Darmowe motywy do tworzenia strony biznesowej na 2019 rok

Jedną z kluczowych przewag WordPress nad konkurentami to duży wybór gotowych motywów. Dzięki temu możecie  znaleźć najbardziej odpowiedni projekt dla strony i dalej dopasować go do własnych potrzeb. Ponadto dobre motywy posiadają dodatkowe opcje zarządzania wyglądem. Z ich pomocą można zarządzać kolorami, fontami, elementami na stronie itd. w trybie wizualnym (bez potrzeby „wejścia” w kod).

Niestety rozbudowane możliwości  personalizacji strony oferują tylko płatne templatki. Jeśli potrzebujesz darmowego motywu, możesz liczyć na bazowe opcje zarządzania wyglądem. Chociaż niektóre dostawcy starają się rozszerzyć je za pomocą wizualnych kreatorów stron. Jeden z nich to Elementor, który posiada darmową wersję i jest jednym z najpopularniejszych kreatorów dla WordPress. Z jego pomocą można tworzyć własne strony i układać elementy na nich zgodnie z metodą „Przeciągnij i Upuść”.

Chcecie wypróbować darmowy motyw z wizualnym kreatorem? Wybraliśmy dla Was najlepsze bezpłatne produkty ze stajni TemplateMonster, które mają Elementor na pokładzie. Oprócz kreatora templatki zawierają bazowe wtyczki i widgety. One także są kompatybilne z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Dzięki temu możecie szybko dodać brakujące opcje na stronę.

Do zalet wybranych motywów można zaliczyć poprawny kod, który został zoptymalizowany pod kątem SEO. Templatki także są responsywne i kompatybilne z przeglądarkami www.  Dlatego Wasze strony będą poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów.

Jednak warto zaznaczyć, że darmowe motywy nie są udostępniane z plikami PSD i obrazami komercyjnymi. Oprócz tego nie możecie skorzystać z pomocy wsparcia technicznego TemplateMonster. Jednak twórcy templatek aktualizują je usuwając krytyczne błędy i ulepszając bezpieczeństwo. Tamte aktualizacje są darmowe.

Więcej szczegółów o motywach możecie  znaleźć w opisach poniżej.

 

Furnicom

Ten motyw idealnie nadaje się do przedstawienia produktów lub usług meblarskich. Ma charakterystyczny projekt, w którym połączone są duże obrazy i typografie. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartościach strony. Także warto podkreślić udane połączenie kolorów i efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie.

Funkcjonalność motywu jest realizowana w oparciu o Cherry Framework 5.1. Dzięki temu możecie skorzystać z MegaMenu, suwaku, projektów i usług Cherry, licznika umiejętności, galerii, opcji mediów społecznościowych itd. Templatka także zawiera Elementor i wspiera WPML, Yoast SEO, MailChimp, Ecwid, WooCommerce i inne popularne wtyczki dla WordPress.

Pobieranie>>>  

Demo>>>

 

Spellolite Lite

Spellolite Lite to ciekawy motyw dla szkoły języków obcych. Chociaż możecie go dopasować do innych tematów edukacyjnych. Macie do tego wygodne opcje zarządzania wyglądem i wizualny kreator stron. Oprócz tego motyw posiada ciekawe widgety, które pozwalają dodawać różne typy zawartości na stronę.

Podany motyw zawiera popularne wtyczki i widgety wchodzące do Cherry Framework 5.1. To pozwala korzystać z rozwijanego menu, galerii i mediateki, opinii klientów, newslettera, opcji mediów społecznościowych itd. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Pobieranie>>>

Demo>>>

 

Worky Lite

Za pomocą tego motywu możecie  stworzyć nowoczesną stronę dla firm pracujących w branży budowlanej. Przy tym strona główna jest wizytówką dla firmy. Na niej umieszczone są kluczowe informacjeo przedsiębiorstwie i oferowanych usługach. Oprócz tego odwiedzający mogą szybko skontaktować się z managerem strony za pomocą formularza kontaktowego.

Do motywu Worky Lite zostały dodane Elementor, MegaMenu, galeria, mediateka, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka także wspiera fonty webowe Google. Dzięki temu możecie stosować 900+ typografie do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie. Motyw również ma poprawny kod, który został optymalizowany pod kątem SEO.

Pobieranie>>>

Demo>>>

 

JohnnyGo Lite

Prowadzicie  firmę oferującą usługi? Wtedy na pewno musicie zwrócić uwagę na motyw JohnnyGo Lite. Ma tematyczny projekt i posiada wszystkie kluczowe widgety, które pomogą w najlepszy sposób zaprezentować usługi firmowe. Zarządzać wyglądem strony oraz elementami na nich można za pomocą menu personalizacji oraz dzięki wizualnemu kreatorowi.  

Ten motyw zawiera kluczowe funkcje, które pomogą zbudować nowoczesną stronę. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzenia funkcjonalności witryny, możecie skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Templatka będzie kompatybilna z nimi. Do innych zalet motywu można zaliczyć poprawny kod, który został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internatowych.

Pobieranie>>>

Demo>>>

 

Imperion Lite

Podany motyw pasuje firmom, które pracują w dziedzinie finansów, doradztwa, obsługi itd.Ma kreatywny projekt, w którym główny nacisk został położony na duże typografie i obrazy. Oprócz tego w projekcie były wykorzystane ciekawe efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie. Jednak one nie odwracają uwagi odwiedzających podczas poszukiwania potrzebnych informacji na stronie.

Motyw Motyw Imperion Lite zawiera kluczowe wtyczki i widgety. To są MegaMenu, suwak, licznik umiejętności, mediateka oraz opcje mediów społecznościowych itd. Dodatkowo do templatki został dodany Elementor. Templatka również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Mma poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

Pobieranie>>>

Demo>>>

 

Autor: Janusz Kamiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.