Ciekawe projekty WordPress dla strony personalnej

Jesień kojarzy nam się nie tylko z widokiem spadających liści z drzew, lecz także z aktywnościami biznesowymi. Po wakacjach, z nowymi siłami można podbijać nowe szczyty zawodowe. Z tego punktu widzenia jesień jest dobrych czasem, aby uruchomić stronę osobistą oraz aktualizować ją. Także w ciągu jesieni można znaleźć sporo ciekawych ofert od twórców motywów oraz popularnych marketplace. A jeśli poczekać na Czarny Piątek, można kupić TOPowy motyw WordPress nawet o połowę taniej. No i na sam koniec, widoki żółtych liści spadających z drzew, inspirują nas do przeprowadzenia zmian na stronie… oraz tworzenie nowej. Więc zachęcamy wykorzystać ten okres roku na realizację swoich pomysłów 😉

W dzisiejszym wpisie wybraliśmy najnowsze szarty graficzne, które pomogą stworzyć stronę osobistą, blog, portfolio fotograficzne itd. Część templatek posiada dodatkowe układy dla stron i elementów witryny, wizualny kreator i dodatkowe opcje zarządzania wyglądałem. Dzięki temu możecie szybko dostosować wybrany motyw do własnych potrzeb. Templatki także wspierają fonty webowe Google. To pozwala podłączyć ciekawe czcionki na stronę, aby wyróżnić zawartości tekstowe na niej.

Do innych przewag templatek można zaliczyć responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Motywy udostępniane są razem z niezbędną dokumentacją i obrazami komercyjnymi (dotyczy nie wszystkich produktów). Oprócz tego możecie liczyć na wykwalifikowaną pomóc techniczną. Ona jest zapewniana przez zespół TemplateMonster i/oraz twórców produktu (wszystko zależy od rodzaju problemu). Dlatego każdy problem będzie rozwiązany w jak najkrótszym czasie.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wybranymi motywami.

Uwaga: klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Zobacz live demo zobaczysz działanie każdej skórki!

 

Emily Benson

Jeśli poszukujecie eleganckiego motywu do portfolio fotograficznego, warto użyć ten produkt. Projekt templatki został wykonany w szarych kolorach i zawiera duże czarno-białe zdjęcia. Warto także podkreślić ciekawe efekty animacyjne. Dzięki nim strona „ożywa” podczas poruszania się myszką oraz najechania na elementy graficzne. Przy tym strona nie jest przeciążona skryptami i grafiką. Dlatego będzie szybko ładować się na różnych urządzaniach.

Motyw został zbudowany w postaci landing page i posiada tylko kluczowe rozszerzenia. Do użytku dostępne są galeria, opcje mediów społecznościowych, dynamiczne menu. Także można skorzystać z Elementora i dodatkowych wtyczek do niego. To są JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetThemeCore. Motyw również jest responsywny s przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Mearts

Za pomocą tego motywu można stworzyć rozbudowane CV oraz portfolio osobiste. Templatka ma nie tylko nowoczesny projekt, lecz także zawiera szereg rozszerzeń. Dzięki temu możecie P dodawać różne typy zawartości na stronę główną. Do przewag templatki można także odnieść wygodne opcje personalizacji. Z ich pomocą możecie szybko dostosować wygląd templatki do własnych potrzeb.

Motyw Mearts zawiera MegaMenu, usługi i serwisy, licznik umiejętności, galerię, opinie klientów, formularz kontaktowy i opcje mediów społecznościowych. Motyw także wspiera popularne wtyczki dla WordPress. Dlatego możecie szybko dodać brakujące opcje na stronę. Templatka również ma czysty kod, który został optymalizowany pod kątem SEO.

ZOBACZ>>>

 

Atom

Atom to rozbudowany motyw, który przypadnie do gustu freelancerom, fotografom i agencjom webowym. Templatka posiada 6 unikatowych układów dla strony głównej, gotowe projekty dla nagłówku i stopki oraz dodatkowe opcje personalizacji. To pozwala wybrać interesujący układ i dalej dopasować go do potrzeb projektu.

Do motywu zostały dodane rozwijane menu, galeria, opcje mediów społecznościowych, suwak, formularz kontaktowy itd. Templatka także wspiera WPML, Yoast SEO, MailChimp, WooCommerce i inne popularne wtyczki z repozytorium WordPress. Motyw również wspiera fonty Google. Dzięki temu możecie wyróżnić zawartości tekstowe za pomocą stylowych czcionek. Templatka również jest responsywna i optymalizowana pod katem SEO.

ZOBACZ>>>

 

Aports

Poszukujesz  ciekawy motyw dla portfolio osobistego? Podana templatka świetnie nadaje się do tego celu. Jej projekt został zbudowany w postaci landing page. Dzięki temu wszystka kluczowa informacja o Tobie będzie umieszczona na jednej stronie. Przy tym motyw posiada szereg rozszerzeń, co pozwala umieścić różne typy zawartości na stronie. Zarządzać wszystkimi elementami można za pomocą Elementora.

Motyw został zbudowany w oparciu o Redux Framework. Oprócz bazowych narzędzi frameworku do użytku dostępne są rozwijane menu, galeria, licznik umiejętności, opinie klientów, formularz kontaktowy i opcje mediów społecznościowych. Motyw wspiera popularne wtyczki dla WordPress. To pozwala szybko dodać brakujące opcje na stronę. Templatka także ma poprawny kod, który został optymalizowany pod kątem SEO.

ZOBACZ>>>

 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Flairo

Na tle pozostałych templatek, motyw wyróżnia się jaskrawymi kolorami, ciekawymi układami strony domowej i dodatkowymi układami dla elementów witryny. Przy tym motyw ma uniwersalny projekt, co upraszcza jego dostosowanie do różnych tematów niszowych. Dzięki obecności szeregu rozszerzeń, templatka może być stosowana jako strona osobista, blog, portfolio webowe i CV. Wszystko zależy od Waszych potrzeb.

Do motywu zostały włączone rozwijane menu, galeria, mediateka, usługi i projekty, licznik umiejętności, opinii klientów, opcje mediów społecznościowych itd. Dodatkowo możecie skorzystać z Elementora. On pozwala tworzyć nowe strony oraz zarządzać obecnymi za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”. Motyw także wspiera fonty Google i technologię Retina. 4

ZOBACZ>>>

 

Singum

Ten motyw przyda się zarówno do tworzenia bloga jak i strony osobistej. Ma odpowiedni projekt i posiada niezbędne rozszerzenia dla tworzenia tego typu stron www. Także warto wydzielić wizualny kreator stron oraz rozbudowane opcje zarządzania wyglądem. Dzięki temu możecie szybko przebudować templatkę bez potrzeby „wchodzić” w kod.

Motyw Simgum nie jest przeciążony wtyczkami. Do niego zostały dodane tylko kluczowe rozszerzenia, co jednak pozwala korzystać z rozwijanego menu, suwaku, opinie klientów, mediateki, formularza zapisywania na newsletter itd. Templatka zawiera Elementor i następne wtyczki do niego: JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetThemeCore. Kod motywu został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i jest optymalizowany pod kątem SEO.

ZOBACZ>>>

 

Blogy

Nazwa templatki wskazuje, że ona jest przeznaczona do tworzenia blogów. Projekt motywu został wykonany w tradycyjnych biało-czarnych kolorach. Główny nacisk położono na duże obrazy i typografię. Dzięki temu uwaga odwiedzający będą skupieni na zawartości. W projekcie zostały wykorzystane stylowe efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie. Przy tym używane skrypty nie przeciągają stronę www.

Do motywu zostały dodane Contact form 7, Kirki Toolkit, Elementor, rozwijane menu, mediateka, opcje mediów społecznościowych. Templatka także wspiera WPML, Yoast SEO, MailChimp i inne popularne wtyczki dla WordPress. To pozwala szybko dodać brakujące opcje na stronę. Możecie P również podłączyć fonty Google, aby wyróżniać zawartości tekstowe na stronie. Do innych przewag templatki można odnieść responsywność i kompatybilność z przeglądarkami W3C.

ZOBACZ>>>

 

Holes

Jeszcze jeden ciekawy motyw blogowy. Za jego pomocą możecie stworzyć tematyczną stronę i dzielić się różnymi poradami i historiami z czytelnikami. Templatka ma uniwersalny projekt, posiada szereg widgetów i dodatkowe opcje zarządzania wyglądem. Oprócz tego możecie skorzystać z Elementora, aby stworzyć własne strony w trybie wizualny.

Templatka posiada tylko kluczowe wtyczki i widgety. Wśród nich można wyróżnić suwak, MegaMenu, manager pasku bocznego, mediatekę, opcje mediów społecznościowych itd. Możliwości Elemetora zostały rozszerzone za pomocą wtyczki JetElements. Dodatkowo możecie P skorzystać z wtyczek na repozytorium WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z popularnymi rozszerzeniami. On także wspiera fonty Google i technologię Retina. 4

ZOBACZ>>>>


Tutor

Jeśli prowadzicie szkolenia i kursy edukacyjne, wtedy trafiliście na dobry motyw. Templatka nie tylko ma tematyczny projekt, lecz także posiada szereg gotowych funkcji do użycia. Dodatkowo możecie skorzystać z wygodnych opcji zarządzania wyglądem. Znajdziecie je w sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego. W paczce z motywem znajduje się niezbędna dokumentacja, która pomoże opanować możliwości produktu.

Motyw posiada wtyczkę LearnPress, która pozwala tworzyć strony edukacyjne. Także do użycia dostępne są rozwijane menu, produkty i usługi, opinie klientów, opcje mediów społecznościowych, galeria itd. Motyw wspiera inne rozszerzenia z repozytorium WordPress. Dodatkowo można podłączyć ponad 900+ fontów Google, aby wyróżniać zawartości tekstowe na stronie.

ZOBACZ>>>

 

Justly

Za pomocą tego motywu można stworzyć stronę dla prawnika. Templatka ma charakterystyczny projekt. W nim połączone są jakościowe grafiki, duże typografie i ciekawe efekty animacyjne. Strona wygląda nowocześnie, jest dynamiczna i przyciąga do siebie uwagę internautów. Przy tym projekt nie jest przeciążony skryptami i elementami graficznym. Dlatego strona będzie mieć dobre wyniki w testach Google PageSpeed i GTmetrix.

Motyw opiera się Unyson Framework. To pozwala skorzystać z MegaMenu, suwaka, opinii klientów, licznika umiejętności, zespołu pracowników, opcji mediów społecznościowych itd. Templatka także wspiera WPML, Yoast SEO, WooCommerce, MailChimp i inne popularne wtyczki dla WordPress. Kod motywu został zaprojektowany zgodnie z rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego nie musicie dopasowywać kod do wymagań SEO.

ZOBACZ>>>

 

Autor: Janusz Kamiński

Leave a Reply

%d bloggers like this: