Ebooki na abonament

Ebooki i audiobooki na abonament to coraz bardziej popularna forma korzystania z plików cyfrowych. Jedna miesięczna opłata pozwala na dostęp do ebooków i audiobooków, bez potrzeby kupowania pojedynczych egzemplarzy. Dla osób, które czytają i słuchają więcej, niż raz na jakiś czas jest to opłacalne i wygodne.

Oto zestawienie ofert z ebookami (i audiobookami) w abonamencie, czyli gdzie dostaniecie ebooki za miesięczną opłatą.

Ceny abonamentów i ich odmiany, pozwolą wybrać taki, który pasuje do Waszych przyzwyczajeń czytelniczych, potrzeb i oczywiście grubości portfela.

 

Legimi

Legimi to chyba pierwsza oferta ebooków w abonamencie. Mają 60 000 ebooków i audiobooków, z których można korzystać bez limitu. Ebooki można czytać na 4 urządzeniach, więc może z oferty korzystać cała rodzina. Legimi ma własną aplikację do czytania ebooków. Co więcej, oferują również kilka czytników, które przesyłają do domu, z już wgraną aplikacją Legimi. Czytnik można kupić już za 1 zł.

Bezpłatny okres testowy>>>

Niedawno wprowadzili do sprzedaży również książki drukowane, które można kupić za 50% ceny, wykorzystując punkty, które otrzymuje się automatycznie w każdym miesiącu m.in. za czytanie.

Cena abonamentu Legimi

Legimi oferuje kilka wersji abonamentu od 7 zł do 44 zł miesięcznie. Wybierając którąś z nich bierzesz pod uwagę liczbę stron, które czytasz miesięcznie. A jeśli jesteś nienasyconym czytelnikiem, wybierasz wersję full wypas, czyli nielimitowany dostęp do ebooków, a i jeszcze dodać do tego audiobooki. Można skorzystać również z różnych promocji.

Dowiedz się więcej o ofercie Legimi>>>

 

 

Empik

Empik wprowadził ebooki na abonament, które można czytać w telefonie lub na tablecie offline i online. Otrzymuje się dostęp do 40 000 e-booków i 4 000 audiobooków. Oprócz abonamentu można kupować ebooki i audiobooki pojedynczo.

Darmowy okres próbny>>>

Empik Go  to automatyczna synchronizacja: wszystkie e-książki zakupione w empik.com znajdą się w Twojej bibliotece Empik Go. Oczywiście Empik ma w ofercie również czytniki.

W Empik Go również można wybierać spośród różnych odmian oferty.

Cena abonamentu Empik Go

W Empik Go możesz wybrać abonament tylko z dostępem do ebooków i audiobooków,  lub tylko ebooków lub tylko audiobooków. Do tego dochodzą tańsze wersje dające dostęp tylko do lektur szkolnych lub tylko bajek. Masz więc wybór od 10 zł do 40 zł, w zależności od tego, jaki format książek lubisz Ty albo Twoja rodzina.

Dowiedz się więcej o ofercie Empik Go>>>

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

 

iBUk

Oferta iBuk jest trochę inna, niż poprzednie, ponieważ nie ma tu wariantu nielimitowanego dostępu do ebooków. Na stronie znajdziesz nie tylko różne lżejsze gatunki, ale, co jest zaletą iBuk, mnóstwo książek naukowych, popularnonaukowych i podręczników. Nie wszystkie książki są dostępne w ramach abonamentu.

Darmowy okres testowy>>>

iBuk ma darmowy czytnik książek online. Można również drukować fragmenty książek do 20% treści ebooka, skopiować bibliografię książki, jest funkcja robienia notatek, zaznaczania fragmentów, sprawdzania terminów w bazie PWN. Można również szukać konkretnej treści. Z zaznaczeń, notatek i tagów automatycznie tworzone jest kompendium Twojej pracy z książką.

Cena abonamentu iBuk

Cena jest zależna od liczby ebooków, które chcesz przeczytać miesięcznie i czasu, na który chcesz wykupić dostęp. Ceny od 19,90 zł do 79,00 zł.

Dowiedz się więcej o ofercie iBuk>>>

BookBeat

W miarę nowy gracz na rynku,m który cały czas się rozwija, powiększa bazę dostępnych ebooków i audiobooków. Oferuje trzy wysokości abonamentu. Dwa ograniczone do ilości godzin użytkowania i jedno z nieograniczonym dostępem do całej oferty. Abonament można zakończyć w dowolnym momencie. 

Dowiedz się więcej o ofercie BookBeat>>>

 

Storytel

Okazuje się, że strona kojarzona z audiobookami, posiada również w swojej ofercie ebooki.

Bezpłatny okres testowy>>>

W abonamencie Storytel oferuje nielimitowany dostęp do ebooków i audiobooków w różnych gatunkach literackich online lub offline. Dostęp jest możliwy na telefonie, tablecie lub komputerze. Darmowa aplikacja jest dostępna na iOS i Androida.

Ebooki są w języku polskim i angielskim, a wśród audiobooków można znaleźć również seriale audio i podcasty. Storytel Unlimited to nielimitowany dostęp do produktów w ramach stałej opłaty abonamentowej.

W Legimi i Empiku można kupić pojedyncze egzemplarze, W Storytel takiej możliwości nie ma.

Cena abonamentu Storytel

Wysokość abonamentu w Storytel to jedna kwota, bez możliwości wyboru jak w wyżek opisanych usługach. Płacisz 34,90 zł miesięcznie i masz dostęp do wszystkiego, co znajdziesz w Storytel.

Dowiedz się więcej o ofercie Storytel>>>

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: