To nie działa!

To nie działa! Tym jednym, krótkim zdaniem można streścić narzekania wielu osób, które popatrzyły sobie na różne systemy zarabiania, obejrzały jakiś filmik, zarejestrowały się, wrzuciły link partnerski na bloga i… czekały.

Nie wiem na co czekały, bo nic nie robiąc nie da się stwierdzić, że coś nie działa. No, ale one po paru dniach wiedziały lepiej, że to czego nie robiły, nie działa. I dlatego nie zarabiały.

A słysząc potem odpowiedź na swoje narzekanie „Jak nie działa, jak działa!”, twierdzą, że to przypadek, że ktoś zarobił, albo jakieś oszustwo itd., itp.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Oczywiście można wszystko krytykować, ale byłoby dobrze, gdybyśmy to, co mieszamy z błotem, poznali, wypróbowali, przetestowali.

Wiem, że człowiek z natury jest raczej niecierpliwy, ale naprawdę nie można oczekiwać, że nic nie robiąc, albo działając przez tydzień czy dwa, będzie się miało efekty takie, jakie osiągają osoby, które zainwestowały czas, pracę, pieniądze i swoją cierpliwość.

Rada jest jedna: testuj, ale bądź cierpliwy. Programy partnerskie, zarabianie w internecie może, ale nie musi zadziałać od razu. Czasami prowizje są po kilku dniach, czasami dopiero po kilku tygodniach. Tak czy inaczej nie można siedzieć i czekać, aż się zrobi samo!

 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: