Ile muszę zainwestować w MLM?

 
Często się zdarza, że ktoś nie przystępuje do MLM z uwagi na inwestycje, które trzeba poczynić. Nie można ukrywać, że początki działalności wymagają zaangażowania własnych pieniędzy.
W niektórych firmach są pakiety startowe, trzeba kupować produkty, aby nie wypaść ze struktury. Do tego dochodzi inwestowanie w wiedzę, czyli książki, dodatkowe szkolenia, a nawet nowe ubranie, aby porządnie wyglądać. Nie każdego na to stać.
A jak stać, to zastanawia się czy to nie przesada, w końcu miał zarabiać, a nie wydawać ciężko zarobione pieniądze!
Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online
Najprostsza odpowiedź jest taka, że właśnie na tym polega MLM – inwestowaniu a dopiero potem zarabianiu. Bez tego pierwszego, nie będzie drugiego, prawda? Oczywiście to może nie przekonać, więc wystarczy, że porówna się poziom inwestycji w MLM i przy zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy. Przemawia do wyobraźni niski wkład pieniężny w MLM w porównaniu z dziesiątkami tysięcy złotych, które w sumie mieć, aby założyć i prowadzić działalność gospodarczą. Na przykład koszty ponoszone przeze mnie na prowadzenie mojej firmy: podatki, składki, reklama, wynajem pomieszczeń, wynagrodzenia, księgowość itd. itp. W MLM nie musisz mieć biura, wynajmować księgowego, płacić składek na ubezpieczenie społeczne, kupować maszyn i urządzeń, opłacać pracowników. To jest jeden z tych rewolucyjnych, moich zdaniem, założeń MLM, że prowadzisz działalność a jakobyś nie prowadził! Niskie koszty i brak biurokracji to wielki plus MLM.
Jak zawsze jest jedno ale… Nie musisz bowiem nic inwestować i wydawać pieniędzy, jeśli przyłączysz się do takiego MLM, w którym swoje konto przedłużyć można w inny sposób. A czy istnieją takie firmy? Oczywiście! 
 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: