Fotolia – program partnerski

Fotolia

Fotolia to bank zdjęć, które można wykorzystać do dowolnych celów: na bloga, na stronę, do projektów komercyjnych i niekomercyjnych. Korzystanie jest proste. Po rejestracji można kupić pojedyncze zdjęcia, w pakietach, wykupić abonament. Oczywiście są do wyboru różne formaty zdjęć, różne licencje na ich wykorzystanie. Tak więc niezależnie czy masz stronę www, czy na przykład drukujesz jakieś reklamy, zawsze masz pod ręką ogromny wybór legalnych zdjęć.

Ale dla nas najważniejsze jest, że nie tylko możesz kupować zdjęcia, ale i zarabiać na ich sprzedawaniu i polecaniu. Sprzedawanie – ponieważ możesz wstawić tu własne zdjęcia i zarabiać na ich sprzedaży. Polecaniu – ponieważ możesz polecać Fotolię i zarabiać na tym, że ktoś zarejestruje się i będzie tam kupować fotografie.

Jak zarabiać na Fotolia

Po rejestracji, którą musisz potwierdzić w przesłany na emaila link rejestracyjny wejdź w Narzędzia, a potem po prawej kliknij w Skorzystaj z narzędzi afiliacji.

Link do rejestracji na Fotolia>>>

Masz tam gotowe linki:

Link afiliacyjny do strony Fotolia – gdy chcesz polecać serwis

Link afiliacyjny do Twojego portfolio – gdy jesteś fotografem, który ma na stronie wstawione własne zdjęcia

Fotolia

Możesz również stworzyć sobie baner, który, tak jak powyższe linki partnerskie, zawiera Twój ID partnera. Masz do wyboru różne rodzaje i formaty.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Ile mogę zarobić w programie partnerskim Fotolia

Takie pytanie jest jak najbardziej na miejscu.

Jako partner polecający Fotolię otrzymujesz:

  • 15% prowizji afiliacyjnej netto.

Prowizja afiliacyjna jest obliczana w następujący sposób: (cena sprzedaży – prowizja fotografa) x 15%

  • 20 kredytów, jeśli Twój afiliant zakupi Abonament Dzienny (jednorazowo dla każdego afilianta).
  • 10 kredytów, jeśli Twój afiliant zakupi Pakiet Miesięczny, którego limit wynosi 25 lub więcej pobrań na miesiąc (jednorazowo dla każdego afilianta).
  • 5 kredytów, jeśli Twój afiliant zakupi Pakiet Miesięczny, którego limit wynosi mniej niż 25 pobrań na miesiąc (jednorazowo dla każdego afilianta).

Możesz mieć nieograniczoną liczbę afiliantów, czyli poleconych. Prowizja od ich zakupów jest Twoja nawet do 12 miesięcy od chwili rejestracji i zakupów.

1 kredyt = 4,10 zł. Gdy zakup dokonywany jest w pakietach, kredyt kosztuje już od 2,18 zł.

Zarobki fotografów to trochę inny temat, ale wspomnę tutaj tylko, że otrzymują prowizje, w zależności od rodzaju zakupu wybranego przez klienta, od 25% do 63%.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY>>>

Tak czy inaczej, warto pomyśleć nad popromowaniem tego programu partnerskiego. Każda metoda jest dobra. Oprócz spamu oczywiście! I oprócz myślenia oczywiście dobre jest działanie, więc proponuję szybką rejestracją TUTAJ i działanie od razu. Tak jak ja to zrobiłem J Zaplanowałem już następne działania, ma pomysł na kolejny wpis na ten temat. Sporządź sobie również na piśmie plan i zacznij działać od razu!

Fotolia

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Fotolia – program partnerski”

  1. Witam muszę stwierdzić, że to jest tak naprawdę ciężki program partnerski. Trudno znaleźć zainteresowanych, na takie produkty. Poza tym takie programy są, dla osób, które mają rozbudowane bazy klientów i niesamowite pękające w szwach autorespondery. Ogólnie nie pchałbym się w to, ponieważ ja nic nie mam wspólnego z fotografią, ale jak ktoś miałby, na to popyt to jak najbardziej.

    • Dlaczego ciężki? Taki sam jak inne! Zainteresowanych legalnymi zdjęciami na swoje blogi, strony, ulotki, reklamu itp. jest sporo. trzeba tylko do nich dotrzeć. Nie trzeba też mieć nic wspólnego z fotografią, bo można zarabiać nie tylko na swoich zdjęciach, ale polecając serwis, o czym napisałem w artykule. A „pękające w szwach autorespondery” przydadzą się każdemu, kto chce zarabiać w internecie 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: