Blog za darmo do zarabiania

Chcesz mieć bloga o finansach za darmo?

Nie zapłacisz ani za domenę, ani za hosting!

Oczywiście samodzielnie trzeba o niego dbać i wstawiać wpisy o tematyce finansowej. I oczywiście wszystko po to, aby zarabiać. Blog będzie połączony z programem partnerskim, w ramach którego otrzymasz materiały, narzędzia, pozycjonowanie i przeszkolenie.

Masz więc bloga, który będzie służył do zarabiania wraz z Programem Partnerskim Comperia Lead.

Zobacz>>>

Zarejestruj się TUTAJ  potwierdź rejestrację a następnie zaloguj i w zakładce Blogosfera kliknij na Start!

Zobacz infografikę albo kliknij na nią i zacznij blogować za darmo zarabiając na tym!

>>>REJESTRACJA W PROGRAMIE<<<

 

9 Comments

 1. http://plandomu.pl

  Brzmi ciekawie, ale czy nie ma jakichś ukrytych opłat za korzystanie z serwisu…?

  1. Przemysław Pufal

   Nie ma. Zgłosiłem się a teraz czekam na stworzenie bloga.

 2. soskredyt

  Wydaje mi się, że wiele osób po prostu nie wierzy, że w taki sposób można zarabiać. A jeżeli nie zaczniemy, to się nie przekonamy.

  1. Przemysław Pufal

   Dokładnie tak właśnie jest! Jak ze wszystkim w życiu.

 3. Arkadiusz

  Hm, no brzmi to pięknie. No ale czy czasem nie za pięknie? Powiem szczerze, że nie chce mi sie w to wierzyć, że można w taki sposób zarabiać. No ale cóż, spróbuję, może się uda. Zobaczymy, zobaczymy. Pomysł już mam, może uda się go zrealizować. Zaraz o tym więcej poczytam, może okaże się, że to coś dla mnie.

  1. Przemysław Pufal

   A skąd te wątpliwości, że można tak zarabiać? A ja i dziesiątki osób, które znam i żyją z programów partnerskich? To jest dowód!

 4. Libetias

  Najbardziej atrakcyjnym elementem ich oferty jest pozycjonowanie – dla wielu osób to problem, trzeba się dużo uczyć by robić to samemu. A nawet jeżeli ktoś wie jak to robić, to wymaga to czasu i często pieniędzy.
  Mnie natomiast interesuje:
  – Do kogo należą treści – do mnie, czy do platformy blogowej? Czy mogą zamkną bloga z dnia na dzień, jeżeli złamię regulamin?
  – Czy mogę na nim promować inne programy partnerskie niż ComperiaLead (nawet konkurencyjne)?
  – Jakie są możliwości zarządzania blogiem? Mam dostęp do wszystkich wtyczek, szablonów, czy też platforma wybrała “jedyne słuszne”?

  1. Przemysław Pufal

   Gdy dostaje się coś w prezencie, to niestety trzeba się podporządkować regulaminowi. Jak się łamie regulamin, to niestety można się spodziewać kary 🙂 Na pewno nie można na blogu od jednej firmy, reklamować innych. Niestety blog jest okrojony do wtyczek, które wybrała firma. Można wybrać spośród kilku szablonów.

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: