Ciągłość działania

Zarabianie, jakiekolwiek zresztą, wymaga ciągłości działania, czyli takie postępowania, które polega na kontynuowaniu podjętych działań. Nawet osoby utrzymujące się z umów o dzieło muszą swoje działania powtarzać, aby otrzymywać swoje wynagrodzenie.

Podobnie jest z programami partnerski i ogólnie zarabianiem przez internet.

Postawiłeś bloga. Co nie znaczy, że będziesz zarabiać na nim, bo musi mieć jakieś treści. A to oznacza, że najpierw codziennie, a potem regularnie co parę dni musisz napisać tekst, nagrać film, prezentację, coś, co przyciągnie na Twojego bloga ludzi.

Dookoła bloga musisz mieć infrastrukturę, czyli autoresponder, treść mailingu, strony lądowania, konta na mediach społecznościowych, itd. To również wymaga działań i to nie przypadkowych, od wielkiego święta, ale codziennych. Przynajmniej na początku, bo gdy machina się rozkręci, to trzeba dbać o jej stan, ale to też są działania ciągłe, choć może już tak nie absorbujące Twojego czasu.

Możesz oczywiście uciec w marzenia i na tym etapie pozostać, nie podejmować żadnych działań i… nie zarabiać! Siedzieć sobie przed komputerem i zazdrościć innym.

Ale nie po to czytasz ten tekst, aby tak skończyć!

Chcesz zarabiać? Zacznij działać, a potem nie zapomnij kontynuować swoich działań! Słomiany zapał nie sprzyja żadnym działaniom, a tym bardziej zarabianiu.

 

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: