Blog za darmo, czyli zarabiaj z ComperiaLead

Pisałem już o dość rzadko spotykanej formie współpracy i promocji z ComperiaLead, czyli z finansowym programem partnerskim.

Otóż rozdają oni blogi za darmo. Oczywiście wszystko po to, aby ułatwić swoim partnerom zarabianie. Po pierwszym wpisie ZOBACZ pojawiły się sceptyczne głosy, pytania, czy to aby na pewno za darmo, co trzeba zrobić itd.

Otóż wystarczy się zarejestrować TUTAJ  wymyślić sobie nazwę domeny i otrzymuje się dostęp do bloga opartego na WordPress. Bez żadnych opłat. Na dodatek otrzymuje się informacje, które pomogą w jego użytkowaniu.

Dostajesz dostęp do bloga i wymaga on tylko niewielkich zmian. Jak ich dokonać? Dostaniesz informacje na emaila od firmy.

Blog jest zintegrowany z programem partnerskim. Dostaje się na nim już wbudowaną wtyczkę, dzięki której na stronie pokazują się porównywarki produktów (finansowych i niefinansowe), które są dostępne w programie ComperiaLead.

Zresztą obejrzyj mój blog – dopiero zaczynam się nim zajmować, więc jeszcze niewiele na nim jest.

Zobacz bloga>>> 

Dostaniesz darmowego bloga, a jakie są Twoje obowiązki w związku z nim?

Otóż zasady mówią, że musisz zamieścić minimum 20 wpisów na rok. Tylko! Oczywiście im więcej treści, dobrej treści, tym lepiej dla pozycjonowania bloga.

A jeśli nie umiesz napisać artykułu o tematyce finansowej, to możesz go zamówić za parę złotych w Textmarket>>> 

Jak więc widzisz, wystarczy rejestracja w programie partnerskim ComperiaLead, żeby odebrać za darmo bloga. To rozwiązanie zarówno dla osób początkujących, jak również zaawansowanych w zarabianiu. Po prostu praktyczne, darmowe narzędzie do zarabiania.

Zarejestruj się i odbierz bloga>>> 

 

12 Comments

 1. Artur

  Też zapisałem się do tego projektu. Czekam na weryfikacje, bo dziś złożyłem aplikacje.

  Powodzenia życzę, za parę miesięcy porównamy wyniki 😉

  Pozdrawiam,
  Artur

  1. Przemysław Pufal

   Również życzę powodzenia!

 2. Wasilewski

  No dobra, ale to oznacza, że mój blog od nich ma mieć jedynie tematykę finansową? W sumie to jest więc jedynie dla osób zainteresowanych pisaniem o tej tematyce. Tak?

  1. Przemysław Pufal

   Nie spodziewajmy się, że ktoś daje za darmo bloga, żeby nie mieć z tego jakichś korzyści. To jest narzędzie dla partnerów do zarabiania zarówno przez nich jak i oczywiście przez firmę.

  2. Artur

   ComperiaLead w dużej mierze opiera się swoją działalność o promocje usług finansowych, ale ma też swojej ofercie inne produkty jak: usługi telekomunikacyjne (play, orange heyah i inne sieci GSM), z tego co pamiętam to promują czasem też jazdy próbne.

   Powiem krótko: rejestracja w programie nic nie kosztuje – nie ponosisz żadnego ryzyka, a jak nie spróbujesz to się nie przekonasz 😉

   Pozdrawiam

   1. Przemysław Pufal

    Fakt, są też produkty pozafinansowe. I też fakt – nic się nie traci, ryzyka nie ma.

 3. Marek

  Ciekawa propozycja dla osób które mają mało czasu lub nie znają się na projektowaniu stron WWW 🙂

  1. Przemysław Pufal

   Dokładnie! Pozdrawiam!

  1. Przemysław Pufal

   Dzięki!

 4. Ogrodowa 58

  Dokładnie, obowiązkowo zdaj relacje jak to wygląda. Powodzenia! 🙂

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: