Chcesz zarabiać – zrób to dzisiaj

O planowaniu napisano mnóstwo i wypowiedziano jeszcze więcej. Specjalne szkolenia mają nas nauczyć jak planować naszą pracę, abyśmy byli jeszcze bardziej wydajni i rozciągnęli dobę do 30 godzin.

Planowanie jest ok, naprawdę, ja też planuję, trochę mnie tylko śmieszy jedna rzecz. Otóż wiele osób mnóstwo planuje i na tym kończy. Im nie pomogą żadne szkolenia i kursy! Planowanie jest skuteczne tylko wtedy, gdy to co się zaplanuje jest realizowane. Myślisz, że ludzie taką prostą rzecz stosują? A gdzie tam! A potem się dziwią, że niewiele zrobili.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Chcesz zarabiać? Zrób to co zaplanowałeś dzisiaj! Wiele spraw do wykonania odkładamy na później, ale to później zamienia się często w nigdy. Czujemy się rozgrzeszeni, bo przecież mamy plan działań, zaplanowaliśmy wszystko. A potem zaczynamy przesuwać daty wykonania poszczególnych działań. I tak w nieskończoność…

Masz coś do zrobienia? Wymyśliłeś coś? Chcesz wysłać mailing? Napisać post na bloga? Zarejestrować się w programie partnerskim? Masz chwilę czasu – zrób to dzisiaj, nie czekaj, aż Ci się zachce, aż będą jakiegoś wymyślone idealne warunki lub czas. Po prostu – zrób to teraz!

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: