Jak zarabiać na wymianie walut

Jak zarabiać na wymianie walut? Nie, nie musisz mieć własnego  kantoru, nie musisz być cinkciarzem. Wystarczy, że przyłączysz się do programu partnerskiego, który umożliwia zarabianie na polecaniu wymiany walut.

Liderwalut.pl to internetowy kantor wymiany walut. Można wymieniać różne waluty, w sumie jest ich kilkanaście.

Polecasz więc taki internetowy kantor i dostajesz za każdego poprawnie zarejestrowanego użytkownika kantoru, który dokona wymiany walut, nawet 85 złotych.

Link do rejestracji>>> Wejdź na stronę, zjedź na dół i tam w pozostałych kliknij na Program partnerski.

Mało? Dużo? To zależy, ile osób z Twojego polecenia 🙂

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Do promocji masz oczywiście linki, banery. W panelu znajdziesz pomoc, aby szybko wystartować. Masz także narzędzia dla bardziej zaawansowanych.

Są także rozbudowane statystyki, więc wiadomo, skąd przyszli klikający i który link czy baner zarabia dla nas najwięcej.

Zobacz jak to wygląda>>> 

Skąd jednak wziąć klikających? No, to jest pytanie z gatunku podstawowych J Ale przypominam: wykorzystać możesz swoje strony, blogi, konta na portalach społecznościowych, fora. Możesz spróbować płatnej reklamy. Albo wysłać ofertę na swoje listy mailingowe. Próbuj różne rozwiązania i wybierz do kontynuacji to, które daje Ci najwyższy zwrot, największą ilość poleconych. Czyli to najbardziej skuteczne. Przypomnij sobie, kto z Twojej rodziny czy znajomych pracuje poza Polską, oni też mogą chcieć wymienić zarobioną walutę. Powodzenia!
Promocyjna wymiana walut

Skomentuj!

Jedna odpowiedź do “Jak zarabiać na wymianie walut”

  1. Wydaje mi się, że przy dobrej reklamie, można „parę” osób zebrać. W moim otoczeniu sporo osób wymienia waluty w tradycyjnych kantorach nie wiedząc nawet, że w internecie jest o wiele taniej, szybciej. Chętnie się zarejestruję do programu, może parę złotych wpadnie 😉 ps. czy wchodząc w każdy artykuł, muszą wiecznie wyskakiwać okienka?

Leave a Reply

%d bloggers like this: