Dlaczego korzystam z GetAll

Cieszę się z takiego zainteresowania po napisaniu tylko dwóch artykułów na temat GetAll. Jeśli jeszcze nie czytałeś, to zapraszam:

Autoresponder>>>

Program partnerski GetAll>>>

Pytacie mnie w mailach i rozmowach o zalety narzędzi proponowanych przez tę platformę. Postanowiłem zrobić z odpowiedzi artykuł, żebym nie musiał każdemu z osobna opowiadać 🙂

  1. Cena

Wiadomo, że wykupując dostęp do czegokolwiek, w tym przypadku narzędzi marketera, patrzymy na cenę. Nikt nie chce przepłacać, a wręcz przeciwnie, wszyscy chcą płacić jak najmniej 🙂 W przypadku GetAll musisz pamiętać, że płacisz nie tylko za autoresponder, ale również za inne narzędzia niezbędne w pracy marketera, ale również przydatne blogerom, sklepom internetowym i firmom szukającym klientów w internecie. Prędzej czy później, chcąc rozwijać swoją działalność, blog czy sklep, takich narzędzi będziesz potrzebować. W innych firmach zapłacisz kilka, jak nie kilkanaście razy więcej za takie narzędzia. Opłaca się więc wykupić je w GetAll. Tym bardziej, że:

  1. Płacisz w złotówkach

Wiele platform oferuje dostęp do swoich usług, ale niestety część z nich trzeba opłacić w euro lub dolarach. Nie każdy chce zakładać konta w różnych procesorach płatnicznych, żeby zapłacić w jakiejś walucie. Tutaj płacisz w złotówkach, bez żadnych problemów.

  1. Wszystkie narzędzia masz w jednym miejscu

Dostęp do różnych narzędzi w GetAll masz w jednym miejscu, na jednej stronie, po jednym logowaniu. Ze wszystkiego możesz korzystać w ładnym panelu, przejrzystym, zrozumiałym i funkcjonalnym. Wykupując dostęp do podobnych narzędzi w innych miejscach musisz to zrobić w kilku różnych firmach. Musisz więc logować się na różne platformy, a działanie narzędzi trudno połączyć. Tu są one ze sobą kompatybilne i w jednym okienku.

  1. Język polski
Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Z korzystaniem z zagranicznych rozwiązań wiąże się jeszcze sprawa języka. Nie każdy umie angielski na tyle, żeby korzystać z internetowych aplikacji w tym języku. Zamówienie pizzy może nie przysparzać problemów, ale połapanie się w menu, opisach i pogadanie z suportem po angielsku nie zawsze jest możliwe. W GetAll wszystko jest po polsku, więc oszczędzamy i nerwy i czas. Co więcej:

  1. Szczegółowe instrukcje video i opisy

Jedną z wad różnych firm i platform, z których korzystam jest czasami absolutny brak, a często bardzo słabe instrukcje użytkowania. Czasami też napisane są tak technicznym językiem, że i tak mało co można zrozumieć 🙂 GetAll może służyć za wzór. Każde narzędzie jest dokładnie opisane, każdy krok, który trzeba wykonać, żeby z nich korzystać, jest również fajnie opisany. Do tego jest mnóstwo filmów pokazujących wszystko w działaniu. Śmiem twierdzić, że każdy, również początkujący, nawet dziecko, dzięki takim instrukcjom i filmom poradzi sobie z użytkowaniem tego systemu. A swoją drogą narzędzia są naprawdę fajnie skonstruowane!

  1. Szybki i profesjonalny suport

W razie gdyby suport był jednak potrzebny, to w GetAll jest szybki, dobrze przygotowany i miły nawet dla trudnych klientów. Wiem, bo sprawdziłem 🙂

  1. Na opłatę zarabiasz w programie partnerskim

Każdy zarejestrowany i opłacający któryś z planów użytkownik platformy, staje się jednocześnie uczestnikiem programu partnerskiego. Oczywiście nie musisz promować GetAll, ale dlaczego miałbyś tego nie robić? Skoro z  prowizji możesz zarobić na opłacenie abonamentu? I oczywiście możesz też zarobić więcej i wydać na co chcesz czy musisz? Program partnerski GetAll już opisałem, więc odsyłam do wpisu>>>

  1. Materiały edukacyjne

Rejestrując się, otrzymujesz dostęp do  materiałów edukacyjnych. Filmy te nie tylko pokazują jak korzystać z GetAll, jak promować usługi i sprawy techniczne, ale masz tu naprawdę sporo wiedzy na temat marketingu, email marketingu, sprzedaży, reklamowania, budowania listy i biznesu w ogóle. Możesz z nich skorzystać i nauczyć się tego wszystkiego, co jest potrzebne, aby zbudować dochodowy e-biznes.

A wady? Wśród tych świetnych narzędzi brakuje mi aplikacji do przeprowadzania webinarów. Podejrzewam jednak, że kiedyś się pojawi, bo jest bardzo przydatne i wykorzystywane przez coraz więcej osób.

Przypominam, że w GetAll można się zarejestrować za parę groszy i przetestować system, obejrzeć go od środka, w działaniu. A potem zdecydować czy chce się korzystać czy nie. Podałem swoje argumenty  – decyzja należy do Ciebie!

Leave a Reply

%d bloggers like this: