10 motywów WordPress na temat podróży

125-125Prowadzisz bloga na którym opisujesz swoje przygody i ciekawe miejsca na świecie? Na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie wśród przedstawionych templatek. A gdy planujesz stworzyć biuro podróży, będziesz mógł wybrać kreatywne i funkcjonalne rozwiązanie.

Przedstawione poniżej motywy są w pełni responsywne, a więc będą poprawnie wyświetlać się na urządzeniach z różną rozdzielnością ekranu. Oprócz tego templatki mają semantycznie poprawne kody, który odpowiadają standardom W3C i rekomendacjom wyszukiwarek internetowych. Paczka z motywem zawiera pełną dokumentację i niezbędne pliki PSD, co pozwala dopasować projekt szablonu do własnych potrzeb. Dla klientów dostępne jest wsparcie techniczne, które działa 24/7. Dzięki niemu możesz rozwiązać jakiekolwiek problemy związane z instalacją i modyfikacją zakupionych motywów.

Zwróć uwagę, że licencja GPL nie pozwala dodawać do projektu obrazków komercyjnych. Dlatego obrazki przedstawione w wersji Demo nie będą dostępne po instalacji wybranego motywu.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Zobacz live demo zobaczysz działanie każdej skórki!

Motyw Travelop

Prosty i stylowy motyw dla bloga poświęconego podróżom. Ma intuicyjną strukturę, dzięki czemu użytkownicy szybką zorientują się na stronie. Oprócz tego główny akcent został położony na grafikę. W rezultacie strona wygląda świeżo
i młodzieżowo.

Na stronie głównej szablonu znajduje się pełnoekranowy suwak reprezentujący ciekawe miejsca i krajobrazy państw. Powyżej niego jest umieszczone rozwijalne menu, za pomocą którego można szybko dostać się do interesującej informacji na stronie; a poniżej suwaka – krótki przegląd ostatnio dodanych wpisów na blogu. Wszystkie pozostałe elementy i widgety znajdują się na panelu bocznym oraz w stopce strony.

Motyw rozpowszechnia się licencji GPL wersji 3.0. można go używać do innych celów. Tym bardziej, że ma rozbudowane opcje personalizacji, co pozwala zmieniać wygląd strony, położenie elementów i zarządzać samymi elementami w trybie online.

ZOBACZ>>> 

Motyw Bon Voyage

Motyw ten może być stosowany do stworzenia bloga poświęconego podróżom, ale także dla realizacji strony agencji podróży. Ma bardzo ciekawy projekt, w którym połączone są prostota, styl i funkcjonalność. Oprócz tego paczka z motywem zawiera niezbędne pliki PSD, co ułatwia proces dopasowania projektu templatki do własnych potrzeb.

Strona główna jest podzielona na sekcje, dzięki czemu można szybko odnaleźć niezbędną informację. Górną cześć strony zajmuje kolorowy suwak, rozwijane menu. Oprócz tego obok suwaka znajduje się blok „gorąca oferta”, pozwalający dodawać aktualną propozycję dla podróżników. Także na stronie głównej można znaleźć krótką informację o oferowanych propozycjach, zobaczyć podstawowe porady dla podróżników i mapę Google z dojazdem do firmy.

Motyw Bon Voyager zbudowany w oparciu o Cherry Framework 4.0, dlatego zawiera szereg wbudowanych wtyczek. To pozwala użytkownikowi korzystać się z setki opcji. Oprócz rozszerzeń Cherry motyw zawiera wtyczki z rodziny MotoPress – wizualny edytor treści i funkcjonalny suwak.

ZOBACZ>>> 

Motyw TripTastic

TripTastic to stylowe rozwiązanie dla bloga poświęconego podróżom. Projekt tego motywu zawiera minimalną ilość elementów graficznych, aby nic nie przeszkadzało czytelnikom podczas zapoznania się z artykułami. Oprócz tego ma prostą strukturę, co pozwala im szybko zorientować się na stronie.

Na górze strony domowej znajduje się rozwijalne menu i pełnoekranowy kolorowy suwak, do którego można dodawać najciekawsze zdjęcia z podróży oraz informacje reklamowe. Poniżej suwaka umieszczono sekcję z krótkim przeglądem ostatnio dodanych wpisów. Po prawej stronie znajduje się obszar z widgetami, gdzie użytkownik może znaleźć informację o autorze bloga, zapisać się na newsletter, przejść do odpowiedniej kategorii wpisów itd.

Podany motyw jest na 100% GPL, co pozwala go używać do innych celów. Szablon zawiera wbudowane wtyczki i widgety, co pozwala zbudować funkcjonalny blog, bez instalacji dodatkowych rozszerzeń.

ZOBACZ>>> 

Motyw Travel Guide

Jak wynika z nazwy tego motywu może on być używany do tworzenia strony firmowej biura podróży. Tym bardziej, że templatka została zbudowana w oparciu o najnowszą wersję Cherry Framework, co znaczniej rozszerza jej funkcjonalność w porównywaniu do motywów GPL.

Główny nacisk podczas projektowania motywu został położony na animację i grafikę. Dlatego strona domowa zawiera dużo elementów graficznych, które „ożywają” podczas najechania na nie. Oprócz tego motyw zawiera efekty animacyjne Parallax, co dodaje dynamiczności w trakcie przewijania strony.

Motyw Travel Guide opiera się o Cherry Framework 4.0, dlatego ma szereg wbudowanych funkcji. Wśród nich można wydzielić rozwijane menu, mapę Google, zakładki, chmurę tagów itd. Jeśli dostępnych opcji komuś za mało, może zawsze zainstalować dodatkowe komponenty. Ten motyw jest całkiem kompatybilny z popularnymi wtyczkami dostępnymi na repozytorium WordPress.

ZOBACZ>>> 

Motyw Journey

Jeśli planujesz stworzyć lub odświeżyć stronę dla biura podróży, podany motyw będzie cudownym rozwiązaniem dla realizacji tego celu. Ma nie tylko stylowy projekt, lecz także zawiera wszystkie niezbędne opcje, które pozwolą użytkownikom szybko zdecydować się na wycieczkę i zgłosić do biura.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Głównym elementem strony domowej jest blok z informacją o oferowanych wycieczkach. Tu klient może zapoznać się z nowymi wycieczkami, ofertami oraz gorącymi propozycjami. Także na tej stronie jest sekcja z ostatnimi wpisami na blogu, najpopularniejszymi ofertami i wycenami wycieczek. Wszystkie pozostałe informacje znajdują się w odpowiednich rozdziałach, do których można przejść za pomocą rozwijanego menu.

Ten motyw zbudowano w oparciu o Cherry Framework, dzięki czemu dostajesz szereg opcji dla realizacji strony firmowej. Oprócz tego do tempaltki zostały dodane wtyczki MotoPress – wizualny edytor i suwak. Razem z licencją na motyw masz roczną licencję na te produkty, którą możesz przedłużyć w przyszłości wybierając odpowiedni plan.

ZOBACZ>>> 

Motyw Journey Travel Guide

Jeszcze jedno cudowne rozwiązanie dla strony agencji podróży. Motyw ma elegancki projekt, który pozwoli wyróżnić Twoją stronę wśród konkurencji. Został zbudowany z użyciem technologii HTML i JS oraz efektów animacyjnych Parallax i Lazy Load. Dzięki temu strona jest dynamiczna, a więc będzie ciekawa dla odwiedzających.

Strona główna tego motywu zawiera niezbędną informację dotyczącą biura, usług, pozwala zobaczyć oferowane wycieczki oraz przejść do profili biura podróży w popularnych sieciach społecznościowych. Wszystkie inne informacje dostępne są po przejściu przez rozwijane menu górne.

Chociaż podany motyw opiera się o starszą wersję Cherry Framework 3.1.5, zawiera jednak szereg opcji pozwalających zbudować profesjonalną stronę www. Templatka zawiera przycisk do góry, kalendarz, rozwijane menu, opcje mediów społecznościowych. Oprócz tego wspiera popularne wtyczki dostępne na stronie wordpress.org. Motyw również jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>> 

                                             

Motyw Chicago Travel Agency

Kreatywne rozwiązanie, za pomocą którego można zbudować funkcjonalną stronę dla biura podróży. Dzięki obecności plików PSD projekt tempaltki można szybko dopasować również do innej tematyki. Przewagą motywu jest z jednej strony prostota, a z drugiej – funkcjonalność. Oprócz tego szablon wygląda świeżo i młodzieżowo, dzięki czemu strona będzie ciekawa dla odwiedzających.

Na stronie głównej znajduje się podstawowa informacja dotycząca oferowanych usług. Tu można wybrać odpowiedni kierunek wycieczki i zobaczyć zdjęcia z galerii. Pozostałe informacja kryją się w osobnych rozdziałach.

Podany motyw opiera się o Cherry Framework 3.1.5, dzięki czemu zostały do niego dodane profesjonalne opcje. Wśród nich można wyróżnić rozwijane menu, obecność mapy Google, kalendarz, zakładki itd. Motyw wspiera WPML i inne popularne wtyczki dostępne na stronie repozytorium WordPress.

ZOBACZ>>> 

Motyw Travel Guide

Motyw z analogiczną nazwą mogłeś widzieć  wśród powyższych szablonów. Jednak ten produkt ma swój ciekawy projekt, który pozwoli zbudować kreatywną stronę dla biura podróży. W projekcie motywu zostały połączone karmazynowy, biały i niebieski, dzięki czemu strona wygląda świeżo.

Wchodząc na stronę główną użytkownik widzi pełnoekranowy suwak, za pomocą którego można przedstawiać różne atrakcyjne obrazki z krajobrazami. Poniżej suwaka znajduje się podstawowa informacja dotycząca oferowanych usług, „o firmie” i dane kontaktowe.

Motyw Travel Guide opiera się o Cherry Framework i Bootsrap. Obecność frameworku to  szereg profesjonalnych opcji, a Bootstrap odpowiada za responsywność strony www. Podana templatka jest całkiem responsywna i przyjazna dla SEO. Oprócz tego motyw wspiera popularne wtyczki dla WordPress, co pozwala używać własne komponenty dla rozszerzenia funkcjonalności strony internetowej.

ZOBACZ>>> 

Motyw TravelGuide

Kolejny motyw pozwalający zrealizować kreatywną stronę dla firmy zajmującej się podróżami. Chociaż może on być również używany do tworzenia blogu poświęconego podróżom. W takim przypadku dostępnych  opcji będzie nawet za dużo.

Projekt motywu wygląda elegancko. Zostały w nim połączone stylowe efekty animacyjne i jakościowe obrazki. W rezultacie strona główna tego motywu jest jednocześnie wizytówką dla biura podróży. Na niej można znaleźć pełnoekranowy suwak, blok z ciekawymi faktami, krótki przegląd wpisów z blogu, opinii klientów i przegląd partnerów.

Ten motyw zbudowany w oparciu o Cherry Framework w wersji 3.1.5. Chociaż jest to starsza wersja tego frameworku, ma wszystkie kluczowe opcje, za pomocą których można stworzyć funkcjonalną stronę www. Oprócz tego motyw wspiera inne wtyczki dla WordPress.

ZOBACZ>>> 

Motyw Travel

Funkcjonalny motyw, który można użyć do stworzenia strony oraz bloga. Oparcie o Cherry Framework pozwali realizować te pomysły bez żadnego problemu. Oprócz tego w paczce z motywem dostępne są pliki PSD, co jeszcze bardziej upraszcza ten proces.

Na stronie głównej znajduje się rozwijalne menu, pełnoekranowy suwak, przegląd oferowanych usług, zdjęcia z galerii i formularz kontaktowy. Oprócz tego użytkownicy mogą przejść do popularnych sieci społecznościowych i zapisać się na fanpage.

Wśród kluczowych funkcji motywu można zobaczyć rozwijane menu, kalendarz, media społecznościowe i zakładki. Templatka wspiera fonty webowe Google i popularne wtyczki dostępne na repozytorium WordPress, w tym WPML. Jest responsywna i przyjazna dla SEO. Nie musisz więc modyfikować kodu, aby spełniać rekomendacje wyszukiwarek internetowych.

ZOBACZ>>> 

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: