Convertiser

Convertiser to sieć afiliacyjna, czyli program partnerski zrzeszający wiele różnych firm. Dzięki temu one nie muszą prowadzić własnych programów partnerskich, a Ty nie musisz przystępować do wielu. Zarejestrować możesz się TUTAJ i masz je wszystkie w jednym panelu.

Narzędzia do promocji:

– linki,

– produkty,

– automatyczne podmiana linków

Convertiser skanuje treści i wyszukuje linki, które prowadzą do reklamodawców współpracujących z nimi. Podczas kliknięcia link zostanie skonwertowany na afiliacyjny. Użytkownik nie zauważy żadnej różnicy, a Ty otrzymujesz prowizję od wygenerowanej sprzedaży,

– dynamiczne linkowanie

Convertiser odszuka w treści strony słowa związane z producentem, produktem, czy marką i zamieni je w linki afiliacyjne, prowadząc Twoich użytkowników do miejsca gdzie mogą kupić wspomniany produkt.

– widgety produktowe

– nazwa CSS klasy,

– kupony.

Tak więc można wykorzystywać różne rodzaje narzędzi do promowania firm i produktów, które współpracują z Convertiser.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Zwróciłem uwagę na Convertiser, ponieważ spodobały mi się właśnie ich narzędzia. W żadnej innej sieci nie spotkałem się z niektórymi spośród nich, czyli dynamicznych linkowaniem i automatyczną podmianą linków. Zobacz>>> 

Za co płacą

Prowizje otrzymasz nie tylko za polecenie sprzedaży, ale również za każdym razem, gdy użytkownik odwiedzi stronę reklamodawcy i wykona pożądaną akcję na przykład zainstaluje aplikację czy wypełni formularz kontaktowy.

Wysokość prowizji

Wysokość prowizji jest zależna od reklamodawców i poszczególnych produktów. Prowizje są porównywalne do prowizji w innych tego typu sieciach. Podobnie jest z ważnością cookies.

Możesz również polecać platformę i zarabiać procent od zarobków poleconych osób.

Dowiedz się więcej>>> 

Wszystko jest przejrzyście opisane w panelu partnera. Dodatkowo można poprosić o przydzielenie osobistego menedżera, który będzie pomagał w korzystaniu z programu.

Statystyki są w czasie rzeczywistym, co oznacza, że od razu możesz sprawdzić skuteczność swoich działań.

Oczywiście jeśli sam jesteś reklamodawcą, posiadasz sklep czy stronę z usługami, to możesz przystąpić do platformy i skorzystać z promowania przez partnerów.

Link do rejestracji>>> 

 

Skomentuj!

3 odpowiedzi na “Convertiser”

    • Mnie zaciekawiły ich narzędzia. Ale też jest tam parę firm, których nie znalazłem w innych sieciach, więc pewnie z ich propozycji skorzystam.

Leave a Reply

%d bloggers like this: