Jak zarabiać na blogu, czyli publikowanie płatnych artykułów

Jak zarabiać na blogu i na dodatek pozyskiwać dobrej jakości content? Można połączyć te dwie możliwości.

Blogi i strony dobrą treścią stoją. Skądś trzeba ją jednak brać. Jeśli ktoś nie chce czy nie umie pisać artykułów ma dwa wyjścia:

  1. Pobierać treści z portali ze stron z artykułami do przedruku.
  2. Płacić za napisanie artykułów.

Jest jednak trzecie wyjście. Możesz nie tylko pozyskać dobrej jakości artykuły na swojego bloga czy stronę, ale jeszcze otrzymać a nie pieniądze.

Oczywiście, musisz posiadać bloga/stronę/portal, który ma już jakiś ruch, gdzie są czytelnicy. Nikt przecież nie będzie chciał publikować artykuły, które coś reklamują, polecają czy promują na stronach, których nikt nie odwiedza. I jeszcze za to płacić.

Dzięki portalowi Whitepress możesz zarabiać na swoim blogu. Właściwie nie tylko przez publikowanie artykułów sponsorowanych. Zobacz>>>

Dostępne formy publikacji, na których zarabiają wydawcy:

Artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany to tekst opłacony przez firmę. Może zawierać dowolne treści reklamowe oraz linki. Dobrze przygotowany wzmacnia markę, promuje reklamodawcę lub jego produkty i usługi. Artykuły są oznaczone jako materiały promocyjne.

Artykuły content marketingowe

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Artykuły o wysokiej jakości merytorycznej, publikowane jako element strategii content marketingowej. Teksty pozwalają wykreować wizerunek eksperta, promować nowe idee, zachęcać do testów produktów.    

Notki prasowe i contentowe – PR

Forma publikacji wykorzystywana przez działy public relations. Platforma umożliwia publikowanie tekstów na wskazanych portalach. W budowie jest specjalny moduł do dystrybucji notek prasowych i contentowych. Treść notek nie musi być unikalna.

Drugą możliwością jest zarabianie w programie partnerskim.

Zobacz: Program partnerski Whitepress

Ale już dziś możesz się zarejestrować – jako wydawca i zacząć zarabiać.

LINK DO REJESTRACJI>>>

Po rejestracji otrzymasz dostęp do instrukcji uzupełnienia informacji o blogu. Twoje strony przejdą weryfikację i będziesz mógł zacząć zarabiać.

Publikowanie treści płatnych to niezły sposób na zmonetyzowanie swoich blogów i innych stron. Czyli wykorzystanie ich do zarabiania. Współpraca z Whitepress może być źródłem stałych przychodów dla Ciebie. Albo źródłem dodatkowych prowizji. Jak zawsze to zależy już od Ciebie 🙂

Link do rejestracji w Whitepress>>>

PS. Już niedługo więcej o Whitepress!

Skomentuj!

Jedna odpowiedź do “Jak zarabiać na blogu, czyli publikowanie płatnych artykułów”

  1. Dzięki wielkie za przydatne informacje. Do tej pory nie słyszałem o takich rozwiązaniach i zazwyczaj albo kupowałem teksty albo sam coś skrobałem. Przydatne wiadomości jak dla mnie. Pozdrawiam

Leave a Reply

%d bloggers like this: