Agora Performance – sieć afiliacyjna

Agora Performance (rejestrując się wpisz kod: WYBisfb0 ) to sieć afiliacyjna, do której dostałem zaproszenie i chociaż w momencie, gdy to piszę dopiero startują, to postanowiłem poinformować Was o nowej możliwości zarabiania.

Sieć afiliacyjna, czyli miejsce skupiające wiele ofert różnych stron internetowych, o różnorodnej tematyce. Dzięki temu rejestrując się  w jednym miejscu masz możliwość promowania wielu produktów z różnych kategorii.

Agora Performance oferuje możliwość zarabiania osobom, które posiadają strony, profile społecznościowe i bazy mailingowe. Nie musisz mieć wszystkiego jednocześnie, wystarczy jeden z wymienionych kanałów i możesz zacząć współpracę.

Po rejestracji musisz dodać powierzchnie reklamowe, które muszą być zaakceptowane przez administratorów Agora Performance. (rejestrując się wpisz kod: WYBisfb0 ) U mnie nastąpiło to bardzo szybko.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Po akceptacji powierzchni przyłączasz się do wybranych/wszystkich programów. Tam z kolei muszą Twoje zgłoszenie zaakceptować administratorzy poszczególnych programów.

Prowizje mają różne wysokości w poszczególnych programach, ale w chwili gdy to piszę jest od 30 zł do nawet 210 zł.

Linki partnerskie – tu zacytuję firmę: „Linków dostarcza nasz system – Leadexpert. Leadexpert to dedykowana aplikacja stworzona specjalnie dla sieci Agora Performance, która pozwala szybko i sprawnie pobierać formy reklamowe, umieszczać je na witrynach internetowych a potem na bieżąco śledzić i rozliczać wyniki kampanii.

Ilość programów w sieci będzie z pewnością rosła, więc warto zarejestrować się teraz, żeby potem na bieżąco korzystać z kolejnych możliwości zarabiania. Zobacz>>>  (rejestrując się wpisz kod: WYBisfb0 )

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Agora Performance – sieć afiliacyjna”

Leave a Reply

%d bloggers like this: