blogowanie i ebiznes

Przejazdy sportowymi samochodami, czyli jak zarobić na pasjonatach

devil cashJak zarobić na pasji, hobby, zainteresowaniach? Niekoniecznie własnych? Można oczywiście prowadzić bloga na jakiś temat, który ma swoich wielbicieli, typu drony, monety czy fantasy. Można też oczywiście wykorzystać posiadane blogi, fora czy konta na portalach społecznościowych i zarabiać w programie Devil – Cars. Czyli polecać przejazdy sportowymi samochodami.

Od razu mała uwaga. Ja też chciałem napisać, że to takie męskie zainteresowania, szybkie samochody. Ale dlaczego nie spróbować promować programu również wśród kobiet? Coraz więcej z nich interesuje się samochodami, motoryzacją, wyścigami. Nie ograniczaj się więc tylko do facetów.

Devil Cars to oferta dla osób, które chcą się przejechać sportowymi samochodami po torze wyścigowym. Można pojeździć znanymi markami, typu Porsche, Lamborghini, Ferrari i innymi, a także własnym samochodem.

Listę samochodów masz tutaj>>>  

Tory umiejscowione są w różnych miejscach Polski, są opisane, zamieszczone są zdjęcia, a nawet filmy. Działa to na wyobraźnię, więc maniacy i maniaczki motoryzacji będą się ucieszą.

Co jednak masz z promowania tej formy rozrywki? Przy rejestracji od razu na zachętę otrzymujesz 30 zł. Prowizja od poleconego to od 10% do 15% ceny przejazdu. W praktyce jest to od kilkunastu do nawet ponad 370 zł! A najwyższą prowizją, za lot Orionem, jest kwota w wysokości 1399 zł! Prowizje masz od razu obliczone przy poszczególnych ofertach. Zobacz>>> 

Dodatkowo najlepsi partnerzy otrzymują nagrody. W chwili, gdy to piszę, są to darmowe przejazdy bolidem wyścigowym KTM X-BOW.

„Pliki „cookie” są przechowywane w pamięci przeglądarki przez okres 60 dni. Jeśli w tym czasie dany klient wykupi Voucher na przejazd, to Ty otrzymasz prowizję. Jeśli natomiast dany partner dokona rejestracji w naszym Programie, zaczniesz otrzymywać prowizje od generowanych przez niego zysków.”

Rejestrując się w programie otrzymujesz podpowiedzi jak promować program, a także fajne materiały promocyjne. Bo zdjęcia aut robią wrażenie! Pewnie zrobią i na potencjalnych klientach 🙂

Do każdego produktu masz gotowe linki, które kopiujesz i zamieszczasz w swoich materiałach i postach.

Oczywiście rejestracja jest darmowa, nie ponosisz żadnych kosztów przyłączenia się do programu. Zarejestruj się>>> 

About Przemysław Pufal

4 thoughts on “Przejazdy sportowymi samochodami, czyli jak zarobić na pasjonatach

  1. Wszystko ladnie pięknie brzmi, ale boję się ze strace dużo czasu i energii, którą w to wpakuję a nic z tego nie będzie…dużo osoba teraz działa poleca, pytanie jaki jest na to rynek zbytu w rzeczywistości …?

    1. Zawsze istnieje ryzyko, że ktoś sobie nie poradzi z promowaniem jakiegoś programu. A wielkość rynku można zbadać samemu. Trzeba tylko podjąć działania. W biznesie strach przed działaniem zawsze będzie zwiastował porażkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *