Jaką firmę wybrać

W jakiej firmie działać, jaki program partnerski wybrać


Dość często pytacie mnie jaką firmę wybrać, w jaki program partnerski się zaangażować. Kryteriów może być wiele, każdy będzie miał własne, ale podam takich kilka podstawowych.

1. Produkty – oferowane przez program partnerski czy mlm produktu muszą być atrakcyjne, poszukiwane, łatwo zbywalne. Takie, które łatwo będzie sprzedawać lub promować, polecać. Pamiętaj również o tym, że działanie produktu, jego cechy, skutki używania musisz umieć opisać i wytłumaczyć, bo głupio byłoby gdyby ktoś o niego pytał a w odpowiedzi uzyskał milczenie albo zagmatwaną odpowiedź. Musisz po prostu rozumieć produkt.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

2. Plan marketingowy, wysokość prowizji – oczywiście muszą być atrakcyjne dla Ciebie i innych chętnych do zarabiania. Co to znaczy, że jest dla kogoś atrakcyjny – tego nie wiem! Dla jednej osoby mogą to być kwoty rzędy 7 zł co jakiś czas, dla innych 50 zł miesięcznie, dla kolejnych 1000 zł na miesiąc. Pamiętaj, że nawet jeśli wysokość prowizji jest niezbyt zadowalający to możesz się w nim dużo nauczyć i zastosować zdobytą wiedzę i doświadczenie w kolejnym, lepiej płatnym.

Plan marketingowy musi być również możliwy do zrozumienia i przekazania, opisania innym. Niektóre są tak skomplikowane, zagmatwane, niejasne, że mi było szkoda czasu na firmę, która nie potrafi zrobić go prostym, albo może nie chcieli, bo mieli coś do ukrycia?

3. Opłaty za przystąpienie – takie opłaty, tylko za to, że możesz zacząć zarabiać, powinny być dla Ciebie ostrzeżeniem. Nie widzę oczywiście problemu, gdy za jakąś ustaloną kwotę dostaję produkt lub choćby narzędzia do jego promowania, to oczywista oczywistość, że za to trzeba płacić. Jednak gdy za opłatę mam dostać… nic, uciekam od takiej firmy, aż się kurzy!

One Comment

  1. gizmo

    Na Ciebie zawsze można liczyć! Dzięki!

Leave a Reply

%d bloggers like this: