Co promować

 

Co promować? To, co uda Ci się sprzedawać.

To mogłaby być najkrótsza odpowiedź na pytanie co promować, co polecać, jakie produkty reklamować.

Taka odpowiedź wymaga oczywiście rozwinięcia, ale sedno jest właśnie w tym: wybierz te programy partnerskie, z takimi produktami, które będziesz w stanie sprzedawać i otrzymywać za to prowizje.

Jak przekonać się co to jest? No tylko przez praktykę. Musisz próbować, testować, śledzić statystyki, analizować skąd i za co pochodzą prowizje, które otrzymujesz w programach partnerskich. Załóż blogi, strony sprzedażowe czy lądowania, testuj więc również nie tylko produkty, ale różne techniki i metody ich polecania.

Czasami zdarzy się, że nie umiesz polecać jakiejś kategorii produktów, a czasem po zmianie technik promocji okaże się, że inne umiesz reklamować, tylko wcześniej nie trafiałeś do odpowiedniej grupy.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Po pewnym czasie, na podstawie swoich wyników, zorientujesz się co, jak, gdzie działa, a co nie działa.

Jednocześnie nie bój się eksperymentowania i testowania nowych programów partnerskich i produktów. Przekonałem się już wiele razy, że coś, co robiłem trochę bez przekonania czy bez wiary w swoje możliwości i umiejętności, przynosi mi do teraz dochody.

Oczywiste jest, że przy okazji uczyłem się różnych rzeczy, więc i moja wiedza i umiejętności przy okazji takiego próbowania wzrastały.

Nie bój się więc, testuj, działaj i wyciągaj wnioski. A potem licz prowizje!

Nie bez powodu radzę Ci zacząć od działań w ramach darmowych programów partnerskich, bo to nie naraża Cię na wielkie wydatki. Możesz postawić darmowy blog, skorzystać z mojego darmowego programu partnerskiego TUTAJ i innych TUTAJ 

4 Comments

 1. Dominik

  No właśnie, tylko na testowaniu zobaczymy efekty.

  1. Przemysław Pufal

   Co dziwne niektórzy boją się testować nowe programy i możliwości nawet jak są darmowe. Zachęcam zawsze jednak, żeby próbować.

 2. Tomek

  Święte słowa! Testowanie różnych PP i technik promocji, to podstawa. Trzeba znaleźć odpowiednie dla siebie pp i techniki ich promowania. Ot cała filozofia zarabiania na PP 🙂

  1. Przemysław Pufal

   Dobrze to ująłeś! Pozdrawiam!

Leave a Reply

%d bloggers like this: