Ciągłość działania

Zarabianie, jakiekolwiek zresztą, wymaga ciągłości działania, czyli takie postępowania, które polega na kontynuowaniu podjętych działań. Nawet osoby utrzymujące się z umów o dzieło muszą swoje działania powtarzać, aby otrzymywać swoje wynagrodzenie.

Podobnie jest z programami partnerski i ogólnie zarabianiem przez internet.

Postawiłeś bloga. Co nie znaczy, że będziesz zarabiać na nim, bo musi mieć jakieś treści. A to oznacza, że najpierw codziennie, a potem regularnie co parę dni musisz napisać tekst, nagrać film, prezentację, coś, co przyciągnie na Twojego bloga ludzi.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Dookoła bloga musisz mieć infrastrukturę, czyli autoresponder, treść mailingu, strony lądowania, konta na mediach społecznościowych, itd. To również wymaga działań i to nie przypadkowych, od wielkiego święta, ale codziennych. Przynajmniej na początku, bo gdy machina się rozkręci, to trzeba dbać o jej stan, ale to też są działania ciągłe, choć może już tak nie absorbujące Twojego czasu.

Możesz oczywiście uciec w marzenia i na tym etapie pozostać, nie podejmować żadnych działań i… nie zarabiać! Siedzieć sobie przed komputerem i zazdrościć innym.

Ale nie po to czytasz ten tekst, aby tak skończyć!

Chcesz zarabiać? Zacznij działać, a potem nie zapomnij kontynuować swoich działań! Słomiany zapał nie sprzyja żadnym działaniom, a tym bardziej zarabianiu.

 

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: