Internetowi marketerzy to złodzieje

Tak, marketerzy internetowi kradną! I co więcej – Ty też możesz! A nawet powinieneś. Skoro oni mogą, to dlaczego Ty nie?

Powiem Ci więcej: Ci którzy kradną, osiągają lepsze wyniki od tych, którzy tego nie robią! Statystyki są nieubłagane i potwierdzają tę tezę.

Osoby, które naprawdę zarabiają w internecie, to te, które swoje sposoby na zarabianie przejęły od innych. Oczywiście, na początku tego łańcuszka musiał być ktoś, to te metody zarabiania wymyślił. Od niego przejęli je inni. I tak jak z choroba weneryczna, rozprzestrzeniały się po świecie.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Jeszcze jedna niespodzianka: pomysłodawca konkretnej metody cieszy się zazwyczaj, że ktoś ją od niego wziął i stosuje, ponieważ on na tym zarabia.

No dobra, wynika z tego, że marketerzy nie kradną, tylko wzorują się na lepszych od siebie. I każdy jest zadowolony, bo zarabia! Legalne złodziejstwo dające pieniądze. Super!

Skomentuj!

6 odpowiedzi na “Internetowi marketerzy to złodzieje”

 1. Przypomina mi się takie pytanie „czy przestał Pan już kraść” jakkolwiek odpowiedzieć to wychodzi że tak albo kradnie lub już przestał kraść. Ktoś kto zarabia w internecie ma na pewno wypracowany gotowy system polegający na duplikacji metod innych osób. To jeden z popularnych sposobów na odniesienie finansowego sukcesu.

 2. Dobry system zarabiania musi być dobrze rozreklamowany w internecie a z tym nie każda osoba sobie radzi zbyt dobrze. A jeśli usłyszy słowo MLM to odpowiedź jest jedna piramida finansowa.

  • Coraz trudniej przebić się w internecie ze swoją biznesową propozycją, co nie oznacza, że jest to niemożliwe. I tu pomaga duplikacja – sprawdzone i skuteczne metody służą do zaproponowania współpracy nowym partnerom. Podobno codziennie rodzi się nowy klient. I partner też:)

 3. Witaj Przemku jakim cudem nie mam ciebie w kontaktach na skype to ja nie wiem…
  Artykuł przemawiający do zainteresowania się „Szmaragdami Dudzica” ale mogę szczerzę powiedzieć że podobny system już tworzymy , kto ? pewnie znasz Bogdana
  prowadzącego webinary Agrabli , oczywiście będzie on jeszcze rozbudowany ale podstawy systemu bardzo podobne, w następnym tygodniu wszystko się wyda,
  nawiązując do artykułu świetny ma Power i myślę że dobrze spełnił swoje zadanie, widzę że jesteś osobą która wie co robi doskonale ci to wychodzi..

Leave a Reply

%d bloggers like this: