Wybory małej miss, małego mistera i najgłupszego rodzica świata

Kolekcjonuję tutaj i opisuję różne znaki, które zwiastują koniec świata, świata, jaki znamy, a nie rozpuknięcie się globu.

Otóż uważam, że jednym z takich znaków jest urządzanie wyborów małej miss i małego mistera.

Organizatorzy twierdzą, że to konkurs talentów, bo dzieci muszą w trakcie konkursu coś powiedzieć, zaśpiewać, zatańczyć, ale oczywiście to bzdura. Oni chcą zarobić i trafiają na popyt ze strony nieodpowiedzialnych rodziców, którzy wystawiają swoje dzieci jak na targu niewolników.

Dzieciom przewraca się w biednych łepetynkach i rosną potem osobniki przekonane, że uroda to wszystko czego człowiek potrzebuje, aby być szczęśliwym i uszczęśliwiać innych.

Przy okazji rodzice, którzy wysyłają swoje dzieci na takie konkursy powinni dostawać również swój tytuł: najgłupszego rodzica świata.

Tego typu zachowań rodziców i innych dorosłych, którzy robią  dzieciom wodę z mózgu, z małych dziewczynek lolitki, a z chłopców skretyniałych mięśniaków jest oczywiście więcej.

Na przykład śpiewanie przez małe dzieciaki piosenek napisanych dla dorosłych. Piosenek z tekstami, które nie mają nie tylko nic wspólnego z dzieciństwem, ale również z dobrym smakiem, a więcej z pornografią i zażywaniem narkotyków. Jeden instruktor z drugim z różnych domów kultury powinni być za uczenie takich piosenek sądzeni jak za pedofilię. A rodzice, którzy na to pozwalają – za stręczycielstwo.

Najgorsze, że taki rodzic jest dumny nie tylko ze swojego dziecka, ale i z własnego postępowania. Wiem z doświadczenia, że przynajmniej niektórzy z nich po latach żałują takiego postępowania.

Cóż, wtedy raczej nie można już nic poradzić na to, że jaki rodzic, takie dziecko…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *