Błąd, który popełnia większość osób chcących zarabiać

Błędów, które popełniają osoby, które marzą o tym, żeby zarabiać w internecie i przez internet, jest oczywiście sporo. Jednym z najpoważniejszych, o którym często mówię i piszę, to brak działania. Zapisują się do programu partnerskiego, czasem wielu, i zupełnie nic nie robią. Nie działają, nie próbują nawet, a potem mówią – to nie działa!

Ale jest jeszcze coś, kolejny błąd, który ja również popełniałem.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Rejestrowałem się w programie partnerskim, logowałem do panelu albo dostawałem mailem dostęp do materiałów szkoleniowych na temat marketingu, materiałów tłumaczących co robić, aby w danym programie zarabiać. I… nie oglądałem tego, nie czytałem! Zamiast skorzystać z wiedzy, którą dawali mi wprost pod nos, to odkładałem zapoznanie się z nimi na kiedyś. Błąd, który kosztował mnie nie wiem ile pieniędzy, ale pewne jest, że przez takie zaniechanie nie zarabiałem.

Ucz się więc na moim błędzie i nie powtarzaj go! Skoro po rejestracji w programie partnerskim otrzymujesz dostęp do materiałów szkoleniowych, zapoznaj się z nimi od razu. Jak odłożysz to na później, to albo zapomnisz, albo stwierdzisz, że pewnie już to wiesz i nie ma sensu tego oglądać. Jednak z każdego materiału, który oferują administratorzy czy właściciele programów partnerskich, można nauczyć się czegoś nowego. A to doprowadzi Cię do szybszego, sprawniejszego, bardziej profesjonalnego zarabiania.

 

One Comment

  1. grzesiu

    Jestem sceptyczny dla takich kursów, ale jeśli sie nie zaryzukuje to nie bedzie wiadomo, czy cos zyskamy. Patrzac po aktywnowści blogu oraz po komentarzach można stwierdzić że kurs będzię sie opłacac.

Leave a Reply

%d bloggers like this: