Darmowe szablony WordPress

Szablony WordPress co jakiś czas opisuję i podpowiadam, jakie są warte zainteresowania. Ale o darmowych skórkach jeszcze nie pisałem.

Poniższe szablony są za darmo, ale ich funkcjonalność praktycznie niczym się nie różni od płatnych.

Jak to mówią: wybór należy do Ciebie 🙂

Są to 3 szablony, które są w pełni responsywne i zbudowane z uwzględnieniem standardów W3C oraz rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ zobaczysz skórkę i dowiesz się o niej więcej i zobaczysz jej działanie (Live Demo).

Restauracja

Prowadząc restaurację nie musisz posiadać strony internetowej. Ale ile na tym stracisz? Lepiej się nie przekonywać… Twoja restauracja na stronie może wyglądać lepiej, niż w rzeczywistości 😉

Zobacz>>>

 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Usługi Doradcze

Dzięki dobrze zaprojektowanej stronie przyciągniesz internautów i zdobędziesz nowych klientów. A zdaje się, że o to w tym chodzi, prawda? Nowoczesna skórka, przejrzysta i elegancka. Czego chcieć więcej? Bloga? Proszę bardzo, masz tam również bloga.

Zobacz>>>

 

Portfolio Fotograficzne

W ostatnich latach fotografów namnożyło się tylu, że ciężko zdobyć nowych klientów. Oprócz, co oczywiste, dobrych zdjęć, można też przyciągnąć potencjalnego klienta stroną www. Jeśli jest po prostu ładna, to i zdjęcia na niej zamieszczone od razu wydają się lepsze… Przekonaj się jak to działa!

Zobacz>>>

WIĘCEJ SZABLONÓW>>>

One Comment

  1. Karolina z Paryża

    Dzień dobry! Dziękuję za ten wpis! Szukałam właśnie szablonu do WordPressa na portfolio fotograficzne i ten wpis mi bardzo pomógł. Pozdrowienia z Paryża 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.