Kto zarabia w internecie

Kto zarabia w internecie? Nie będzie nazwisk, bo tego typu rankingi można znaleźć, a część z internetowych biznesmenów chwali się wprost swoimi zarobkami. Okazuje się, że nie zawsze można w nie wierzyć.

Ale ja o innej sprawie. W „Biblii e-biznesu” znaleźć można oprócz mnóstwa innych pożytecznych informacji, również cechy, na podstawie których można stwierdzić, czy dana osoba nadaje się na prowadzenie firmy. Ale sądzę, że doskonale opisują one również osoby, które będą zarabiać przez internet, niezależnie od tego, czy będzie to sklep internetowy, jakieś usługi, MLM czy programy partnerskie.

Oto te cechy:

 inicjatywa,

 kreatywność,

 wytrwałość w dążeniu do celu,

 samozaparcie,

 samodyscyplina,

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

 zdolności organizacyjne,

 zdolności przywódcze,

 umiejętność podejmowania decyzji,

 wiara we własne możliwości,

 silna potrzeba odniesienia sukcesu,

 dobre zdrowie.

I teraz parę uwag. Pamiętaj, jeśli stwierdziłeś, że posiadasz te cechy i chcesz otworzyć firmę czy zacząć na poważnie zarabiać, że człowiek niestety nie zawsze ocenia sam siebie adekwatnie do stanu faktycznego. Co więcej, nie jesteśmy w stanie ocenić siebie obiektywnie, dużo rzeczy nam się wydaje, inne sami przed sobą ukrywamy. Można próbować oceniać siebie przez pryzmat tego, co udało nam się, albo nie udało, dokonać do tej pory.

Zrób sobie spis osób Ci przychylnych, ale jednocześnie zdolnych do mówienia prawdy, które nie chcą i nie muszą Ci się podlizywać i zapytaj je czy posiadasz wyżej wymienione cechy. Zbierz opinie na swój  temat, dodaj swoje zdanie i wtedy dopiero decyduj o swojej przyszłości.

W ten sposób być może nie unikniesz na 100% rozczarowań i porażek, ale znacznie ograniczysz możliwość ich wystąpienia.

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: