African Mango

2016-08-22 09_46_15-CIPAfrican Mango to, jak sama nazwa wskazuje, owoc z gatunku Irvingia gabonensis. I pochodzi oczywiście z Afryki, gdzie miejscowa ludność spożywa ten owoc ze względu na miąższ, który zawiera białko. Ale także z uwagi na sam smak african mango.

W toku badań stwierdzono, że owoc ten posiada szereg właściwości, które wpływają na odchudzanie:

– przyspiesza metabolizm,

– zmniejsza apetyt,

– daje uczucie sytości,

– obniża poziom cukru,

– obniża cholesterolu LDL we krwi,

– pomaga szybko utracić wagę,

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

– redukuje tkankę tłuszczową.

Jak więc widać, african mango to fajny sposób na odchudzanie. Niestety nie każdy ma możliwość jedzenia świeżego owocu… Ale można skorzystać z preparatów, które w 100% składają się z ekstraktu z afrykańskiego mango.

W Polsce dostępny jest preparat AfricanMango900, który przyspiesza odchudzanie. Jedyną substancją aktywną w preparacie jest naturalny wyciąg z afrykańskiego mango. Podczas stosowania AfricanMango900 nie stwierdzono występowania żadnych skutków ubocznych. Nie zaleca się jednak przyjmowania preparatu kobietom w ciąży, karmiącym oraz osobom niepełnoletnim.

Pozostałe osoby mogą śmiało spróbować odchudzania AfricanMango900. A ponieważ problem z nadwagą i otyłością narasta u wielu osób, to każda podpowiedź, jak schudnąć, jest na wagę zdrowia.

Tu można kupić African Mango>>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.