Cierpliwość popłaca

Kontynuuję omawianie błędów popełnianych przez osoby chcące zarabiać w programach partnerskich czy szerzej w internecie i poprzez internet.

Brak cierpliwości. Bardzo często obserwuję osoby, które na początku swojego działania są pełne entuzjazmu, rzucają się do działania, tryskają energią. Nowość zawsze wyzwala silne emocje, działa adrenalina i nadzieja na szybkie zarabianie. I wszystko w porządku, to nic złego. Gorzej, że siły i entuzjazmu niektórym osobom starcza zaledwie na kilka dni, innymi na miesiąc. I poddają się a na dodatek narzekają potem dłużej niż działali, że ten program partnerski nie działa, że ta forma zarabiania nie jest skuteczna i tak dalej.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Słomiany zapał z pewnością nikomu nie pomoże w zdobywaniu prowizji. Brak cierpliwości to wada, która nie tylko w ebiznesie krzyżuje plany wielu osobom. Nauczenie się czegokolwiek, poznanie tego konkretnego biznesu, podpatrywanie najlepszych zawsze trwa. Jedni uczą się szybciej, inni wolniej. W jednym biznesie efekty są po miesiącu, w innych po wielu miesiącach, ale bardziej spektakularne. Poddawanie się zanim się tak naprawdę czegokolwiek nauczyło i zanim tak naprawdę zaczęło się działać to prosta droga do porażki.

Co więcej, taki model zachowania te osoby najczęściej powielają w kolejnych biznesach, do których przystępują. I cała zabawa zaczyna się od początku. To jest błędne koło: przystępują i za krótki czas z niecierpliwości porzucają biznes ogłaszając wszem i wobec, że to nie działa!

Nie miejsce tu na zmianę czyjegoś charakteru, jedynie więc co mogę doradzić, to oczywiście uzbroić się w cierpliwość. Uczyć się, podglądać i naśladować skutecznych partnerów i działać, a wszystko to z odpowiednią dozą cierpliwości.

 

2 Comments

  1. niecierpliwy

    No właśnie ja jestem taki zbyt niecierpliwy i zawsze niesie mnie gdzie indziej po krótkim okresie czasu, ale tak jak piszesz powinienem w jakimś programie podziałać dłużej, żeby coś z tego było!

    1. 147992

      To życzę powodzenia!

Leave a Reply

%d bloggers like this: