blogowanie i ebiznes

Szablony WordPress – kwiecień 2016 r.

wordpressPrzedstawiam kolejny zestaw z nowymi szablonami do WordPress, które pojawiły się w sklepie TemplateMonster – jednego z liderów w tworzeniu gotowych rozwiązań dla stron internetowych. Opisane motywy zawierają wszystkie niezbędne funkcje do tworzenia tak hobbistycznych, jak i profesjonalnych stron www.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Live Demo zobaczysz działanie każdej skórki!

Motyw dla czasopisma naukowego

W przypadku, gdy chcesz mieć w Internecie czasopismo, podany motyw spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Przede wszystkim ten produkt jest rozpowszechnia na licencji GNU GPL wersji 3.0. Po drugie, można go łatwo modyfikować dzięki wizualnemu edytorowi. No i na sam koniec – motyw zawiera wszystkie potrzebne do tworzenia czasopisma opcje.

ZOBACZ>>>

Motyw dla biura architektonicznego

Ten elegancki motyw zaprojektowany w ciemnych barwach jest przeznaczony dla szerokiej gamy stron internetowych związanych z projektowaniem i budownictwem. Motyw jest w pełni responsywny, dzięki czemu nie trzeba tworzyć osobnej wersji mobilnej swojej strony, aby była ona poprawnie wyświetlana na urządzeniach mobilnych. Templatka jest zbudowana z wykorzystaniem bloków testowych kontrastujących z ciemnym i jasnym tłem, co idealnie podkreśla różne typy treści.

ZOBACZ>>>

  

Motyw dla studio projektowego

Studio Light – to funkcjonalny motyw zasilany przez Cherry Framework 4 i wzbogacony Bootstrap. Dzięki temu z jednej strony jest szereg funkcji dla profesjonalnej strony, z drugiej – strona jest responsywna i dopasowuje się do rozmiaru i rozdzielczości ekranu. Motyw jest przyjazny SEO i prosty w dostosowaniu.

ZOBACZ>>>

Motyw Doradca finansowy

Ten motyw jest stylowym, bogatym funkcjonalnie i łatwym w użyciu rozwiązaniem m dla portalu biznesowego. Jest zasilany przez Cherry Framework, dlatego można go szybko zainstalować i dostosowywać do własnych potrzeb za pomocą opcji „Przeciągnij i upuść”. Na stronie dostępny jest suwak o pełnej szerokości pozwalający przekazać odwiedzającym ważne informacje.  Niektóre bloki układu są podzielone wizualnie i zawierają obrazki, wideo i tekst. Paczka z motywem zawiera wszystkie pliki do szybkiej modyfikacji projektu.

ZOBACZ>>>

Motyw biznesowy

Podany motyw biznesowy jest  responsywny i przyjazny dla SEO. Jego projekt łączy w sobie styl, prostotę i funkcjonalność, jest wykonany w jasnych kolorach i przyciąga uwagę klientów firmy. A dzięki dostępności PSD i obrazków o wysokiej rozdzielności projekt strony można zmieniać według własnych potrzeb.

ZOBACZ>>>

Więcej szablonów>>>

About Przemysław Pufal

2 thoughts on “Szablony WordPress – kwiecień 2016 r.

  1. Bardzo fajne motywy. Spodobał mi się „doradca finansowy” i myślę, że nadawałby się na wizytówkę firmy.

    Orientuje się Pan może czy można otrzymać FVAT za zakup szablonu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *