blogowanie i ebiznes

Program Partnerski Selkar

Program partnerski Selkar to oczywiście możliwość zarabiania na polecaniu znanej księgarni, jaką jest Selkar.pl – sprawdzona marka, ponad 140 tysięcy produktów (nie tylko książki!) i dobry program partnerski.

Jak zarejestrować się w Programie Partnerskim Selkar

Zarejestruj się TUTAJ

Rejestracja i udział w programie jest całkowicie darmowy.

Po rejestracji masz dostęp do swojego panelu administracyjnego. 

Jak widać jest on rozbudowany, posiada wiele funkcji, które przydają się w działaniu:

Informacje: faktury, podatki, umowy

Część organizacyjna w kontaktach partner – firma

Statystyki: ogólne, przekierowania, Kliknięcia – wizyty, 2. poziom

Przejrzyste statystyki w czasie rzeczywistym, od razu widać ile mamy wejść na linki, bannery, itp.

Finanse: Prowizje, Wypłata

Dział pokazujący ile zarobiliśmy, ile wypłaciliśmy.

Materiały promocyjne: Generator linków, Linki tekstowe, Banery, pliki, Widgety, Pliki XML.

Jak widzisz możesz wykorzystać wiele rodzajów materiałów  do promocji, począwszy oczywiście od linków, a skończywszy na różnych grafikach.

Widgety można dostosowywać do swoich potrzeb, czyli zmieniać ich tematykę (np. Nowości, Bestsellery) a także wielkość, aby ładnie wyglądały na blogu czy stronie.

Wszystkie materiały promocyjne łatwo się obsługuje, nie ma tu żadnych skomplikowanych technicznych pułapek. Tworzenie linków również jest bardzo proste.

Konfiguracja: Twoje dane

Dane partnera, które można zmieniać w razie potrzeby.

 

Jak promować Program Partnerski Selkar

Dzięki rozbudowanym pomocom promocyjnym masz możliwość promowania programu na różne sposoby: mailingi, media społecznościowe, blogi, strony, fora internetowe, komunikatory. Oczywiście jak w każdym programie partnerskim organizatorzy również w tym nie tolerują SPAMU.

Możesz polecać wszystkie produkty znajdujące się na stronie Selkar.pl

Ile można zarobić w Selkar

W Programie Partnerskim Selkar.pl masz dwa rodzaje prowizji:

Prowizja bezpośrednia: 8% – prowizja od zamówień złożonych po wejściu bezpośrednio z Twojego linku partnerskiego.

Prowizja wieczna 2% – prowizja od wszystkich zamówień klienta, który zarejestruje się po wejściu z Twojego linku partnerskiego.

Najczęściej Twoja prowizja będzie wynosiła całe 10%. Czyli np. jeśli ktoś złoży zamówienie na książki za 200 zł, to Ty zarobisz 20 zł.

Dodatkowo zarobisz 10% od wszystkich zamówień klienta, który wszedł przez Twój link, w okresie 3 miesięcy (cookies są ważne przez taki właśnie okres).

Ponadto, po upływie tych 3 miesięcy, otrzymasz 2% od wszystkich kolejnych zamówień danego klienta. Oczywiście jeśli znowu wejdzie przez Twój link, cookies ponownie zapiszą się na jego komputerze i wówczas znowu będziesz otrzymywał 10% od jego zamówień.

2. poziom w Programie Partnerskim Selkar 

Poza zarabianiem na polecaniu produktów, możesz również otrzymywać prowizje od sprzedaży przez poleconych przez Ciebie partnerów programu. Partnerzy, którzy zarejestrują się z Twojego polecenia, będą pracowali na Ciebie – na Twoje konto będzie dodatkowo wypływało 20% od ich prowizji (oczywiście oni nic na tym nie tracą).

Odpowiedzi na wiele pytań znajdziesz w dziale FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania.

Podsumowanie

Program Partnerski Selkar to dobry sposób na zarabianie zarówno  dla początkujących, jak i doświadczonych osób. Dobra marka, szeroka gama produktów do promowania (spójrz na kategorie w sklepie Selkar), różnorodne materiały do promowania, wszystkie potrzebne partnerowi informacje zgromadzone w jednym miejscu i prosto wytłumaczone.

Zarabianie w Programie Partnerskim Selkar.pl możesz zacząć tutaj>>>

Tagged ,

About Przemysław Pufal

6 thoughts on “Program Partnerski Selkar

  1. tak ,to ja zapisałam się w najlepszych intencjach promowania .Zobaczymy co z tego wyjdzie.czy same chęci wystarczą ,czy może zabraknie wiedzy. Wówczas poproszę o pomoc. Dziękuję .

  2. Ciekawi mnie jak to jest z faktyczną sprzedażą. Wydaje mi się, że może być niewielka. U mnie np. w ceneo jest prowizja za przekierowanie ruchu oraz za sprzedaż. Z 3000 wejść do sklepów było 0 sprzedaży 🙂

    1. Z 3 tys. wejść 0 sprzedaży?! Coś nie tak! Widocznie ludzie tylko sprawdzają cenę, ale do konkretnych sklepów już po zakup wchodzą spoza linku partnerskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *