Bądź ekspertem!

Ekspert to nie osoba, która zna się na wszystkim. Takich pseudoekspertów pełno jest w mediach, ale nie o takich ludziach mówię.

Mówię o ludziach, którzy naprawdę znają się na tym co robią. Po pierwsze posiadają wiedzę teoretyczną, obojętnie czy to szkolną czy samodzielnie zdobytą, źródło nie mam tutaj dużego znaczenia. Wielu rzeczy w szkole się nie nauczysz, bo nie od tego są szkoły, z kolei jednak pewne rzeczy powinieneś wiedzieć ze szkoły, bo to ułatwia dalsze uczenie się. Po drugie ich wiedza została przez nich wdrożona i sprawdzona w realnym życiu.

Bądź więc ekspertem, który jest otwarty i gotowy na uczenie się właściwie non-stop. Edukacja permanentna zachodzi przez całe życie. Bądź też odważny na tyle, aby uzyskaną wiedzę wprowadzić w życie, wykorzystać do budowania biznesu i zarabiania.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Mnóstwo osób kupuje szkolenia i kursy. Duża część z nich w ogóle do nich nie zagląda! A wśród tych, którzy zapoznają się z ich treścią, duży odsetek żadnej z poznanych porad nie zastosują w swoim życiu!

Mam nadzieję, że nawet jeśli tak do tej pory postępowałeś, to skończysz z takim postępowaniem już teraz!

Obojętnie w jakiej dziedzinie chcesz być ekspertem. Masz duże szanse, aby tak się stało, ale musisz podjąć działanie już dzisiaj, teraz.

Tym bardziej, że prowizje, wynagrodzenia w programach partnerskich, MLM i innych ebiznesach nie będą czekać. Każdy dzień zwłoki, to dzień straty. 

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: