Abonamentowe programy partnerskie

Wiele osób zadaje pytania „Jakie programy partnerskie są najlepsze?”, „Jaki program partnerski ja mam wybrać?”.

Oczywiście można krótko odpowiedzieć – dobry, ale to w ramach żartu.

Poważnie podchodząc do rzeczy, wydaje mi się, że dla chcących zarabiać regularnie w pp, najlepsze będą te, które sprzedają abonamenty.

W większości programów partnerskich klient kupuje produkt czy usługę raz i przy pomyślnych wiatrach, to znaczy jak firma się stara, to od czasu do czasu kupi coś jeszcze. Dochód pasywny więc to raczej nie jest, chyba że programie zapisanych jest wielu klientów i przynajmniej część z nich co miesiąc coś kupuje. Albo działasz w kilku mocnych programach. Co zrobić żeby się jednak tak nie rozdrabniać w działaniach?

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Odpowiedzą są abonamentowe programy partnerskie. Dzięki systemowi abonamentowemu co miesiąc otrzymujesz określoną kwotę, jako prowizję od znanej Ci liczby klientów, którzy wykupili abonament na usługi czy produkty. Sprzedajesz jednemu klientowi tylko raz abonament za określony czas lub na czas nieokreślony. I to firma musi starać się, aby klienci przedłużali te abonamenty, aby byli jej wierni. Dostajesz prowizje od pozyskania klienta i jego comiesięcznych opłat.

Dochód pasywny jest? Jest.

A na pewno jest stabilny.

ZOBACZ ABONAMENTOWY PROGRAM PARTNERSKI>>>

4 Comments

 1. glowa

  Zgadzam się z własnego doświadczenia, że takie programy są najbardziej dochodowe. A w jednym jestem dzięki Twojemu poleceniu! Heja!

  1. 147992

   Pozdrawiam!

 2. Mateusz Przybylski

  Absolutna racja co do abonamentowych PP. Sam zaczynam w nich działać, bo widzę tutaj ogromny potencjał. Raz pozyskany klient/partner może generować nam zyski przez dłuższy okres, nie wydając złotówki na jego kolejne pozyskanie. Szkoda tylko, że tak mało jest w Polsce takich programów 🙁

  1. Przemysław Pufal

   Szkoda. A jak coś polskiego powstanie to daj znać!

Leave a Reply

%d bloggers like this: