Duplikacja, czyli wzór na sukces

Duplikacja to powtarzanie czynności, działań, rozwiązań, które już komuś przyniosły sukces. Termin ten często jest używany przez osoby, które działają w MLM, ale również można go odnieść do programów partnerskich i wszelkich działań związanych z zarabianiem przez internet.

Duplikacja to taki wzór na sukces, ponieważ powtarzając czyjeś działania, masz szansę powtórzyć również jego sukces. I w to w różnych dziedzinach życia.

 

Mam tylko dwie uwagi co do korzystania z duplikacji.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Po pierwsze moim zdaniem warto korzystać z duplikacji, ale nie znaczy to, że czegoś nie możesz zmieniać. Chodzi mi przede wszystkim o Twoje relacje z osobami, które mogą być Twoimi potencjalnymi współpracownikami. Jeśli Twój sposób kontaktowania się ludźmi, komunikowania się z nimi różni się od tego, którego używa osoba, której działania duplikujesz, której system zarabiania powtarzasz, to nie rób nic na siłę. Nie udawaj innej osoby, niż jesteś. Bądź sobą, co oznacza, że powtarzasz działania, używasz skutecznych metod, systemu, ale komunikujesz się, zachowujesz się po swojemu, naturalnie. Wszelkie udawania, gra, fałsz będą od razu zauważone i możesz stracić wiarygodność.

Po drugie, czego Ci bardzo życzę, również Ty możesz zostać osobą, której działania są wzorem dla innych. Zdobywając wiedzę, doświadczenie możesz przekazywać je innym, w ten sposób stając się osobą, która sama daje innym wzór do duplikacji, a nie tylko korzysta z niego.

 

Skomentuj!

3 odpowiedzi na “Duplikacja, czyli wzór na sukces”

  1. Tak, nawet jeśli będziemy robić coś na ten sam temat, ale po swojemu osiągniemy sukces. W tej chwili jest trochę ciężko wystartować z czymś nowym, więc można skorzystać z tego co mamy do dyspozycji ale ulepszyć po swojemu.
    pozdrawiam

Leave a Reply

%d bloggers like this: