blogowanie i ebiznes

Szablony WordPress – styczeń 2015 r.

Avada | Responsive Multi-Purpose Theme

avada

Chcesz zbudować unikalną stronę za pomocą WordPressa? Ta skórka to dobre rozwiązanie. Mnogość opcji, za pomocą których łatwo zmienisz wygląd strony zarówno jeśli chodzi o kolory, jak i szerokość i wszystko inne. Wielofunkcyjność tego szablonu spodobała się już wielu ludziom.

Zobacz>>> 

MixStore – MultiShop WooCommerce Theme

MixStore

Chcesz sprzedawać, ale przy okazji chcesz też, żeby Twój sklep nie wyglądał jak wszystkie inne. Skorzystaj z tego szablonu i zrób sobie własny sklep wyróżniający się oryginalnością. Niech klienci wiedzą, że lubisz ładne rzeczy J

Zobacz>>> 

Hobby: Personal Blog WordPress Theme

Hobby

Hobbyści będą zadowoleni. Niezależnie od tego czym się interesujesz, dzięki tej skórce przedstawisz swoje hobby całemu światu J Dobrze wygląda na różnych urządzeniach, łanie widać na nim zdjęcia, panel administracyjny jest rozbudowany, ale przyjazny dla użytkownika.

 Zobacz>>> 

Politicize – Political Responsive WordPress Theme

Politicize

Coś dla polityków i partii politycznych. Responsywny, łatwo można dostosować do gustów grupy docelowej, informować o wydarzeniach, a nawet zbierać pieniądze. Jak ktoś chce nowocześnie i tanio zaprezentować się wyborcom, to skorzysta z takich rozwiązań.

Zobacz>>> 

Rockon Responsive WordPress Theme

Rockon Responsive WordPress Theme

Imprezy, muzyka, taniec, dyskoteki, nocne życie… Jeśli to jest dla Ciebie naturalne środowisko, to ten szablon też jest dla Ciebie. Także jeśli masz zespół i chcesz, żeby usłyszał go świat. Oczywiście to też dobry sposób na pokazanie swojej twórczości, nie tylko muzycznej.

Zobacz>>>

Więcej szablonów>>> 

Tagged , ,

About Przemysław Pufal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *