Co Cię powstrzymuje przed zarabianiem w internecie

Chciałbym rozwiać Twoje wątpliwości co do rozpoczęcia działalności  w internecie i zarabiania.

Najczęściej pojawiają się takie oto wątpliwości:

1. Brak czasu. Nie mam czasu .

Ja ponad 2 lata działałem na dwa fronty: pracowałem na etacie i działałem w internecie. Nie twierdzę, że było łatwo i nie bywałem porządnie zmęczony. Ale to się da połączyć! A wytrwali rezygnują z etatów!2. Nie wiem czy się nadaję.

Nikt tego nie wie, dopóki nie spróbuje! Nie ma testów, które odpowiedzą Ci, że na 100% nadajesz się albo nie nadajesz do takiej czy innej roboty, do uprawiania jakiegoś sportu czy gry na instrumencie. Trzeba spróbować, przekonać się samemu. Żeby później nie żałować…

2. Brak pieniędzy. Nie mam pieniędzy.

Ale przecież można zacząć bez pieniędzy! Na przykład przystąpienie do mojego programu partnerskiego nie wymaga żadnych opłat. A blogować i polecać produkty Sensownie.pl również można za darmo. Partnerzy potrafią u mnie zarobić kilkaset złotych miesięcznie.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Coś jeszcze: płatne programy partnerskie motywują! Skoro już płacisz kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych miesięcznie, to nie tylko chcesz je odzyskać, ale również zarobić.

Istnieje też gwarancja zwrotu pieniędzy, więc właściwie nie ryzykujesz, gdyby Ci się jakiś program partnerski nie spodobał. I bardzo ważna rzecz: w płatnym programie partnerskim otrzymujesz produkt lub produkty, więc nie tracisz żadnych pieniędzy, bo korzystasz z tych produktów!

3. Nie umie. Nie mam doświadczenia.

To podobnie jak z tym czy się nadajesz. Przecież zawsze możesz się nauczyć, na przykład z moją Szkołą Ebiznesu a doświadczenie zdobędziesz!

4. Lenistwo.

No na to nie mam argumentów:) choć nie wierzę, że trafił tutaj ktoś leniwy… Leniwi nie szukają informacji w internecie, tylko raczej siedzą przed telewizorem:)

Nie czekaj! Nie zwlekaj! Spróbuj! Zapraszam:

2 Comments

  1. ugry

    Ja byłem taką osobą, która się mocno cykała przed zaczęciem zarabiania w internecie, ale w końcu działam i nie żałuję!!!

    1. 147992

      Gratulacje!

Leave a Reply

%d bloggers like this: