszystkie niezbędne wtyczki i widgety na pokładzie. Zarządzać wyglądem templatki pomogą dodatkowe opcje personalizacji i Elementor. Także można korzystać z obrazów komercyjnych, które dostępne są w paczce z motywem.

Do motywu włączono rozwijane menu, projekty i usługi, galerię itd. Można skorzystać z wtyczek Jet dla Elementora: JetELements, JetMenu, JetTricks, JetBlog, JetBlocks itd. Templatka także wspiera WPML, MailChimp, WooCommerce i inne wtyczki dla WordPress. Ma czysty kod i jest przyjazna SEO.

ZOBACZ>>>

 

GIO

Za pomocą tego motywu możecie ruszyć z blogiem. Templatka ma uniwersalny projekt, który można szybko dostosować do różnych tematów niszowych. Personalizować stronę pomogą dodatkowe opcje zarządzania wyglądem i gotowe układy elementów witryny. Templatka także posiada sporo widgetów dla strony głównej.

Motyw GIO posiada rozwijane menu, suwak, przełącznik kolorów, opinie klientów, opcje mediów społecznościowych itd. Jeśli wyniknie potrzeba dodania brakujących opcji na stronie, możecie skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi. Wspiera fonty Google i technologię Retina.

ZOBACZ>>>

 

RAMS

Ten motyw także jest przeznaczony do tworzenia portfolio dla fotografa. Ma czysty projekt, w którym główny nacisk położono na duże obrazy i typografie. Także warto wyróżnić ciekawe efekty animacyjne. Dodają dynamiczności stronie, przy tym nie odwracają uwagi użytkowników. Ten motyw także ma dobre wyniki w testach PageSpeed Insights i GTmetrix.

Ten motyw posiada MegaMenu, galerię, opinie klientów, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka wspiera WMPL, Yoast SEO, MailChimp i inne popularne wtyczki dla WordPress. Do motywu możecie podłączyć fonty webowe Google, aby wyróżniać nagłówki i wpisy. Templatka także jest responsywna i kompatybilna z przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>>

 

Portallum

Kolejny rozbudowany motyw do stworzenia bloga osobistego. Motyw ma uniwersalny projekt, który łatwo dostosować do różnych tematów niszowych. Do użytku dostępne są gotowe układy dla podstron, nagłówka i stopki oraz rozszerzone opcje personalizacji. Razem z templatką dostarczane są obrazy komercyjne, które można stosować na blogu bez żadnych ograniczeń.

Motyw Portallum posiada MegaMenu, manager pasku bocznego, formularz kontaktowy, newsletter i popup, opcje mediów społecznościowych. Templatka także wspiera WPML, Yoast SEO, WooCommerce i inne wtyczki dla WordPress. Ma czysty kod, który został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

ZOBACZ>>>

Autor: Janusz Kamiński

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.