10 popularnych motywów fotograficznych WordPress

Jednym z popularnych zastosowań WordPress są strony poświęcone fotografii oraz prezentujące pracy fotografów i fotografików. Prostota zastosowania i duża liczba rozszerzeń czynią ten system bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób twórczych. A dostępność szerokiego wyboru motywów pozwala w miarę szybko przebudować wygląd strony według własnych potrzeb i wymagań użytkowników. Przy tym główną uwagę przy wyborze templatek należy zwracać na możliwości fotogalerii, ponieważ jest ona podstawą każdej strony fotograficznej.

Oto najlepsze motywy Premium, dzięki którym w atrakcyjny sposób możecie zaprezentować swoje zdjęcia. Jest to druga część kreatywnych rozwiązań dla fotografów od TemplateMonster, pierwsza znajduje się pod tym linkiem>>> 

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Live Demo zobaczysz działanie każdej skórki!

Przedstawione poniżej motywy to zbiór popularnych rozwiązań producenta od początku 2016 roku. Otrzymały najwięcej pozytywnych opinii klientów i były wielokrotnie przebudowane w zależności od wskazanych uwag. Dlatego motywy odpowiadają oczekiwaniom klientów, zawierają funkcjonalne galerie, szereg rozszerzeń dzięki oparciu o CherryFramework.

Podane templatki są całkiem responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Oznacza to, że wasza strona będzie poprawnie wyświetlać się na urządzeniach z różną rozdzielnością ekranu w zależności od użytej przeglądarki. Oprócz tego one mają poprawny kod i są zoptymalizowane pod kątem SEO.

Każda paczka z motywem zawiera pliki PSD i niezbędną dokumentację. A w przypadku jakichkolwiek problemów z instalacją oraz modyfikacją motywów masz dożywotne wsparcie techniczne działające 24/7.

Motyw Houston

Przedstawiony motyw ma dojść elegancki projekt bazujący się na połączeniu kolorów białego, szarego i czarnego. Na górze strony znajduje się duży suwak, a na dołu – formularz kontaktowy i mapa Google. Motyw jest lekki i dynamiczny. Funkcjonalność jest zrealizowana dzięki oparciu o CherryFramework 4.0. Oprócz tego do motywu dodane są wizualny edytor strony MotoPress Editor i suwak MotoSlider.

ZOBACZ>>>

Motyw Director of Photography

Stylowy i funkcjonalny produkt z rodziny Monstroid. Dzięki temu posiada szereg opcji pozwalających wyróżnić stronę wśród konkurencji. Motyw zawiera dużo rozszerzeń, w tym płatny edytor MotoPress Editor i suwak MotoPress Slider. Razem z zakupem licencji na templatkę użytkownik otrzymuje licencję roczną na te wtyczki.

Motyw opiera się o CherryFramework 4.0 i Bootstrap 3.3.1. Przewijanie na stronie zrealizowane dzięki połączeniu HTML, JS i Parallax.

ZOBACZ>>>

Motyw Prime

Jeszcze jeden motyw z rodziny Monstroid, a więc zawiera wszystkie niezbędne funkcje dla realizacji profesjonalnej strony fotograficznej. Ta templatka ma wbudowany kalendarz, rozwijane menu, mapę Google, czcionki Google, opcję połączenia z sieciami społecznościowymi, chmurę tagów itd. Oprócz tego motyw zawiera płatne wtyczki z rodziny Moto – MotoPress Editor o MotoPress Slider.

Motyw opiera się o CherryFramework 4.0 i Bootstrap 3.3.1. Przewijanie na stronie zrealizowane dzięki połączeniu HTML, JS i Parallax.

ZOBACZ>>>

Motyw Tomi Solas

Stylowy i młodzieżowy motyw pozwalający w najlepszy sposób reprezentować pracę fotografa. Oprócz rozbudowanych opcji portfolio i fotogalerii, templatka jest dynamiczna i lekka. Przewijanie elementów graficznych odbywa się dzięki Parallax. Oprócz tego motyw posiada możliwość podłączenia wideo w tło, co pozwala przyciągnąć nowych klientów na stronę www.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Podany motyw jest responsywny i kompatybilny z różnymi przeglądarkami internetowymi. On opiera się o CherryFramework 3.1.5 i Bootstrap 2.3.1.

ZOBACZ>>>

Motyw Video Lab

Zajmujesz się nagrywaniem uroczystości i imprez techniką video? Wtedy przedstawiony poniżej motyw jest dla Ciebie. Zbudowany w taki sposób, aby użytkownik po wejściu na stronę główną mógł zapoznać się z Twoimi pracami i zamówić operatora video na swoje święto. Dlatego na stronie jest duży suwak, ostatnie aktualności z blogu, pracy i przegląd oferowanych usług. A obecność przewijanego menu pozwala szybko dostać się do potrzebnej informacji na stronie.

Motyw opiera się o CherryFramework 3.1.5 i Bootstrap 2.3.1.

ZOBACZ>>>

Motyw Dan Adams

Cudowne rozwiązanie dla realizacji personalnego portfolio fotograficznego. Motyw ma wygodne menu nawigacji, pozwalające szybko znaleźć potrzebną informację na stronie. Templatka jest kompatybilna z popularnymi wtyczkami z repozytorium WordPress. Posiada także własne rozszerzenia dzięki oparciu o CherryFramework werjsi 3.1.5.

ZOBACZ>>>

Motyw Norway

Elegancki projekt tego motywu pozwala zrealizować kreatywne portfolio fotograficzne. Jasne kolory, przezroczystość, lekkość i dynamiczność – to wszystko łączey w sobie ten motyw. Dzięki oparciu o funkcjonalny CherryFramework motyw zawiera szereg ważnych opcji, m.in. kalendarz, rozwijane menu, mapę Google, czcionki Google, formularz kontaktowy i inne. Oprócz tego templatka jest całkiem responsywna i przyjazna dla Google, a jej kod odpowiada standardom W3C.

ZOBACZ>>>

Motyw Best Photos

Projekt tego motywu łączy w sobie styl i prostotę. Na stronie głównej znajduje się wszystkie potrzebne  klientom informacje: prace fotografa, najnowsze artykuły z blogu i wygodną nawigację do innych podrozdziałów. Przedstawiony motyw nie jest obciążony elementami graficznymi, dlatego strona ładuje się bardzo szybko. Przy tym templatka jest bardzo funkcjonalna i zawiera szereg opcji realizowanych przez oparcie o CherryFramework 3.1.5.

ZOBACZ>>>

Motyw Aaron Fry

Stylowy motyw dla przedstawienie prac fotografa w sieci. Projekt wykonany w czarno-białych kolorach, co dodaje mu elegancji. Motyw zawiera rozbudowany blog i galerie, co pozwala zrobić z tego portfolio stronę tematyczną poświęconą fotografii. Zwróć uwagę, że ten produkt przyda się dla odnowienia projektu starszych stron opartych o WordPress wersji 3.5.x.

ZOBACZ>>>

Motyw DMI

Jeszcze jeden motyw dla starszej wersji systemu WordPress 3.5.x. Dlatego przyda się dla odnowienia projektów już działających stron, które nie będą przenoszone na nowy silnik. Przedstawiony motyw jest połączeniem blogu i portfolio, a więc zawiera niezbędne opcje dla realizacji tego typu stron internetowych.

Paczka z produktem zawiera pliki PSD i instrukcje instalacji i użycia, co pozwoli Ci szybko odnowić projekt strony www.

ZOBACZ>>>

Więcej szablonów>>>

Leave a Reply

%d bloggers like this: