Kobieta bez mężczyzny więdnie, a mężczyzna bez kobiety szaleje

„Kobieta bez mężczyzny więdnie, a mężczyzna bez kobiety szaleje.” Nie wiem kto wypowiedział te słowa, ale z pewnością trafił w sedno.

flatecover (2)

<<< POZNAJ SEKRETY UDANYCH ZWIĄZKÓW Walka płci, wzajemne zastrzeżenia a nawet oskarżenia, jakimi obrzucają się kobiety i mężczyźni, wydają się nie tylko odzwierciedleniem rzeczywistych problemów występujących między nami. Są też świadectwem tego, że po prostu nie możemy bez siebie żyć. Nie tylko z uwagi na biologię.

Niektórzy twierdzą, że jesteśmy na siebie skazani. To słowo wskazuje, że chodzi tu o jakieś więzienie, jakiś przymus, niewolę. Fakt, że niektórzy tak traktują swoje związki z kobietami czy mężczyznami, nie oznacza, że wszystkie związki funkcjonują jakby tworzyli je strażnik i więzień, niezależnie kto jest kim. Inni z kolei mówią, że są uzależnieni od kobiet, od mężczyzn. To też nie o to chodzi. Uzależnienie to ograniczenie wolności, brak panowania nad sobą i choroba w jednym. Nie są to więc normalne relacje z innymi, a przejaw pewnego zaburzenia.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Nie ma więc nadziei dla zwykłych kobiet i mężczyzn?

Nie dajmy się zwariować! Nie dajmy sobie wmówić, przez media, znajomych czy nawet rodzinę, że wszystkie związki to właściwie jedna wielka tragedia zdążająca do nieszczęśliwego rozwiązania. Tak nie jest! Każdy z nas zna szczęśliwe małżeństwa, które przez dziesięciolecia mogą być wzorem dla innych. Wiele par, pomimo trudności, jakie zawsze pojawią się miedzy kobietą i mężczyzną, jest szczęśliwych i zadowolonych z tego, jaki związek tworzą.

Niestety te udane związki zazwyczaj nie są pokazywane w mediach, tam istnieją te, którym się coś nie udało, te, w którym dwoje ludzi się krzywdzi. Wydaje się, że te małżeństwa, które mogą być wzorem, są mniej widoczne, bo dobro jest mniej krzykliwe od zła. Jest mniej widoczne. A i same szczęśliwe małżeństwa nie pchają się na afisz, żeby pokazywać siebie i chwalić się swoim szczęściem. A szkoda, bo dobrych wzorów nigdy nie jest za dużo.

Jak więc stworzyć udany związek? Służę pomocą, zobacz TUTAJ

Mam tylko jedną prośbę. Zanim sięgniesz po mój kurs Sekrety Udanych Związków, zastanów się, czy naprawdę chcesz poprawić Wasze małżeństwo. Jeśli nie, to nikt nie będzie Ci w stanie pomóc.

Skomentuj!

3 odpowiedzi na “Kobieta bez mężczyzny więdnie, a mężczyzna bez kobiety szaleje”

  1. Co by nie dodać ,do tego co już powiedziałeś na temat związku kobiety i mężczyzny, to jedno jest pewne. Są zawirowania,ostre zakręty,ale to wszystko trzeba przetrwać ,by spojrzeć na siebie inaczej,ze zrozumieniem. Małżeństwa wieloletnie, wyglądają na szczęśliwe i takie w większości są. A to dlatego ,że nie poddali się zwątpieniom, pokusom,urokowi innych. Piękno jest zawsze pięknem, nie musimy je mieć ,dotykać ,piękno się podziwia.Musimy sobie zdać sprawę,że życie to chwila i nie warto rozmieniać na kłótnie, niesnaski, zdrady, ranienie siebie. Świat jest piękny a życie piękniejsze…

Leave a Reply

%d bloggers like this: