Affizzy

20150609171554-300x250Sieć afiliacyjna Affizzy to możliwość rozwinięcia swojego biznesu i sprzedawania z pomocą partnerów bez konieczności tworzenia własnego programu partnerskiego. A także oczywiście możliwość zarabiania w tym programie partnerskim jako partner.

Jak zawsze opiszę program dla wydawców, bo tych wśród czytelników jest więcej, niż reklamodawców.

Zawsze możesz dowiedzieć się więcej TUTAJ>>>

Affizzy działa od 2014 r., jest to więc stosunkowo świeża inicjatywa. Ma jednak w swojej ofercie już kilkadziesiąt różnych firm i ich produktów. Kategorie są różne, głównie są to produkty finansowe, ale również motoryzacyjne, czy dla kobiet, jak na przykład Avon. Sukcesywnie dochodzą nowe firmy.

Panel partnera jest po angielsku, ale zapewniam, że bardzo łatwo się zorientować co jest czym. Masz tam narzędzia do promocji – linki partnerskie, banery, mailingi, ale także na przykład aplikację na urządzenia przenośne. Do tego oczywiście statystyki (odsłony, kliknięcia, konwersje). Jak wiecie lubię przejrzyste panele dla partnerów i ten taki właśnie jest.

Prowizje? Są 🙂 Różne są modele prowizji, i procentowe i kwotowe. Oznacza to, że można zarobić od kilku do kilkuset złotych. Możesz sobie wybrać promowany produkt czy firmę biorąc pod uwagę wysokość prowizji. Wszystko jak zawsze zależy od Twojego zaangażowania i możliwości.  

Ciekawe i atrakcyjne jest, że możesz negocjować swoje stawki w zależności od Twoich możliwości.

W panelu masz kontakt do swojego opiekuna, więc w razie problemów możesz pytać i męczyć bezpośrednio Affizzy 🙂

Czekam na poszerzenie oferty o kolejne firmy i produkty, ale działam i już zarobiłem pierwsze prowizje.

Pamiętaj, że możesz zacząć promocje po akceptacji konta.

Link do rejestracji>>>

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: