Internetowi marketerzy to złodzieje

Tak, marketerzy internetowi kradną! I co więcej – Ty też możesz! A nawet powinieneś. Skoro oni mogą, to dlaczego Ty nie?

Powiem Ci więcej: Ci którzy kradną, osiągają lepsze wyniki od tych, którzy tego nie robią! Statystyki są nieubłagane i potwierdzają tę tezę.

Osoby, które naprawdę zarabiają w internecie, to te, które swoje sposoby na zarabianie przejęły od innych. Oczywiście, na początku tego łańcuszka musiał być ktoś, to te metody zarabiania wymyślił. Od niego przejęli je inni. I tak jak z choroba weneryczna, rozprzestrzeniały się po świecie.

Jeszcze jedna niespodzianka: pomysłodawca konkretnej metody cieszy się zazwyczaj, że ktoś ją od niego wziął i stosuje, ponieważ on na tym zarabia.

No dobra, wynika z tego, że marketerzy nie kradną, tylko wzorują się na lepszych od siebie. I każdy jest zadowolony, bo zarabia! Legalne złodziejstwo dające pieniądze. Super!

6 Comments

 1. Zdzisław

  Przypomina mi się takie pytanie “czy przestał Pan już kraść” jakkolwiek odpowiedzieć to wychodzi że tak albo kradnie lub już przestał kraść. Ktoś kto zarabia w internecie ma na pewno wypracowany gotowy system polegający na duplikacji metod innych osób. To jeden z popularnych sposobów na odniesienie finansowego sukcesu.

  1. 147992

   I dokładnie o duplikacji napisałem w artykule:)

 2. Zdzisław

  Dobry system zarabiania musi być dobrze rozreklamowany w internecie a z tym nie każda osoba sobie radzi zbyt dobrze. A jeśli usłyszy słowo MLM to odpowiedź jest jedna piramida finansowa.

  1. 147992

   Coraz trudniej przebić się w internecie ze swoją biznesową propozycją, co nie oznacza, że jest to niemożliwe. I tu pomaga duplikacja – sprawdzone i skuteczne metody służą do zaproponowania współpracy nowym partnerom. Podobno codziennie rodzi się nowy klient. I partner też:)

 3. Krzysztof

  Witaj Przemku jakim cudem nie mam ciebie w kontaktach na skype to ja nie wiem…
  Artykuł przemawiający do zainteresowania się “Szmaragdami Dudzica” ale mogę szczerzę powiedzieć że podobny system już tworzymy , kto ? pewnie znasz Bogdana
  prowadzącego webinary Agrabli , oczywiście będzie on jeszcze rozbudowany ale podstawy systemu bardzo podobne, w następnym tygodniu wszystko się wyda,
  nawiązując do artykułu świetny ma Power i myślę że dobrze spełnił swoje zadanie, widzę że jesteś osobą która wie co robi doskonale ci to wychodzi..

  1. 147992

   Nie słyszałem o projekcie Bogdana, ale przyjrzę się. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: