Zarabianie na stronach www i na polecaniu z Seopilot

Seopilot to system służący do reklamowania i pozycjonowania stron. Więcej napisałem tutaj

Teraz chciałbym Cię zainteresować dwoma sposobami na zarabiania z Seopilot.

Pierwszy sposób to dodanie swojej strony czy stron do różnych działań reklamowych: zamieszczenia linków, publikacji artykułów, zamieszczenia boksu reklamowego. Mamy tu dwa modele monetyzacji strony: gwarantowany wykup ze stałą miesięczną stawką oraz giełdę, w której dochód zależy bezpośrednio od ilości sprzedanych linków. Na stronie podane są szczegóły, łatwo zorientować się, co będzie Ci bardziej odpowiadało. Wystarczy dodać swoją stronę i zainstalować kod – nie będzie problemu, bo są instrukcje. Zarobione przez Ciebie środki naliczane są codziennie w wysokości 1/30 zaoferowanej miesięcznej stawki lub miesięcznej wartości rozmieszczonych linków. Stawkę znasz od początku, bo wartość strony jest określana po jej dodaniu. Każdy posiadacz strony może więc w ciągu jednego dnia zacząć na niej zarabiać. Co ważne, wszystko odbywa się potem automatycznie, nie trzeba się już potem niczym zajmować. Oczywiście nie musisz dodawać swoich stron, żeby zarabiać, bo istnieje inny sposób.

Drugi sposób na zarobienie z Seopilot to program partnerski pod nazwą System poleconych. I jak się domyślasz polega na polecaniu usług oferowanych przez system. Możesz to robić za pomocą linków lub bannerów, które znajdziesz w panelu po zarejestrowaniu się.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Link do rejestracji>>>

Po rejestracji z Twojego linku otrzymasz prowizje:

5% od kwoty zysku każdego poleconego wydawcy

5% od kwoty wydatków każdego pozycjonera pozyskanego do systemu.

Jak więc widzisz niezależnie od tego czy polecisz osobę zarabiającą na swoich stronach, czy też osobę, która zajmie się pozycjonowaniem lub reklamowaniem swoich stron, od każdego otrzymasz prowizję. 5% może się wydawać niewiele, ale wszystko przecież zależy od tego, ile osób polecisz i ile pieniędzy będą one wydawały.

Załóżmy, że zarabiasz miesięcznie kilkadziesiąt złotych na swojej stronie i drugie tyle na poleconych. Możesz te pieniądze wypłacić. Możesz również przeznaczyć je na reklamowanie lub pozycjonowanie swojego bloga czy strony. Tak czy tak zyskujesz.

Moja zasada co do poznanych programów partnerskich? Zawsze oglądam je od środka, czyli rejestruję się i testuję. Zachęcam do tego samego. Rejestrując się w Seopilot nie musisz płacić, nie musisz nawet korzystać z systemu, żeby go polecać. Panel partnera jest przejrzysty, wszędzie są wyjaśnienia i podpowiedzi, wszelkie niezbędne instrukcje. Znajdziesz też sporo wiedzy na temat reklam, AdWords, pozycjonowania, SEO, marketingu online.

Przetestuj Zarabianie na stronach www i na polecaniu z Seopilot>>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.