Darmowa wtyczka exit popup dla WordPress

Często pytacie czy znam wtyczkę dla WordPress, która wstawi na stronę okienko pojawiające się przy wychodzeniu czytelnika ze strony, czyli exit popup.

Wyskakujące okienko może być troszkę irytujące dla czytających, ale przydatne dla Ciebie.

Jest wiele takich wtyczek, ale darmowa wtyczka exit popup nazywa się TheThe Site Exit Manager, w skrócie The The Fly. Znajdziesz ją wpisują nazwę w swoim WordPressie: wtyczki – dodaj nową.

Konfiguracja wtyczki jest prosta. The The Site Exit Manager jest prosta w obsłudze i prosta w działaniu, co jednocześnie nie daje wielu możliwości jej ustawień ani super wygląd, ale jest za darmo. Taki ma plus.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Możesz jednak użyć tam linku, który odeśle czytelnika na przykład na stronę lądowania, do zapisu na listę mailingową albo do konkretnego postu lub na stronę Twojego bloga.

W wyskakującym okienku możesz oczywiście dodać własny tekst, typu: Nie opuszczaj jeszcze strony, pobierz darmowy raport, czyli zachęcający do jeszcze jednego kliknięcia i zrealizowania Twojej prośby.

Sądzę, że exit popup jest o tyle mniej denerwujący dla czytelnika niż popup pokazujący się przy wejściu na stronę, że już poznał Ciebie i Twoją stronę, wie czego się spodziewać. A ostatecznie i tak nie musi klikać na okienko, bo może zamknąć całą stronę.

A jeśli znasz inne tego typu wtyczki, chętnie o nich poczytamy – zostaw informacje w komentarzu!

 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: