Akademia Wywiadu, czyli szkolenia online w zawodach przyszłości

Akademię Wywiadu znalazłem szukając konkretnego szkolenia. Znalazłem je tam, zapisałem się, ukończyłem i postanowiłem o tym napisać. Nie tylko po to, żeby pochwalić się ukończonym szkoleniem, chociaż to oczywiście też 🙂  Piszę o tym również dlatego, że Akademia to bardzo dobre miejsce dla osób, które chcą zdobyć kompetencje w ciekawych zawodach.

W chwili, gdy piszę, na stronie Akademii Wywiadu dostępne są następujące szkolenia:

– OSINT – Biały Wywiad – Kurs podstawowy

– Informatyka Śledcza – Kurs podstawowy

– Informatyka Śledcza + Biały Wywiad (RABAT)

– Wywieranie wpływu na ludzi – Kurs podstawowy.

– Wywieranie wpływu na ludzi – Kurs rozszerzony

– Umiejętność wywierania wpływu na ludzi

Dowiedziałem się, że przygotowywane są kolejne szkolenia.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Na stronie Akademii można poczytać sobie, kto przygotował szkolenia. Nie są to przypadkowe osoby, ale fachowcy w swoich dziedzinach. Wspominam o tym dlatego, że w internecie znajdziesz mnóstwo szkoleń prowadzonych niestety przez przypadkowe osoby, bez większego doświadczenia w danej dziedzinie i często również bez umiejętności przekazywania wiedzy.  

Po ukończenia każdego szkolenia dostaniesz certyfikat, co nie jest bez znaczenia dla chcących go przedstawić na przykład w swojej firmie.

Ukończony przeze mnie kurs OSINT w formie lekcji video to najlepszy dla mnie sposób uczenia się. W każdej chwili mogę wrócić do dowolnej lekcji i jeszcze raz przerobić konkretny temat. Panel kursanta jest prosty w obsłudze, a tym samym przyjazny dla użytkownika. Mój kurs to mnóstwo nowej wiedzy i praktycznych podpowiedzi. Wszystko jest wytłumaczone i pokazane na filmach.

Co ważne, każdy może wziąć z tych kursów skorzystać, również osoby zupełnie nieorientujące się w tematyce, przechodząc od kursów podstawowych do zaawansowanych, poszerzających wiedzę i powiększających umiejętności.

Informacja dla podejrzliwych: nie, Akademia Wywiadu nie zapłaciła mi za wpis. Po prostu postanowiłem pochwalić ludzi, którzy dali mi tyle wiedzy i podzielili się swoim dużym doświadczeniem za przyzwoite pieniądze.

Przypominam, że pojawi się tam więcej szkoleń, więc zaglądajcie tam regularnie>>>

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: