10 motywów do tworzenia strony osobistej

10 motywów do tworzenia strony osobistej

Znany antyczny filozof Sokrates mawiał do swoich uczniów „Mów, żebym cię zobaczył”. W tamtych czasach retoryka – sztuka budowania artystycznej, perswazyjnej wypowiedzi ustnej lub pisemnej – była tak ceniona, jak i umiejętność posługiwania się bronią. Chociaż i obecnie powyższe zdanie ma wielki sens. Jednak teraz coraz ważniejszą role odgrywa obecność w sieci. Więc jeśli chcecie powiedzieć o swoich umiejętnościach setkom i tysiącom (a możliwe, że i milionom) potencjalnych klientów, warto zadbać o swoją własną stronę. A my Wam w tym pomożemy. Zebraliśmy najlepsze szaty graficzne dla WordPress, które pomogą w najlepszy sposób powiedzieć o sobie w Internecie.

Do tej listy trafiły najnowsze templatki z oferty TemplateMonster. Wszystkie one są zgodne z najnowszą wersją WordPress 5.0. Dlatego możecie korzystać z Gutenberga i jego możliwości. Jednak warto dodać, że cześć z tych szablonów zawiera własny wizualny kreatory stron – Elementor. Obecnie jest to najpopularniejsze rozwiązanie tego typu dla WordPress. Oprócz tego do motywów dodane są rozbudowane wtyczki dla Elementora. Wwiększają funkcjonalność tego edytora.

Do innych przewag tych szablonów można zaliczyć responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Motywy  mają także zoptymalizowany kod, który został zbudowany w zgodzie z wymaganiami wyszukiwarek internetowych. Kod templatek także nie jest przeciążony skryptami, a projekt – elementami graficznymi. Dzięki temu strona będzie szybko się ładować na różnych urządzeniach internautów.

Każda paczka z motywem posiada dokumentacje i pliki PSD oraz obrazki komercyjne. Oprócz tego kupując motyw możecie liczyć na pomóc specjalistów wsparcia technicznego TemplateMonster, które działa 24/7. Pracownicy marketplace pomogą rozwiązać problem samodzielnie oraz skierują go do twórców templatki.

Więcej informacji o motywach można znaleźć w opisach poniżej.

Uwaga: klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Zobacz live demo zobaczysz działanie każdej skórki!

 

Crafty

Podany motyw pozwała stworzyć nowoczesną stronę w postaci landingu i powiedzieć o swoich umiejętnościach internautom. Pierwsze, co widzi odwiedzający po wejściu na stronę, to duża fotografia właściciela strony. Obok niej umieszczone są informacje „O mnie”, linki do profili w popularnych sieciach społecznościowych i portfolio ze zrealizowanymi projektami. Poniżej znajduje się formularz do kontaktu przez email. Przejść do dodatkowych rozdziałów witryny można za pomocą menu ukrytego w „Hamburgerze”.

Podany motyw zawiera popularne wtyczki Cherry, co pozwala korzystać z szeregu opcji. Oprócz tego do niego został włączony wizualny edytor stron Elementor i wtyczka JetElements, która rozszerza go możliwości. Także motyw jest kompatybilny z YoastSEO, WPML, Mail Chimp i innymi popularnymi dodatkami z repozytorium WordPress. Motyw również jest responsywny i przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Legalor

Podany motyw jest przeznaczony do stworzenia strony prawnika, jednak bez problemu może być dopasowany pod inne tematy. Pomogą w modyfikacji wyglądu rozbudowane opcje personalizacji i gotowe układy elementów strony. Oprócz tego templatka posiada ciekawe widgety, które pomogą w najlepszy sposób wyświetlić różne typy informacji na stronie. W paczce z motywem także umieszczone są obrazki komercyjne. Można ich używać na stronie bez żadnych ograniczeń.

Ten motyw posiada rozwijane menu, galerię i mediatekę, licznik umiejętności, opinie klientów, newsletter i popup oraz opcje mediów społecznościowych. Możecie wzbogacić stronę za pomocą dodatkowych wtyczek dla WordPress. Templatka będzie kompatybilna z nimi. Ten motyw również ma czysty kod, który został stworzony w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych Jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>>

 

John Smith

Jeśli planujecie stworzyć CV w postaci strony internetowej, podany motyw idealnie nadaje się do tego celu. Na pierwszy rzut oka ma bardzo prosty projekt bez rozbudowanych efektów animacyjnych. Jednak na stronie umieszczone są różne widgety, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić Wasze umiejętności dla potencjalnych klientów oraz pracodawców. Oprócz tego templatka ma wygodne opcje personalizacji, które pomogą dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Podany motyw został odnowiony do aktualnej wersji WordPress. Do niego były także dodane ciekawe wtyczki i widgety, w tym wizualny kreator stron Elementor. Za jego pomocą możecie tworzyć unikatowe projekty podstron i zarządzać elementami na nich za pomocą metody „Przeciągnij i Upuść”. Podany motyw także wspiera fonty webowe Google. Dlatego możecie używać stylowe typografie do wyróżnienia zawartości na stronie.

ZOBACZ>>>

 

Tomi Solas

Za pomocą tego motywu można stworzyć portfolio dla fotografa oraz dowolną inną stronę personalną. W jego projekcie połączone są stylowe efekty animacyjne i jakościowe obrazki. Przy tym wszystkim projekt nie jest przeciążony i osoba, która pierwszy raz trafiła na stronę, szybko zorientuje się na niej. Oprócz tego przejść do potrzebnych informacji można za pomocą widgetów oraz używając rozwijane menu górne.

Wybierając ten motyw możecie  korzystać z MegaMenu, galerii, licznika umiejętności, newslettera, mapy Google, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego do templatki był włączony Elementor i dodatkowe wtyczki do niego. To są JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetThemeCore. Motyw również wspiera WPML, Yoast SEO, Mail Chimp i inne popularne wtyczki dla WordPress. On także ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

ZOBACZ>>>

 

Makess

Podany motyw jest poświęcony urodzie i pomoże Wam przedstawić tego typu usługi w sieci. Motyw ma charakterystyczny projekt, który został wykonany w jasnych kolorach z dodaniem różowej barwy. Z jej pomocą wyróżniane są ważne informacje na stronie oraz elementy nawigacyjne. Także warto wyróżnić proste efekty animacyjne, które nie odwracają uwagi odwiedzających od poszukiwania potrzebnej informacji na stronie.

Motyw Makess zawiera wszystkie kluczowe opcje, które pomogą zbudować profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozszerzeń. Chociaż oczywiście templatka będzie kompatybilna z nimi. Także warto wyróżnić obecność Elementora i wtyczek JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetThemeCore. Podane rozszerzenia znaczniej zwiększają możliwości tego wizualnego kreatora stron. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

ZOBACZ>>>

Manawa

Za pomocą motywu Manawa możecie stworzyć dowolną stronę osobistą. Templatka posiada 12 gotowych projektów dla strony domowej. Oprócz tego do użytku dostępne są wygodne opcje personalizacji. To wszystko razem z rozbudowanymi widgetami i wtyczkami pomoże realizować stronę, o której dawno marzyliście.

Do motywu zostały dodane popularne wtyczki dla WordPress w tym: WPBakery PageBuilder, Slider Revolution, Events Schedule i Shop My Post. Oprócz tego templatka wspiera inne rozszerzenia ze strony wordpress.org. Do innych zalet warto dodać wsparcie fontów Google i technologii Retina. Motyw także ma poprawny kod, który został dopasowany do wymagań wyszukiwarki Google.

ZOBACZ>>>

 

Lady Marry

Jeszcze jeden ciekawy motyw do tworzenia portfolio fotograficznego. Projekt templatki został wykonany w czarno-białych kolorach, co pozwala zwrócić uwagę na kolorowe fotografie z galerii i wpisów. Warto wyróżnić także ciekawe efekty animacyjne, które dodają dynamiczności witrynie. Przy tym one nie przeciążają strony, więc Wasza witryna będzie miała dobre wyniki w testach Google PageSpeed i GTmetrix.

Motyw zawiera rozbudowaną galerię z filtrami, która pozwala w najlepszy sposób przedstawić Wasze prace na stronie. Oprócz tego do użytku dostępne są rozwijane menu, dynamiczny suwak, manager pasku bocznego, opcje mediów społecznościowych, newsletter itd. Motyw także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać 900 stylowych typografii do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie. Ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

Righten

Za pomocą tego motywu możecie zbudować własną stronę oraz witrynę firmową o dowolnym temacie niszowym. Jest to możliwe dzięki uniwersalnemu projektowi strony oraz wygodnym opcjom zarządzania wyglądem. Możecie więc szybko dopasować projekt do własnych potrzeb. Ten motyw zawiera także szereg rozszerzeń, które pomogą wyświetlić różne typy zawartości na stronie.

Ten motyw posiada rozwijane menu górne, dynamiczny suwak, galerie, różne widgety dla strony głównej, opcje mediów społecznościowych itd. Do templatki także został dodany Elementor i wtyczka JetElements, która dodaje szereg nowych widgetów do tego wizualnego kreatora. Dzięki temu możecie tworzyć rozbudowane strony za pomocą metody „Przeciągnij i Upuść”. Motyw również jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>>

 

Finadvision

Ten motyw jest poświęcony tematowi finansowemu i będzie ciekawy dla osób, które oferują tego typu obsługi. Chociaż oczywiście możecie go dostosować pod inne tematy niszowe. Pomogą w tym gotowe rozbudowane opcje zarządzania wyglądem, które zostały przeniesione do sekcji „Personalizacja”. Oprócz tego motyw zawiera wizualny kreator stron, który pomoże szybko modyfikować dostępne podstrony i tworzyć nowe.

Ten motyw posiada rozwijane menu, dynamiczny suwak, newsletter, popup, galerie, mediatekę itd. Templatka także jest całkiem kompatybilna z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Więc nie będzie żadnego problemu dodać brakujące opcje na stronę www. Motyw także wspiera fonty webowe Google i posiada mapę Google. A jego kod dopasowany do wymagań wyszukiwarek internetowych.

ZOBACZ>>>

 

Educor

Jeśli prowadzicie szkolenia i chcecie poszukiwać potencjalnych klientów w internecie, podany motyw pozwoli zbudować odpowiednią stronę www. Templatka ma stylowy projekt, który został wykonany w jaskrawych kolorach. Także warto podkreślić ciekawe efekty animacyjne, które jednak nie odwracają uwagi odwiedzających od zapoznania się z ofertą. Motyw również posiada wszystkie niezbędne rozszerzenia do realizacji funkcjonalnej strony internetowej.

Motyw Educator nie jest przeciążony nadmierną liczbą wtyczek i widgetów, jednak zawiera wszystkie niezbędne opcje do użytku. Oprócz tego on wspiera popularne dodatki na stronie wordpress.org. Do przewag templatki warto odnieść obecność wizualnego kreatora stron Eelementor i dodatkowych wtyczek dla niego – JetElements i JetBlog. One znacznie rozszerzają możliwości tego edytora i pozwalają tworzyć unikatowe projekty podstron za pomocą metody „Przeciągnij i Upuść.”

ZOBACZ>>>

 

ZOBACZ WSZYSTKIE SZABLONY WORDPRESS>>>

Autor: Janusz Kamiński

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: